Mod ze wszystkim oprócz fabuły

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Mod ze wszystkim oprócz fabuły

Postprzez karbonariusz w 20 Gru 2018, 18:06

Hej. Zamierzam zacząć Stalkera w wersji polskiej z lektorem. Chciałbym sobie podbić grafikę, rozgrywkę, dodać jakieś usprawnienia do gry, ale nie chciałbym zmieniać fabuły. Irytują mnie braki w późniejszym tłumaczeniu. Patrzyłem na mod Stalker Complete 2009, ale nie wiem, na ile pogryzie się polska wersja z lektorem z tymże modem. Dlatego mam pytanie - pod moje wymagania, który mod byłby najlepszy? Dziękuję za pomoc z góry.
karbonariusz
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 18 Gru 2018, 12:04
Ostatnio był: 22 Gru 2018, 22:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Noiseless Pistol (PB1s)
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Mod ze wszystkim oprócz fabuły

Postprzez tom3kb w 20 Gru 2018, 18:41

Panie było już.
Albo Autumn Aurora, albo complete, albo Atmosfear itd
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: Mod ze wszystkim oprócz fabuły

Postprzez mbwrobel w 20 Gru 2018, 18:51

Ja bez Complete nawet gry nie włączam. Gram po rosyjsku z Mirosławem Uttą.
mbwrobel
Stalker

Posty: 81
Dołączenie: 04 Gru 2011, 15:16
Ostatnio był: 17 Sie 2023, 09:13
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 14


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości