Problem z Repair Mod do Cień Czarnobyla

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Problem z Repair Mod do Cień Czarnobyla

Postprzez TheCobraV13 w 28 Lip 2013, 09:41

Hmm troszkę dziwna sprawa ukończyłem Czyste Niebo, Zew Prypeci i został mi tylko Cień Czarnobyla. Tylko jedna sprawa nie daje mi spokoju , to że nie mogę naprawiać pancerzy i broni , ale przejdźmy do tematu. Postanowiłem pobrać moda odpowiadającego właśnie za naprawę ekwipunku. Mod działał wszystko było Okej póki nie postanowiłem wczytać save czy to automatycznego czy szybkiego. Gra w momencie ładowania wyłącza się i jedyny sposób by wznowić grę jest rozpoczęcie rozrywki od nowa. Bardzo proszę o pomoc chciał bym przejść cień czarnobyla na modziku albo w ogóle bo granie na łatwym poziomie trudności nie wchodzi w grę, a z tego co wiem gra jest dość wymagająca. Jeszcze raz proszę o pomoc. :/
TheCobraV13
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 03 Maj 2013, 13:37
Ostatnio był: 18 Maj 2018, 23:49
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem z Repair Mod do Cień Czarnobyla

Postprzez nelson82 w 28 Lip 2013, 09:56

Poprosimy o loga
Kod: Zaznacz wszystko
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
- wystarczy fragment zaczynający się od FATAL ERROR.
Zapodaj źródło z którego pobrałeś repair moda - na mój wiejski czerep za wylot odpowiada niewlaściwy patch, ale w przypadku tego moda da się to naprawić.
łatwiej już nie będzie
Awatar użytkownika
nelson82
Łowca

Posty: 505
Dołączenie: 16 Paź 2011, 00:09
Ostatnio był: 13 Paź 2019, 11:44
Ulubiona broń: --
Kozaki: 130

Re: Problem z Repair Mod do Cień Czarnobyla

Postprzez TheCobraV13 w 28 Lip 2013, 10:13

FATAL ERROR

[error]Expression : hFile>0
[error]Function : FileDownload
[error]File : E:\stalker\sources\trunk\xrCore\FS.cpp
[error]Line : 106
[error]Description : c:\program files\gsc game world\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\config\


Moda pobrałem z listy modyfikacji do Stalkera. Chyba chodzi o to.
TheCobraV13
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 03 Maj 2013, 13:37
Ostatnio był: 18 Maj 2018, 23:49
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: Problem z Repair Mod do Cień Czarnobyla

Postprzez nelson82 w 28 Lip 2013, 12:06

Strzelam że masz grę z patchem 1.0006, a tymczasem mod jest przysyosowany dla wersji 1.0004 - stąd wylot przy wczytywaniu zapisów.
Zwróć uwagę na plik system.ltx (config), a dokładnie na tę linijkę
Kod: Zaznacz wszystko
current_server_entity_version = 6
dla patcha 1.0005 i 1.0006, wartość po znaku równości powinna wynosić 7, czyli linijka powinna wyglądać tak
Kod: Zaznacz wszystko
current_server_entity_version = 7
Sprawdź, czy po zmianie zniknie problem z wczytywaniem zapisów gry.
łatwiej już nie będzie

Za ten post nelson82 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive mCq.
Awatar użytkownika
nelson82
Łowca

Posty: 505
Dołączenie: 16 Paź 2011, 00:09
Ostatnio był: 13 Paź 2019, 11:44
Ulubiona broń: --
Kozaki: 130

Re: Problem z Repair Mod do Cień Czarnobyla

Postprzez TheCobraV13 w 28 Lip 2013, 20:16

Zadziałało , serdecznie dziękuje za pomoc :D
TheCobraV13
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 03 Maj 2013, 13:37
Ostatnio był: 18 Maj 2018, 23:49
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt08 oraz 3 gości