[SZUKAM] kilka modów

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[SZUKAM] kilka modów

Postprzez Bodziniak w 03 Sie 2013, 13:49

Siemka. szukam kilku modów do SoC'a.
Potrzebuję moda na śpiwór i sen. Sprawdzałem wszystkie posty w tym temacie i wszystkie linki na forum wygasłe. W googlach też nie było bo na gamefroncie itp. również nie ma linków. Nie wiem czy tylko ja tak mam że nie mogę ściągać z gamefront'a ale jeśli ktoś byłby tak dobry to proszę o link z pliczkiem wrzuconym np. na speedyshare..

Drugim modem jakiego mi potrzeba to Brak zooma podczas celowania z karabinu bez lunety. Nie znalazłem w google..

To wszystko. Mam nadzieję że jakiś dobry człowiek mi pomoże i zarzuci linkiem :D
Z góry dzięki i pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Bodziniak
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 06 Kwi 2011, 19:03
Ostatnio był: 08 Cze 2022, 03:49
Miejscowość: Zona
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 11

Reklamy Google

Re: [SZUKAM] kilka modów

Postprzez mCq w 03 Sie 2013, 14:12

Jak pobierać z GameFront

1. ABC Sleeping Bag Mod PL
2. W folderze weapons (gamedata/config) wybierz broń, w której chcesz zmienić zooma tzn: otwórz wybrany plik np. w_ak74.ltx (notatnikiem albo jakimś innym edytorem tekstu), za pomocą opcji szukaj odnajdź linijkę scope_zoom_factor i zmień jej wartość na 80.
Ostatnio edytowany przez mCq, 16 Kwi 2014, 16:38, edytowano w sumie 1 raz

Za ten post mCq otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Bodziniak.
Awatar użytkownika
mCq
Tropiciel

Posty: 345
Dołączenie: 26 Sty 2012, 18:15
Ostatnio był: 21 Sie 2023, 21:48
Miejscowość: Brooklyn, New York
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: UDP Compact
Kozaki: 69

Re: [SZUKAM] kilka modów

Postprzez Bodziniak w 03 Sie 2013, 18:36

Dzięki! Jak tylko będę mógł postawię wódę.
Temat do zamknięcia.
Awatar użytkownika
Bodziniak
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 06 Kwi 2011, 19:03
Ostatnio był: 08 Cze 2022, 03:49
Miejscowość: Zona
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 11

Re: [SZUKAM] kilka modów

Postprzez Pangia w 15 Kwi 2014, 18:10

Żadne „do zamknięcia”.
mCq napisał(a):2. W folderze weapons (gamedata/config) wybierz broń, w której chcesz zmienić zooma tzn: otwórz wybrany plik np. w_ak74.ltx (notatnikiem albo jakimś innym edytorem tekstu), za pomocą opcji szukaj odnajdź linijkę scope_zoom_factor i zmień jej wartość na 0.


Ustawiając taki zoom, w efekcie już przed wejściem do menu otrzyma w Zewie Prypeci:
Kod: Zaznacz wszystko
Expression    : error handler is invoked!
Function      : invalid_parameter_handler
File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\xrDebugNew.cpp
Line          : 815
Description   :


Z kolei w Cieniu jego AK będzie miało po prostu nieskończony zoom.
Nie pamiętam, jaka dokładnie wartość da obraz 1:1 przy celowaniu (chyba 90, ale nie jestem pewien), ale ustawiając coś w okolicach 80 powinieneś uzyskać minimalne przybliżenie – moim zdaniem całkiem dobry balans, po mimo wszystko ułatwia skupienie na celu bez przesadnego ograniczania widoczności. To wszystko przy założeniach, że nie instalowałeś niczego zmieniającego pole widzenia.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [SZUKAM] kilka modów

Postprzez vandr w 15 Kwi 2014, 19:18

Po co taki odkop
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 01 Mar 2023, 21:43
Kozaki: 1747

Re: [SZUKAM] kilka modów

Postprzez Pangia w 15 Kwi 2014, 20:12

Bo z jakichś przyczyn ten temat pojawił mi się w nieczytanych postach, a nie spojrzałem na datę ostatniego posta. Mój błąd… poniekąd.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [SZUKAM] kilka modów

Postprzez mCq w 16 Kwi 2014, 16:39

Następnym razem zamiast odkopywać posty i sapać się jak gimbus przy okazji wrzucając chore filmiki, po prostu napisz mi na PW, że zrobiłem błąd.

Za ten post mCq otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive scigacz1975,
Negative Pangia.
Awatar użytkownika
mCq
Tropiciel

Posty: 345
Dołączenie: 26 Sty 2012, 18:15
Ostatnio był: 21 Sie 2023, 21:48
Miejscowość: Brooklyn, New York
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: UDP Compact
Kozaki: 69


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości