[Freeplay Start] by Xiani

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Freeplay Start] by Xiani

Postprzez Krzyk19 w 06 Lut 2014, 18:36

Generał Golonka napisał(a):Być może coś źle zrobiłeś.

Ja na pewno coś źle zrobiłem.
Mam aż trzy pliki gamedata i nie wiem które skasować i gdzie powinien znajdować się odpowiedni. Problem może być też taki, że mam trochę nowszą wersje (1.0006)
Ostatnio edytowany przez Krzyk19 06 Lut 2014, 18:45, edytowano w sumie 2 razy
Krzyk19
Tropiciel

Posty: 347
Dołączenie: 25 Sty 2014, 19:48
Ostatnio był: 02 Sty 2018, 11:38
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 53

Reklamy Google

Re: [Freeplay Start] by Xiani

Postprzez Kudkudak w 06 Lut 2014, 18:38

Image
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: [Freeplay Start] by Xiani

Postprzez Pangia w 06 Lut 2014, 19:34

vandr napisał(a):Nieprawda, bo 7zip. Bardziej dokładny.

7zipa użyłem w liczbie mieszczącej się w liczbie palców jednej ręki i mnie zawodził za każdym razem, bo albo wypakowywał źle, albo w ogóle, albo nie tam gdzie chciałem. Z WinRARem nigdy nie miałem problemów.
A co do tematu to waćpan zaczyna nową grę czy ładuje starą? Pytanie zwłaszcza w kontekście moda, który zmienia start gry brzmi idiotycznie, ale cholera wie, nie takie bzdury ludzie robili.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Freeplay Start] by Xiani

Postprzez Krzyk19 w 06 Lut 2014, 19:45

W menu pojawiła mi się opcja newfreeplay to ją włączam, ale pojawia mi się info o błędzie, że Program XR_3DA.exe przestał działać. Podobnie jest jak chcę wczytać, nie żebym od razu wczytywał. To zmienia fabułę, więc obowiązkiem jest gra od nowa. Tak namieszałem w tych plikach, że nie wiem gdzie, co ma być i czy w ogóle ma być.
Edit: Dobrze, te najważniejsze pliki są na miejscu, a stalker działa jak wcześniej.
Ostatnio edytowany przez Krzyk19, 06 Lut 2014, 23:33, edytowano w sumie 1 raz
Krzyk19
Tropiciel

Posty: 347
Dołączenie: 25 Sty 2014, 19:48
Ostatnio był: 02 Sty 2018, 11:38
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 53

Re: [Freeplay Start] by Xiani

Postprzez Pangia w 06 Lut 2014, 20:40

No daj nam tego loga, nie wstydź się. Kud pokazał ci, w jakiej ramce szukać informacji, to już dalej powinieneś sobie dać radę. Podpowiedź: szukaj tam pliku, który bez pytania się otworzy w Notatniku.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Freeplay Start] by Xiani

Postprzez Krzyk19 w 06 Lut 2014, 23:45

Po prostu niech ktoś napisze dokładnie co mam robić od pojawiającego się na pulpicie FreeplayStart_en_v0_99x22.7z do nareszcie zainstalowanego moda. Nie piszcie zbyt skomplikowanie, bo prawie nic nie zrozumiem. To rozpakuj tam, to zmień tu. A niech mnie szlag trafi, jestem strasznie do tyłu z technologią! Komu się uda mi przekazać tą tajemną wiedzę zaleje dobrą :wódka:
Krzyk19
Tropiciel

Posty: 347
Dołączenie: 25 Sty 2014, 19:48
Ostatnio był: 02 Sty 2018, 11:38
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 53

Re: [Freeplay Start] by Xiani

Postprzez utak3r w 06 Lut 2014, 23:57

No dajżesz w końcu logi, do diabła... najpierw ja Ci napisałem, żebyś przeczytał ramkę u góry, potem ktoś nawet screenshotem Ci pokazał, co masz przeczytać. Dajesz logi albo idziemy do kosza... ileż można wałkować temat na ślepo?

Adam napisał(a):WinRaR i tak lepszy w rozpakowywaniu modów stalkerowych :P


To taki żart, prawda?...
Image

Za ten post utak3r otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive vandr, Kudkudak.
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: [Freeplay Start] by Xiani

Postprzez Krzyk19 w 07 Lut 2014, 01:13

20140206_235022.jpg
To są te logi? Tylko ten obraz udało mi się wysłać z komórki. Nie chcę powodować jakiejś katastrofy, bardzo przepraszam. Nie komentujcie nazwy użytkownika. Wiem, macie mnie pewnie teraz za błazna, ale ja po prostu jestem słabo zapoznany z takimi rzeczami. Dopiero dziś po zmarnowaniu dużej ilości leków przeciw bólowych znalazłem te pliki. Jeszcze raz przepraszam.
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

Za ten post Krzyk19 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KoweK, Method, DarthAvalon, shoter, Kudkudak, ZiomB.
Krzyk19
Tropiciel

Posty: 347
Dołączenie: 25 Sty 2014, 19:48
Ostatnio był: 02 Sty 2018, 11:38
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 53

Re: [Freeplay Start] by Xiani

Postprzez shoter w 07 Lut 2014, 02:52

Umiesz kopiować tekst? To go skopiuj i tutaj wklej go w tag [code]

przykład :
Kod: Zaznacz wszystko
[code]Treść loga - blablalblablal[/code]


Ale poprawiłeś mi tym humor! nie ma co! XD

A tak na poważnie, przestań brać jakieś przeciwbólowe jeśli piszesz serio.
Pisz z czym masz problem, mimo iż rzadko się udzielam to spróbuje pomóc ( i mało gram w stalkera :kotek: ).

Kliknij sobie na ten notatnik. Kliknij kombinacje klawiszy ctrl+a. Zaznaczy ci to cały tekst w notatniku.
Po zaznaczeniu kliknij ctrl+c. Wejdź na forum napisz nową odpowiedź która zaczniesz od [code] po czym klikniesz ctrl+v i zakonczysz wiadomosc wpisujac [/code]

Pomiędzy te 2 znaczniki powinno ci skopiować cały tekst tego loga. Jeśli ci sie nie udało zacznij od początku całą procedure kopiowania.

Jak to zobaczyłem to śmiechłem!! xDDDD. Musze mu psotawić kozaka za tego loga! xD
shoter
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 24 Kwi 2011, 20:42
Ostatnio był: 10 Kwi 2014, 16:39
Kozaki: 2

Re: [Freeplay Start] by Xiani

Postprzez utak3r w 07 Lut 2014, 03:03

Fajny screen :E Ale, pomijając katastrofalną jego rozdzielczość, potrzebujemy akurat dolną część pliku, nie środkową.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: [Freeplay Start] by Xiani

Postprzez Adam w 07 Lut 2014, 14:23

Oj czepiacie się drodzy modderzy, używam WinRara od początku grania w mody stalkerowe i mnie po prostu przypasował, tyle...
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: [Freeplay Start] by Xiani

Postprzez Krzyk19 w 07 Lut 2014, 19:46

20140207_183058.jpg
Nie mogę nic skopiować, bo piszę z komórki i tylko z komórki. Inaczej się nie da. Potrzebna jest dolna część pliku, tak? Już podaję to co trzeba na zdjęciu poniżej. Niestety rozdzielczość nadal jest katastrofalna, bo lepsza być nie może, ale jak się ten obrazek otworzy i powiększy to ja wszystko dokładnie widać.
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Krzyk19
Tropiciel

Posty: 347
Dołączenie: 25 Sty 2014, 19:48
Ostatnio był: 02 Sty 2018, 11:38
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 53

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości