[S.T.A.L.K.E.R. Priboi Story]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Postprzez Towarzysz Lenin w 06 Lut 2008, 20:58

Mogę powiedzieć: Ściągnąłem, zagrałem, zobaczyłem. Shadow of Chernobyl mógłby być modem do Priboi Story. Gra się o wiele przyjemniej, na początku gry można mieć dobrą broń, a jak rozwali się Wolność (nareszcie można to zrobić z czystym sumieniem!), to zaraz dostępne są najlepsze karabiny w grze. Po godzinie gry miałem dobry kombinezon i broń. Tylko gdzie zdobyć broń na początku? Bo pierwszego najemnika dla kałasza musiałem zabić ze znalezionego w skrzynce koło ogniska w wiosce stalkerów w Kordonie PM. do tego podobają mi się blowouty, efekt egipskich ciemności jest wspaniały, a i nie ma spawnu mutantów jak w ABC Inferno. Samochody - te są dobre, tylko dlaczego po wjechaniu w najmniejszą nierówność blokują się? To jest do niczego. Przecież zawieszenie mają całkiem wysokie.
A teraz co zostało zrypane: wędrujący Sidorowicz. Grałem kilka godzin a jeszcze mendy nie znalazłem.

Towarzysz Lenin
Wygnany z Zony

Posty: 409
Dołączenie: 25 Sie 2007, 18:15
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 23:41
Miejscowość: Pokój 771.
Kozaki: 0

Reklamy Google

Postprzez MCaleb w 06 Lut 2008, 21:12

1. Dragunova ja dorwałem z małego bugu, w którym Barman wyrzucał bronie na podłogę, zapewne przez blowouty. Polecam zaglądać co pewien czas za ladę.
2. Akurat w X16 to łatwizna, wystarczy poszukać trupa. Ja natomiast nie mogę w X18 znaleźć dokumentów - nie wiem czy mam wpierw jakiś kod wprowadzić do drzwi, czy są one na pierwszym poziomie.
There is nothing in this world worth believing in...
Image

MCaleb
Wygnany z Zony

Posty: 551
Dołączenie: 09 Cze 2007, 23:23
Ostatnio był: 03 Wrz 2015, 19:57
Miejscowość: Mars
Kozaki: 8

Postprzez Infernal w 06 Lut 2008, 21:43

A wie ktoś gdzie Sidek? Bo ta notka z jego bunkra wielkie G mi mówi :P
Ratuj dżender - dzieci precz ze szkół!

Infernal
Wygnany z Zony

Posty: 508
Dołączenie: 02 Paź 2007, 17:29
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 01:40
Kozaki: 3

Postprzez cmlPL w 06 Lut 2008, 22:01

Później znajdziesz następne listy moge Ci powiedzieć, jeden będzie w barze bodajże. Sporo jest tych notek ukrytych w różnych miejscach, fajna sprawa z tym jest, bo ciekawe rzeczy są w nich napisane niekiedy.
cmlPL
Łowca

Posty: 468
Dołączenie: 19 Sie 2007, 21:33
Ostatnio był: 06 Paź 2013, 05:06
Miejscowość: Niedaleko KowKa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 2

Postprzez CLEAR SKYline w 07 Lut 2008, 01:29

Właśnie. Sidorowicz. Czy w ogóle można go spotkać? Bo zostawił tylko list, i to po angielsku wrrr... Trzeba będzie znowu tłumaczyć.

I jeszcze jedno. Zauważyłem, że jest nowa lokacja, tylko nie wiem, jak się tam dostać. Chociaż z której lokacji, bo z magazynów wojskowych, przez obóz merców się nie da
ImageImage
11% graczy uważa że najważniejsza jest grywalność, jeśli należysz do tych 89% dla których ważniejsza jest grafika to p...l się.
Awatar użytkownika
CLEAR SKYline
Łowca

Posty: 464
Dołączenie: 13 Lis 2007, 21:07
Ostatnio był: 29 Sty 2013, 15:25
Miejscowość: 3OHA -> БAP -> APEHA
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: 1

Postprzez Crisu w 07 Lut 2008, 14:11

CLEAR SKYline: Nowa lokacja? Co ty gadasz... Nie no, żartuję.
Tak serio to dodano dwie nowe lokacje. Fabrykę Rostok i jakąś tam Wioskę.

OK, teraz czas na konkrety... Mam problem - nie, nie natury technicznej.
Po prostu coś musiało się źle zrespawnować lub ja o czymś nie wiem.

Problem na mapce w PDA wygląda tak: [ KLIK ]
Niby wszystko ok, podane jest miejsce trzeba tylko podejść i wziąć... Ale!

No właśnie - podbijam we wskazane miejsce i stwierdzam prócz ogromnego promieniowania brak papierów: [ KLIK ] - a to już jest granica Wysypiska, gdzie dalej iść nie mogę.
Choćbym nie wiadomo ile łaził w tym terenie i tak niczego nie znajdę.

Czy coś jest nie tak?
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Postprzez MCaleb w 07 Lut 2008, 14:30

Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Pamiętasz może sprawę wejścia do X10? Tu jest dokładnie tak samo.

EDIT: Jestem jeszcze okrutniejszy, bo podaję rysunek.
Ostatnio edytowany przez MCaleb, 07 Lut 2008, 14:38, edytowano w sumie 1 raz
There is nothing in this world worth believing in...
Image

MCaleb
Wygnany z Zony

Posty: 551
Dołączenie: 09 Cze 2007, 23:23
Ostatnio był: 03 Wrz 2015, 19:57
Miejscowość: Mars
Kozaki: 8

Postprzez cmlPL w 07 Lut 2008, 14:30

Wejdź w ten tunel za pociągiem, bądź bardzo ostrożny i uważaj na niewidzialne anomalie, na końcu tego tunelu leży ziomek z papierami chyba i ciekawą bronią.

MC jesteś okrutny, wyprzedziłeś mnie :<
cmlPL
Łowca

Posty: 468
Dołączenie: 19 Sie 2007, 21:33
Ostatnio był: 06 Paź 2013, 05:06
Miejscowość: Niedaleko KowKa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 2

Postprzez krasny99 w 07 Lut 2008, 14:49

Witam

Zainstalowałem Priboya i wszystko było by fajnie gdyby nie to że po naciśnięciu przycisku take all gra wychodzi do windowsa wie ktoś może czemu się tak dzieje wersja gry to eng 1.0004

I druga sprawa w katalogu moda w folderze config/text są texty po ang czy jeśli to przetumacze i zapisze to mod będzie po polsku czy może trzeba coś jeszcze zrobić ?
krasny99
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 07 Lut 2008, 14:38
Ostatnio był: 01 Paź 2014, 07:50
Kozaki: 0

Postprzez MCaleb w 07 Lut 2008, 15:01

A masz oryginalną grę? Bo Priboy Story niestety na piratach nie działa. Na oryginałach tylko w ekstremalnych przypadkach.
A projekt tłumaczenia Priboya... czy już ktoś tego nie robi? Anyway, tak, jak przetłumaczysz, to będą po polsku. Nie zapomnij się tylko podzielić z innymi tłumaczeniem. ;)
There is nothing in this world worth believing in...
Image

MCaleb
Wygnany z Zony

Posty: 551
Dołączenie: 09 Cze 2007, 23:23
Ostatnio był: 03 Wrz 2015, 19:57
Miejscowość: Mars
Kozaki: 8

Postprzez CLEAR SKYline w 07 Lut 2008, 15:51

krasny99>>> To zależy, czy tak masz ze wszystkimi NPC-ami, bo może to być wina brakujących plików. Miałem podobnie przy kolesiu opisanym kilka postów wyżej i pomogło ponowne zainstalowanie moda.
ImageImage
11% graczy uważa że najważniejsza jest grywalność, jeśli należysz do tych 89% dla których ważniejsza jest grafika to p...l się.
Awatar użytkownika
CLEAR SKYline
Łowca

Posty: 464
Dołączenie: 13 Lis 2007, 21:07
Ostatnio był: 29 Sty 2013, 15:25
Miejscowość: 3OHA -> БAP -> APEHA
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: 1

Postprzez SithLord w 07 Lut 2008, 17:05

Ja już poniekąd przetłumaczyłem ale nie wiem dlaczego misje i teksty związane z fabułą Priboia nie chcą mi się wyświetlać (tj wyświetla się np. Priboi_talk_kuznietzow). I tu mam prośbę do wszystkich którzy kiedyś spolczali mody. Od czego to moze zależeć?
Image

Stalker Clear Sky <- Nadzieja na lepszego stalka
Awatar użytkownika
SithLord
Stalker

Posty: 153
Dołączenie: 04 Wrz 2007, 20:50
Ostatnio był: 08 Lip 2008, 16:48
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości