Kordon po raz pierwszy

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Re: Kordon po raz pierwszy

Postprzez Swiena w 08 Wrz 2008, 00:15

co wy gadacie? biegnijcie po prostu na chama w stronę sidorowicza, można z włączonym pda biec więc drogę ustawicie, najwyżej parę apteczek i po kłopocie
Swiena
Stalker

Posty: 68
Dołączenie: 07 Wrz 2008, 03:02
Ostatnio był: 11 Sty 2009, 16:42
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Kordon po raz pierwszy

Postprzez Dziarsky w 08 Wrz 2008, 06:58

Nie lubię rozwiązań na chama tym bardziej w grze, która powinna mi dać unikać takich ceregieli :). Dlatego szukałem jakiegoś sensownego rozwiązania, którego w nocy nie widać :).

Wydaje mi się jednak, że innego wyjścia nie będzie ;).
Image
Awatar użytkownika
Dziarsky
Weteran

Posty: 589
Dołączenie: 18 Lut 2007, 14:58
Ostatnio był: 07 Sie 2017, 08:16
Miejscowość: Gliwice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: Kordon po raz pierwszy

Postprzez dejv w 08 Wrz 2008, 07:05

Dziarsky napisał(a):Z tego co widzę to tylko tym wejściem na razie można wejść bo jeden przewodnik był zaznaczony na Bagnach by mnie zaprowadzić do Kordonu.

Nie rozumiem sformułowania "latareczka w lewą dłoń" :).

Lornetka mi się nie przyda teraz bo kompletnie nic nie widać. Po za tym co decyduje o zauważeniu mnie przez te stanowiska? Trzeba odpowiednia trasą przejść po za ich zasięgiem czy jakoś bokiem? Nie za bardzo wiem co sprawi, że po wyjściu z tunelu nie będą mnie atakować.


Chyba wrócę na Bagna i pozwiedzam wszystkie schowki i tym samym przeczekam noc :).

No i wyszedłeś w tunelu. Cofasz się, wracasz na bagna a p0otem w na gorze mapy masz zaznaczone drugie przejście do kordonu. Bez problemów można z niego skorzystać.
Jedyna przeszkoda był nasyp kolejowy-cześć stalkerow tam stacjonujących była do mnie nieprzyjaźnie nastawiona. Po krótkiej rozmowie z ak74 zrozumieli, ze nic do nich nie mam...

Nie wiem czy moja postać zbyt wolno biega czy może tamci zbyt wolno strzelali, ale odpuściłem sobie po którymś razie. Próbowałem zarówno przeskakiwać za kolejne osłony jak i puścić się długim sprintem. Za każdym razem padałem.
dejv
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 03 Sie 2008, 00:12
Ostatnio był: 04 Lip 2010, 17:54
Kozaki: 0

Re: Kordon po raz pierwszy

Postprzez Dziarsky w 08 Wrz 2008, 07:10

Po krótkiej rozmowie z ak74 zrozumieli


A więc takie już fanty można znaleźć na Bagnach? Ja znalazłem na razie VIpera ale nie mam do niego amunicji oraz lepszą Strzelbę:).
Kałacha gdzieś słyszałem niedaleko w sumie ale nie zlokalizowałem :).

ps. Koniec off'a, dzisiaj po robocie pomęczę ten kordon. Dzięki za rady.
Image
Awatar użytkownika
Dziarsky
Weteran

Posty: 589
Dołączenie: 18 Lut 2007, 14:58
Ostatnio był: 07 Sie 2017, 08:16
Miejscowość: Gliwice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: Kordon po raz pierwszy

Postprzez elpio w 08 Wrz 2008, 10:17

Evilijo napisał(a):Zauważyłem, że biegnąc z załączoną latarką nie mam szans, jest się jak na dłoni i zaraz giniesz, ale jest sposób...
Wyłączasz latarę i biegniesz wzdłuż lewego płotu (sprintem oczywiście). Mi się udało tak pobiec, że nawet jednego strzału trepy nie oddały w moją stronę.
Także, lights off i dawaj na lewo.
Pozdrawiam.


popieram podobnie to załatwiłem tyle ze w dzień
Image
elpio
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 06 Wrz 2008, 11:00
Ostatnio był: 26 Lut 2015, 21:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Kordon po raz pierwszy

Postprzez kasa w 08 Wrz 2008, 10:29

Za pierwszym razem też karabin z wieży mnie zaskoczył :(

Za drugim nie poszło im już tak łatwo...

przeszedłem to w nocy, po tym jak włączą alarm szybko cofamy sie do wejścia tunelu. Jak ucichnie podchodzimy do drzewka albo niżej i szukamy ofiary :) Wabimy ją strzałem i się chowamy za drzewkiem lub za szkrzynką w tunelu. Czekamy aż podejdzie blisko (bo maja pancerze i lepszą broń od nas) i walimy w łeb... i tym sposobem mamy już AK :) wystarczy ich z dwóch trzech zlikwidować i spokojnie można przejść wzdłuż siatki po lewej...
kasa
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 08 Wrz 2008, 08:05
Ostatnio był: 12 Wrz 2008, 09:38
Kozaki: 0

Re: Kordon po raz pierwszy

Postprzez HollowVooDoo w 08 Wrz 2008, 10:34

Ja też w nocy, bez apteczek, bez amunicji prysnąłem prosto do wioski, niestety było tak ciemno ze nie zawuażyłem po drodze prmieniowania, wszedłem do wioski i zginąłem. Jeszcze te cholerne drzewo mnie przyblokowało, trudny moment ale jak by mi lepiej rga chodziła to pewnie bym to przeszedł.
Awatar użytkownika
HollowVooDoo
Tropiciel

Posty: 207
Dołączenie: 20 Lip 2008, 22:09
Ostatnio był: 11 Lip 2021, 21:50
Miejscowość: Zona,Wysypisko
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 9

Re: Kordon po raz pierwszy

Postprzez dejv w 08 Wrz 2008, 10:52

Dziarsky napisał(a):
Po krótkiej rozmowie z ak74 zrozumieli


A więc takie już fanty można znaleźć na Bagnach? Ja znalazłem na razie VIpera ale nie mam do niego amunicji oraz lepszą Strzelbę:).
Kałacha gdzieś słyszałem niedaleko w sumie ale nie zlokalizowałem :).

ps. Koniec off'a, dzisiaj po robocie pomęczę ten kordon. Dzięki za rady.

mozna, polecam wykosic wszystkie skupiska Renegatow. Aha, schowki na bagnach sa kopalnia zlota. W niektorych jest po kilkanascie kilogramow fantow. Polecam je przeszukiwac :)
dejv
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 03 Sie 2008, 00:12
Ostatnio był: 04 Lip 2010, 17:54
Kozaki: 0

Re: Kordon po raz pierwszy

Postprzez DieBySword w 08 Wrz 2008, 14:45

fanty są tylko jak zamówiłeś ruską wersję i masz patcha 1.5.03 inaczej schowki w bazach są puste.
Image
Awatar użytkownika
DieBySword
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 08 Wrz 2008, 14:41
Ostatnio był: 06 Lut 2013, 02:11
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Kordon po raz pierwszy

Postprzez elpio w 08 Wrz 2008, 15:40

DieBySword napisał(a):fanty są tylko jak zamówiłeś ruską wersję i masz patcha 1.5.03 inaczej schowki w bazach są puste.

niestety to fakt :(
Image
elpio
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 06 Wrz 2008, 11:00
Ostatnio był: 26 Lut 2015, 21:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Kordon po raz pierwszy

Postprzez dejv w 08 Wrz 2008, 15:52

elpio napisał(a):
DieBySword napisał(a):fanty są tylko jak zamówiłeś ruską wersję i masz patcha 1.5.03 inaczej schowki w bazach są puste.

niestety to fakt :(

a próbowaliście najpierw pogadać z gosciami w bazie Czystego Nieba i kupić info o schowkach?
dejv
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 03 Sie 2008, 00:12
Ostatnio był: 04 Lip 2010, 17:54
Kozaki: 0

Re: Kordon po raz pierwszy

Postprzez elpio w 08 Wrz 2008, 17:18

dejv napisał(a):
elpio napisał(a):
DieBySword napisał(a):fanty są tylko jak zamówiłeś ruską wersję i masz patcha 1.5.03 inaczej schowki w bazach są puste.

niestety to fakt :(

a próbowaliście najpierw pogadać z gosciami w bazie Czystego Nieba i kupić info o schowkach?


a nie wiesz za co ?? jak na początku kasy wcale nie miałem
Image
elpio
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 06 Wrz 2008, 11:00
Ostatnio był: 26 Lut 2015, 21:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości