Prośba o plik sav

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Prośba o plik sav

Postprzez buczas w 18 Sty 2015, 23:35

o7

Czy ktoś może mi podesłać pare plików sav z do Clear Sky, wersja 1.5.10? Jakiś czas temu dałem sobie spokój, bo gra się wykrzaczała (modów mi się zachciało). Teraz mnie naszło, żeby jednak dokończyć, ale paczka czyichś save, którą ściągnąłem działa tak, że po załadowaniu gry momentalnie się wykrwawiam (apteczki i bandaże tylko trochę spowalniają). Pliki save się odpalają normalnie, gra się nie wykrzacza, więc logów nie ma.

Konkretnie chodzi o fragment w Limańsku, tuż za miejscem, gdzie się trzeba przeciskać między portalami (http://youtu.be/GE8tcZ380XY?t=5m31s w tym miejscu, ale oczywiście każdy save mniej więcej w tych okolicach się nada)

Będę bardzo wdzięczny za pomoc

Buczas
buczas
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 16 Gru 2011, 01:08
Ostatnio był: 18 Sty 2015, 23:57
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Prośba o plik sav

Postprzez Plaargath w 19 Sty 2015, 00:50

Trzymaj. W CSa grałem baaardzo dawno temu, nie mam pewności co to dokładnie za save, ale stawiam, że z początku mapy i z vanilli. Może się nada.
Image Image

Merkantylizm, srerkantylizm.
Awatar użytkownika
Plaargath
Weteran

Posty: 653
Dołączenie: 23 Mar 2010, 15:12
Ostatnio był: 03 Kwi 2022, 22:03
Kozaki: 234


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości