[S.T.A.L.K.E.R. CS Fun] kompilacja

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [S.T.A.L.K.E.R. CS Fun] kompilacja

Postprzez petrucha w 02 Lut 2013, 11:15

Dzięki, czekam z niecierpliwością.
tusk to kłamca
petrucha
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 28 Gru 2012, 19:53
Ostatnio był: 20 Lut 2013, 20:25
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [S.T.A.L.K.E.R. CS Fun] kompilacja

Postprzez scigacz1975 w 02 Lut 2013, 15:12

https://www.dropbox.com/s/xg69sak22aqdb ... _v_2.1.exe - proszę bardzo. Całość spakowana do jednego pliku samorozpakowującego.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: [S.T.A.L.K.E.R. CS Fun] kompilacja

Postprzez petrucha w 04 Lut 2013, 20:00

Dobra właśnie ściągam.
Dobra rozpakowało się ale mam kolejny problem. Jak mam zmienić element docelowy to po wpisaniu ''-noprefetch''
wyskakuje: Określona w polu obiekt docelowy nazwa D: S.T.A.L.K.E.R.\Czyste Niebo Pl\bin\xrEngine.exe'' -noprefetch
jest nieprawidłowa. Upewnij się czy ścieżka i nazwa pliku są poprawne.'' Folder jest więc o co chodzi?
Edit: Problem sam się rozwiązał gdzieś była niepotrzebna spacja. Ale za to po uruchomieniu gry wyskakuje Bug trap :

Kod: Zaznacz wszystko
[Expression    : fatal error
Function      : CInifile::r_section
File          : E:\priquel\sources\engine\xrCore\Xr_ini.cpp
Line          : 443
Description   : <no expression>
Arguments     : Can't open section 'chimera_strong']


Sorry, mój błąd. Wszystko działa! Kozak leci :wódka:

Uwagi moderatora:

Logi dajemy w [code]. - Wheeljack
tusk to kłamca
petrucha
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 28 Gru 2012, 19:53
Ostatnio był: 20 Lut 2013, 20:25
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R. CS Fun] kompilacja

Postprzez kamilosek w 20 Lut 2013, 23:05

Wczoraj pobrałem tego moda telefonemtą( wersje ktora jest scalona w jedn plik ) i nie bawiłem sie w rozpakowywanie bo nie mogłem tylko zainstalowałem to na pulpit gamedate wrzuciłem do głównego folderu przeniosłem urser tak jak powiedziane w instrukcj ale tego co trzeba było dopisać do skrótu to nie dałem rady ale odpalam gre ustawie jakosci najniższe żeby szybciej sie ładowała gra i wogóle to reszte na minimum. Daje nowa gra idzie niby dobrze ide do handlarza (to pierwszy problem) daje mi strzelbe z celownikiem i tą reszte (szukać wcześniej w tym poście bo twórca moda pisał jak zmienić ten sprzęt wydawany na początku ) i nie wiem czy to tak ma być bo mam to tak jakby po przeróbce plików a ja nic nie zmieniłem . Dobra dalej ide do wierzy wracam i jakby takie nie potrzebne cienie więc zwiększam tekstury itp. i wszystko okej z obrazem . Wszystko ładnie tylko chyba z TOZ-a czyli strzelby z lunetą zabijam gościa będącego na tej wierzy w pobliżu osady rybackiej a ja stojąc właśnie tej osadzie tylko jednego musiałem dwa razy strzelać a do reszty jeden strzał i gleba-troche zaszalałeź z tymi statami. A i jedno egzo czystego nieba(najlepszy)ulepszony na full jeden granat przed siebie i gleba.
Ps: Ktos pisał że ma kompa win7 i ho ho co nieco i bugtrapy a ja szaleje na najnowszym xp i mi wszystko hula jeszcze żadnej ściny tylko co troche te tak jakby zaćmienia.

Uwagi moderatora:

Brak polskich znaków, ściana tekstu - czyli jak wyglądają Twoje posty. Mam nadzieję, że przez 2 miesiące nauczysz się wciskać alt. - xKoweKx

Za ten post kamilosek otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative r_populik, Junx.
kamilosek
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 09 Sty 2013, 21:01
Ostatnio był: 24 Kwi 2013, 20:34
Miejscowość: okolice Sanoka
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: -11

Re: [S.T.A.L.K.E.R. CS Fun] kompilacja

Postprzez scigacz1975 w 21 Lut 2013, 00:09

Jezu - chłopie naucz się pisać posty, bo ledwie Cię idzie zrozumieć :facepalm: Nie będę Ci kozaków wypijał - ban Cię może nauczy.
Toz34 z lunetą został dodany w ostatniej - poprawionej wersji. Te ściemnienia/ścinki to efekt doczytywania poziomu - najsłabsze na wersji Lite bo ma najmniej dodatkowych grafik. A wybuch granatu? - pisze jak byk w opisie że granaty mają zwiększony zasięg i mocno podniesione obrażenia.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: [S.T.A.L.K.E.R. CS Fun] kompilacja

Postprzez najemnik Adam w 21 Lut 2013, 16:48

Czy to normalne, że Czyste Niebo nic nie robi w wojnie frakcji i to ja muszę ich przywoływać przez fraction commander ?
najemnik Adam
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 10 Mar 2010, 22:08
Ostatnio był: 03 Wrz 2014, 20:39
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R. CS Fun] kompilacja

Postprzez scigacz1975 w 21 Lut 2013, 17:41

Niestety - pisałem to już wcześniej. Albo czekasz do usranej śmierci aż się pojawią, albo zapisujesz i wczytujesz grę (czasem pomaga), albo fraction commander. Twój wybór. Wojny frakcji są źle dopracowane w podstawce i nic na to nie poradzę.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: [S.T.A.L.K.E.R. CS Fun] kompilacja

Postprzez najemnik Adam w 23 Lut 2013, 15:52

Dzięki za odpowiedź ale mam kolejny problem, a mianowicie gdy chce przejść do Limańska wyrzuca mnie do pulpitu ale bez bug trapu. Pisze tylko, że xrEngine przestał działać. Mam oryginalnego CS.
najemnik Adam
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 10 Mar 2010, 22:08
Ostatnio był: 03 Wrz 2014, 20:39
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R. CS Fun] kompilacja

Postprzez scigacz1975 w 23 Lut 2013, 17:08

Zmniejsz mu na chwilę w ustawieniach grafikę na oświetlenie statyczne.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: [S.T.A.L.K.E.R. CS Fun] kompilacja

Postprzez BreakWalls w 11 Kwi 2013, 19:18

a mi się jakiś bug trap wyświtla
BreakWalls
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 14 Lut 2013, 15:04
Ostatnio był: 14 Kwi 2013, 14:08
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R. CS Fun] kompilacja

Postprzez scigacz1975 w 11 Kwi 2013, 19:50

przeczytaj viewtopic.php?f=68&t=16567 a potem porządnie podaj loga - bo Cię opierd(bip)lę :mad:
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: [S.T.A.L.K.E.R. CS Fun] kompilacja

Postprzez BreakWalls w 12 Kwi 2013, 19:32

Kod: Zaznacz wszystko
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CInifile::r_section
[error]File          : E:\priquel\sources\engine\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line          : 443
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't open section 'konserw'
 
BreakWalls
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 14 Lut 2013, 15:04
Ostatnio był: 14 Kwi 2013, 14:08
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości