[PYTANIE] Na jakim modzie grać?

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [PYTANIE] Na jakim modzie grać?

Postprzez Józio w 16 Kwi 2020, 18:44

ku*wa, a mi nie działa nawet na vanilii. Coś grzebałeś oprócz usunięcia tamtego pliczku?

Edit: W żadnej części Stalkera nakładka steam mi nie działa, a kiedyś normalnie była.
JESTEM PEDAŁEM
Awatar użytkownika
Józio
Tropiciel

Posty: 334
Dołączenie: 30 Lis 2014, 15:04
Ostatnio była: 23 Lut 2024, 23:56
Miejscowość: Moje hobby: obciąganie kutasów
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 105

Reklamy Google

Re: [PYTANIE] Na jakim modzie grać?

Postprzez Dawid0ss w 16 Kwi 2020, 20:01

Józio napisał(a):ku*wa, a mi nie działa nawet na vanilii. Coś grzebałeś oprócz usunięcia tamtego pliczku?

Edit: W żadnej części Stalkera nakładka steam mi nie działa, a kiedyś normalnie była.

Obecnie czysta instalka gry + mod

W innych grach działa? Na pewno nie wyłączyłeś kiedyś we właściwościach tej konkretnej gry?

i5 13600KF
RTX 4070 Ti
2x16GB DDR4 3600Mhz
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Łowca

Posty: 401
Dołączenie: 02 Kwi 2008, 17:32
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 20:03
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: 5

Re: [PYTANIE] Na jakim modzie grać?

Postprzez Józio w 16 Kwi 2020, 20:43

Mam wszędzie włączoną nakładkę steam, sprawdziłem, ale w Stalkerach i tak nie działa, a w innych grach bangla
Ostatnio edytowany przez Józio, 17 Kwi 2020, 01:44, edytowano w sumie 1 raz
JESTEM PEDAŁEM
Awatar użytkownika
Józio
Tropiciel

Posty: 334
Dołączenie: 30 Lis 2014, 15:04
Ostatnio była: 23 Lut 2024, 23:56
Miejscowość: Moje hobby: obciąganie kutasów
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 105

Re: [PYTANIE] Na jakim modzie grać?

Postprzez Dawid0ss w 17 Kwi 2020, 01:22

Pany, ktoś mi powie, dlaczego w tym modzie non stop pada deszcz ? :E Kordon, Wysypisko, Agroprom, teraz Bar 100 Radów, non stop pada i mgła. To tak ma być ?! :E Yeahbunny ! :kozak:

Edit.1 Sprawdziłem temat z sv_weather i rzeczywiście przy równej godzinie gra wymusza non stop deszcz wtf : :E

Edit.2 Sprawdziłem spanie itp. Nic nie pomaga. Jak padało, tak pada :-D Może tam gdzieś brakuje funkcji random ? ;-)

Edit.3 Po 4 dniach w Zonie wyszło słońce :-D Pierwsze promienie ogrzały moje strudzone lico dopiero w drodze do Sidorowicza po wizycie w X18

Edit.4 Za chwilę wszystko wróciło do normy i znowu zaczęło padać :E Przerobiłem plik weather_dynamic.ltx Totalnie usunąłem z niego pogodę stormy i foggy. Wychodzi na to, żę to stormy się tak zafiksowało, a nie rainy. Teraz jest już gitara.

p.s. Mod przepiękny, sporo fajnych pomysłów, dobry poziom trudności, radiacja w końcu zabija jak należy :kozak:

i5 13600KF
RTX 4070 Ti
2x16GB DDR4 3600Mhz
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Łowca

Posty: 401
Dołączenie: 02 Kwi 2008, 17:32
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 20:03
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: 5

Poprzednia

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości