[ABC Sleep Mod] Inny Dream Mod

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Postprzez Przemek77 w 24 Lip 2008, 05:57

Oj, coś pleciesz. Mi ładnie chodzi na 1.0004 - zresztą modzik jest zaimplementowany w moim modpacku - bez żadnych kłopotów.
Na pewno dobrze to zainstalowałeś? Masz jakieś inne mody? Jakie? Bo jeśli już jakieś są, to niemumiejętna instalacja ABC Sleep rzeczywiście powoduje wywalanie gry na plulpit.
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Reklamy Google

Postprzez Infernal w 24 Lip 2008, 08:16

W swoim mod packu też użyłem tego modu i nie było żadnych problemów. Widać coś musisz źle robić, albo jednak coś się nawzajem krzaczy. Aby tak było pliki w cale nie muszą się pokrywać.
Ratuj dżender - dzieci precz ze szkół!

Infernal
Wygnany z Zony

Posty: 508
Dołączenie: 02 Paź 2007, 17:29
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 01:40
Kozaki: 3

Postprzez Wilk7486 w 24 Lip 2008, 15:20

Przemek77 napisał(a):Oj, coś pleciesz. Mi ładnie chodzi na 1.0004 - zresztą modzik jest zaimplementowany w moim modpacku - bez żadnych kłopotów.
Na pewno dobrze to zainstalowałeś? Masz jakieś inne mody? Jakie? Bo jeśli już jakieś są, to niemumiejętna instalacja ABC Sleep rzeczywiście powoduje wywalanie gry na plulpit.


Nie plotę bo nie wziąłem sobie problemu opisanego powyżej z ciemnej strony księżyca po pijaku, tylko szukam sensownego rozwiązania problemu, dlaczego używając "abc_sleeping_bag_mod_pl" wraz z: "trader_modv1.1", "nodegradeuniqueweapons", "nodegradenormalweapons", "no_time_limit_on_quests_v0.01" wywala z gry.
mam szukać linków do źródeł tych modów na filefroncie ?
Przy czym cała reszta modów oprócz abc... działała poprawnie na wszystkich wersjach, tak odpalałem je na wszystkich wersjach od 1.0003 w zwyż po koleji.
Napewno wszystko dobrze zainstalowałem - wrzuciłem do odpowiednich podfolderów folderu gamedata oraz zmieniłem linijkę pliku fsgame na "$game_data$ = true| true| $fs_root$| gamedata"

a do tej długiej linijki co w readme każą dodać "string_table_abc2" po dodaniu oraz bez wywala się tak samo "string_table_includes, string_table_abc2" oraz "string_table_includes, string_table_abc2, string_table_abc2"

Mogę jeszcze chyba tylko wkleić zawartośc logu xray z ostatniego błędu na tym modzie choć pewnie nikomu nie będzie się chciało całości czytać więc wkleję tylko kilka ostatnich linijek.

FATAL ERROR

[error]Expression : fatal error
[error]Function : CScriptEngine::lua_error
[error]File : D:\xray-svn\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line : 74
[error]Description : <no expression>
[error]Arguments : LUA error: ... of chernobyl\gamedata\scripts\dialog_manager.script:287: attempt to index local 'tbl' (a nil value)

Skończyły mi się już pomysły jak pogodzić wszystkie te mody oczywiście jeśli trop gryzienia się plików jest poprawny a nie na przykład zwalony jakiś skrypt, linijka skryptu właśnie tego abc mod.
Wilk7486
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 06 Lip 2008, 01:03
Ostatnio był: 24 Lip 2008, 03:34
Kozaki: 0

Re: [ABC Sleep Mod] Inny Dream Mod

Postprzez Eredod w 19 Mar 2009, 21:38

Po zainstalowaniu tego mod'a przy gra nie chciała ruszyć... wyskakiwał błąd z BugTrapem o.O, wywaliłem moda... włączam grę odpalam save'a i przy Synchronizacji Klienta wyrzuca mnie do pulpitu z napisem PLEAS WAIT o.O i żaden save nie działa... przeinstalowywałem nawet już grę, patchowałem od nowa itp i dalej nic. Ma ktoś jakiś pomysł ?

P.S: Posiadam savy sprzed zainstalowania moda jednak nie działają nawet po wrzuceniu ich do odpowiedniego katalogu...

EDIT

No to mi da nagrodę za górnictwo, co nie zmienia faktu że problem dotyczy tego modu więc chyba to nie jest wielki grzech za zadanie pytania w tym temacie -.-'
Ostatnio edytowany przez Eredod, 19 Mar 2009, 21:55, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Eredod
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 11 Cze 2008, 11:47
Ostatnio był: 07 Lip 2014, 16:58
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: [ABC Sleep Mod] Inny Dream Mod

Postprzez Zari w 19 Mar 2009, 21:52

Eeee... Myślę że admin da ci przyjemną nagrodę za górnictwo, chyba że ma dobry humor. Na przyszłość nie odkopuj starych postów.
Ryzen 7 2700X | GTX 1060 6GB | 32GB RAM
Po co ja się tym w ogóle chwalę?
Awatar użytkownika
Zari
Weteran

Posty: 596
Dołączenie: 28 Sie 2008, 10:48
Ostatnio był: 09 Lis 2023, 22:15
Miejscowość: Chorzów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 60

Re: [ABC Sleep Mod] Inny Dream Mod

Postprzez Strzelec w 19 Mar 2009, 23:29

Tia ... Co Ty możesz koleś ... Dostaniesz baniak na IP i się skończy biadolenie. Tu obowiązuje Netykieta , jakbyś wczoraj nie uważał na SB. Za nieprzestrzeganie jej i brak reakcji ze strony Elsa na upomnienia dostał dwa warny , a Ty jeszcze masz pretensje? Także możesz se reklamować stronę , której adres wszyscy dobrze znają , wykłócać się etc. a i tak nihuja nie zdziałasz.

Do administracji : Jeżeli uznacie za stosowne wlepić mi warna , nie będę oponował - świadomie popełniam offtopic , żeby uświadomić Verteinowi bezsensowność jego postępowania. I nie , nie strzele focha i nie pójdę tam , gdzie pan Klawisz chodzić nie pozwala ...

Edit : A Czaro , choć przykro mi to mówić , bo był wspaniałym człowiekiem , zachował się zbyt pochopnie i palnął , że jest tu tylko po to , żeby zostać adminem , po czym zaczął się zachowywać tak jak Ty teraz. Nie mi rozstrzygać słuszność jego postępowania , ale to nie jest wina administracji. Dziękuję , koniec wywodu.
Image
Awatar użytkownika
Strzelec
Stalker

Posty: 69
Dołączenie: 06 Lis 2008, 22:26
Ostatnio była: 21 Lip 2018, 21:22
Miejscowość: Kinsela
Frakcja: Wojsko
Kozaki: 1

Re: [ABC Sleep Mod] Inny Dream Mod

Postprzez Kenji w 30 Lip 2009, 20:01

Witam, a czy da się to uruchomić pod 1.0006? U mnie niestety nie odpala... Znam tylko 2 mody ze spaniem i żaden nie działa. Ten i jeszcze taki, że pytamy kolesia, zeby nas obudzil np. za 9 godzin. Da rade w jakiś sposób go odpalić? Lub jakis inny kompatybilny z 1.0006?
Awatar użytkownika
Kenji
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 24 Maj 2008, 12:53
Ostatnio był: 29 Cze 2017, 18:08
Kozaki: 0

Re: [ABC Sleep Mod] Inny Dream Mod

Postprzez ladovnik w 27 Lis 2009, 21:18

Czy mógłby ktoś dodać ten mod w formie załącznika na forum, albo na inny serwer niż RapidShare? Bo obecnie są na RS limity (There are no more download slots available for free users right now.)...

Pozdrawiam,
ladovnik
ladovnik
Stalker

Posty: 54
Dołączenie: 25 Lis 2009, 19:44
Ostatnio był: 13 Sie 2010, 19:54
Kozaki: 0

Re: [ABC Sleep Mod] Inny Dream Mod

Postprzez lukass w 27 Lis 2009, 21:29

Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45

Re: [ABC Sleep Mod] Inny Dream Mod

Postprzez ladovnik w 28 Lis 2009, 11:27

Dziękuję. Dodam, że u mnie chodzi dobrze. Mam wersję 1.0001, a poza tym modem zainstalowany mam jedynie mod zmieniający pogodę (Ciemniejsze noce, lepsze zachody i wschody słońca).
ladovnik
Stalker

Posty: 54
Dołączenie: 25 Lis 2009, 19:44
Ostatnio był: 13 Sie 2010, 19:54
Kozaki: 0

Re: [ABC Sleep Mod] Inny Dream Mod

Postprzez utak3r w 28 Lis 2009, 12:56

ladovnik napisał(a):Mam wersję 1.0001


Ryzykant?... dlaczego nie zainstalujesz 1.0004 lub 1.0005?

BTW: w AMK jest zawarta wersja 2.0 dokładnie tego moda.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: [ABC Sleep Mod] Inny Dream Mod

Postprzez Dziarsky w 27 Lip 2010, 13:11

Koledzy :).

Czy ktoś z Was grający na SoC 1.0005 ma aktualnie ten śpiwór i normalne polskie czcionki w grze? :)
filefront.com coś nawala ostatnio i jedyne co znalazłem to niestety bez polskich ogonków (nawet po zamianie wpisu).

Zapodacie działającym linkiem go czegoś ala "soc spiwór pl 1.0005" ? :)

Dziękuję z góry.
Image
Awatar użytkownika
Dziarsky
Weteran

Posty: 589
Dołączenie: 18 Lut 2007, 14:58
Ostatnio był: 07 Sie 2017, 08:16
Miejscowość: Gliwice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość