[ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez cep_bojowy w 05 Sty 2014, 16:34

Postanowiłem sobie wrócić do tego moda i napotkałem pewien problem. Jestem w trakcie wykonywania zadania na znalezienie PDA dla Barmana i mam za zadanie spotkać się z Duchem w Prypeci. Jednak kiedy wchodzę do Prypeci, gra wywala mnie do pulpitu z takim logiem:

Kod: Zaznacz wszystko
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : vertex || show_restrictions(m_object)
[error]Function      : CPatrolPathManager::select_point
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\patrol_path_manager.cpp
[error]Line          : 155
[error]Description   : any vertex in patrol path [pripyat_naemnik_pri_kil3_walk] in inaccessible for object [mil_killer_respawn_448138]
 

stack trace:


A i przy okazji się zapytam, wie ktoś jak się nazywa piosenka, która leci w barze i jest śpiewana przez jakąś babkę? Bardzo wpadła mi w ucho. :E

EDIT: Udało mi się rozwiązać ten problem. Pozostaje tylko kwestia utworu. :D
Awatar użytkownika
cep_bojowy
Stalker

Posty: 99
Dołączenie: 18 Lip 2011, 12:52
Ostatnio był: 14 Lip 2014, 23:08
Miejscowość: R'lyeh
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 25

Reklamy Google

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez Tajgerpl w 08 Sty 2014, 21:49

Witam.Mam problem z misją oznakuj mutanty dla sacharowa a mianowicie nie moge oznakować elektrochimery strzelam do niej z tego specjalnego karabinka i nic reszte mutantów już oznakowałem tylko jej coś nie mogę
Tajgerpl
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 22 Gru 2013, 17:34
Ostatnio był: 07 Lip 2020, 21:13
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez vandr w 08 Sty 2014, 22:32

Z nią jest sporo problemów. Zazwyczaj zaskakuje za którymś tam razem. Wczytaj autosave i próbuj do skutku. Najlepiej jeśli ubijesz ją z dosyć bliskiej odległości.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 01 Mar 2023, 21:43
Kozaki: 1747

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez Tajgerpl w 24 Sty 2014, 15:38

Witam.Czy ktoś wie gdzie jest jedna z 7 częsci instrukcji od miniguna w tym hotelu w prypeci poniwasz niemoge jej znaleść

*

Witam.Mam problem z misją związaną z znalezieniem dokumentów w laboratorium x16 wcześniej zrobiłem misję znajdź pamiętnik szalonego profesora zdobyłem go zaniosłem oddałem i według poradnika powinienem już wejśc do x16 bez obaw ale dlaej gine od krytycznego pozimu psionicznych wczytywałem wcześniejsze savy i nic

Uwagi moderatora:

Nie pisz posta pod postem bo napoję cię pokostem - Soviet
Tajgerpl
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 22 Gru 2013, 17:34
Ostatnio był: 07 Lip 2020, 21:13
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez mirek22 w 26 Sty 2014, 12:54

można prosić reupload Tajnych Ścieżek 2 ? szczególnie tego "czystego" moda ze spolszczeniem ;)

Uwagi moderatora:

Chyba pomyliłeś tematy...
mirek22
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 29 Lis 2013, 22:44
Ostatnio był: 11 Cze 2015, 18:44
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 0

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez Tajgerpl w 27 Sty 2014, 21:39

Witam mam takie pytanko czy mieliście problem z przeciąganiem ciał bo u mnie nie działa
Tajgerpl
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 22 Gru 2013, 17:34
Ostatnio był: 07 Lip 2020, 21:13
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez pumex w 14 Lut 2014, 18:18

W misji od Krzyża z wyprowadzaniem Waleta z posterunku w Kordonie po spacyfikowaniu okolicy (w tym 2 helikopterów) Walet dobiega do stróżówki przy wyjściu z posterunku i stoi sobie tam ze stoickim spokojem i nie ma sposobu żeby go stamtąd ruszyć... może coś spieprzyłem w tej misji? Widzę, że nie ja jeden miałem z tym problem - jak sobie z tym poradziliście?

update

Wczytałem save przed zestrzeleniem drugiego helikoptera i pozwoliłem mu odlecieć i (w międzyczasie wybiłem desant wojskowych)... i Walet poszedł dalej - zadanie zaliczone.
Ostatnio edytowany przez pumex, 14 Lut 2014, 22:08, edytowano w sumie 1 raz
pumex
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 14 Lut 2014, 12:42
Ostatnio był: 24 Lut 2014, 20:09
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez Wiewi0r w 14 Lut 2014, 19:12

Może durne pytanie, ale zadam - zainteresowany jestem tym modem, i, jak rozumiem to podstawowy Zew Monolitu + dodatki? Nie grałem wcześniej, więc nie chcę zginąć jak Andzia w parku ;)
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez kiper668 w 15 Lut 2014, 22:29

Fajny mod, ale nie pasuje mi to że nie ma wskaźnika zmęczenia (chyba, że go przeoczyłem). Da się go jakoś przywrócić? I jeszcze mam drugie pytanie. Gdzie jest ten portal do Sarkofagu gdzie ma być kontener z dokumentami dla Machona? Będę wdzięczny za odpowiedź.
Awatar użytkownika
kiper668
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 13 Sie 2013, 19:44
Ostatnio był: 13 Cze 2021, 16:31
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez sassin w 16 Lut 2014, 00:01

@kiper668, co do drugiego pytania, to chodzi Ci o tą misję, w której trzeba znaleźć dwa kontenery na terenie Czarnobyla-2, na tyłach elektrowni? Jak wychodzisz z elektrowni na Czarnobyl-2 (czyli na tyły elektrowni), to pojawiasz się z boku elektrowni. Jak wyjdziesz, z pomiędzy tych betonowych murków, na otwartą przestrzeń, to po prawej stronie masz jakieś czerwone kontenery, powbijane głowy na pale i jakieś śmieci, przy betonowym murku, właśnie tam jest pierwszy portal. Musisz w niego wejść i wtedy zaczyna się ścieżka portali, czyli wchodzisz w jeden, idziesz kawałek, czy wchodzisz po drabince i masz kolejny portal, itd, i zaraz znajdziesz się na górze w tym miejscu, w którego okolicy będzie ten kontener. Jeżeli się mylę, to mnie poprawcie, bo w Zew Monolitu grałem już dawno, a teraz gram w Tajne Ścieżki 2, które są udoskonaloną i powiększoną wersją tego moda i mają niektóre rzeczy troszeczkę inaczej, ale większość jest taka sama.
"Mimo drutów, wież i strażnic
Tam chcemy dotrzeć,
gdzie nam dotrzeć zabroniono"

Image
Awatar użytkownika
sassin
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 14 Wrz 2011, 21:02
Ostatnio był: 11 Lut 2018, 22:07
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez cep_bojowy w 16 Lut 2014, 20:47

Gdzie znajdę artefakt "Rubinowa Sprężyna" dla Mańkuta lub przepis transmutacji na niego?

EDIT: Udało mi się rozwiązać problem. Rubinowe Sprężyny, sztuk dwie miałem wcześniej w grze, ale kupiłem SVD u Pietrenki za nie :caleb: . Rozwiązaniem problemu było dodanie tegoż artefaktu do handlarza.
Awatar użytkownika
cep_bojowy
Stalker

Posty: 99
Dołączenie: 18 Lip 2011, 12:52
Ostatnio był: 14 Lip 2014, 23:08
Miejscowość: R'lyeh
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 25

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez Hadam w 23 Lut 2014, 16:13

Witam!
Chciałbym poprosić o pomoc, otóż gdy walczę z wojskowymi/bandytami/stalkerami ogólnie, każdym przeciwnikiem rodzaju ludziekiego zabija mnie on na strzał nie ważne czy używa makarova czy wintorieza oraz czy ja mam egzoszkielet czy nie po prostu zabijają mnie na strzał pomożecie oczywiście za dobrą rade (chodzi mi o to czy będzie działać) stawiam :wódka: :)
PS.
Zmienianie poziomu trudności też nic nie daje...
Kto nie oddycha, nie żyje - Hadam 2014
Awatar użytkownika
Hadam
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 03 Gru 2013, 20:31
Ostatnio był: 20 Lip 2014, 02:58
Miejscowość: Niepowiem:P
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 3

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości