[Zwiedzacz Mod] Zwiedź to sam.

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Postprzez Fred w 25 Lip 2007, 14:09

MatiSkc napisał(a):Hmm, zainstalowałem sobie tego moda i mam jedno pytanie. Mógłbyś ,,wyjąć'' z tego moda takie opcje jak:
- nastawienie stalkerów zmienia się na: przyjaciel
- jesteś nieśmiertelny ;D
- skaczesz 4,1 razy wyżej


Zmiana skakania: wejdź do gamedata\config\creatures\actor.ltx
Znajdź jump_speed = 25 i zmień na 6

W tym samym folderku masz game_relations.ltx
Jest tam tabela która ma wszystkie wartości na 1000, pozmieniaj jak chcesz (-1000 wróg, 0 neutralny, 1000 przyjaciel0.

Nieśmiertelności jeszcze nie rozgryzłem.

Po wgraniu tego moda wszystko jest ok poza tym że postać jak biegnie to co trzy kroki się zacina. To tylko tak u mnie czy to normalne??
Awatar użytkownika
Fred
Weteran

Posty: 609
Dołączenie: 25 Lip 2007, 12:07
Ostatnio był: 24 Sie 2021, 12:16
Miejscowość: Oahu
Frakcja: Najemnicy
Kozaki: 25

Reklamy Google

Postprzez Kiry w 04 Sie 2007, 12:04

@Fred
u mnie nie rwie ty coś masz nie tak

@offtopic
jak ta tabela wypełnić tak żeby było jak w normalniej grze ?

@topic
fajny ten mod tylko ta przeklęta tabela z relacjami :P
Awatar użytkownika
Kiry
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 30 Lip 2007, 19:21
Ostatnio był: 15 Sie 2007, 21:57
Miejscowość: Pyskowice
Kozaki: 0

Postprzez konik w 04 Sie 2007, 14:00

U mnie też przycina podczas biegu (posiadam polską wersję z patchem 1.001)
Awatar użytkownika
konik
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 13 Lip 2007, 18:13
Ostatnio był: 27 Wrz 2008, 20:55
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: 0

Postprzez Fred w 04 Sie 2007, 14:02

Żebym ja wiedział jak ją wypełnić. Gdyby nie to, to bym nawet nie zaprzątał sobie głowy tworzeniem własnego moda. A tak nie miałem wyjścia. W nowej wersji (v1.3) którą teraz testuje i opublikuje ją jutro będzie m.in. exoszkielet bojowy który zapewnia 100% obrony przed wszystkim (tyle teorii, jak spotkałem gościa z Combat Chaser to życie mi w nim spadało). Najlepsze jest to że sam się naprawia i przyspiesza leczenie.
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.
| Core i5 8600K + SPC Grandis XE1236 | G.SKILL 16GB DDR4 3200MHz CL15 | GTX 1070Ti JetStream 8GB | GoodRam Iridium Pro 240GB | Toshiba P300 1TB | PNY XLR8 CS3030 1TB | Corsair RM550x | BQ Silent Base 600 |
Awatar użytkownika
Fred
Weteran

Posty: 609
Dołączenie: 25 Lip 2007, 12:07
Ostatnio był: 24 Sie 2021, 12:16
Miejscowość: Oahu
Frakcja: Najemnicy
Kozaki: 25

A mi nie działa :///

Postprzez Cesssar w 20 Sie 2007, 00:15

Witajcie !

Jestem w troche krytycznym rzekł bym stanie, ponieważ kupiłem Stalkera, przeszedłem, update robiłem i mam wersje 1.003... w czym tkwi problem ? gdyż nie ma w folderze gry stalker podfolderu gamedata!, ale ale to nie jest początek "góry lodowej" ;) gdy kopiuję używajac do tego programu Total cmd, "wklejam" zawartośc ZWIEDZACZA_MOD do folderu Stalker, uruchamiam grę iii... boom! gra zaczyna sie zawieszac, klatkowanie, klatkowanie i tak co raz wolniej... bez ZWIEDZACZA_MOD, który moim zdaniem jest świetnym, u mnie all działało.. jak to można wytłumaczyc? aa i dlaczego "wysoki skok" działa tylko u Sidrovicha??? jeżeli chcecie, mogę nagra cała zistniałą sytuację i sami zobaczycie o co tak naprawde mi chodzi. Możliwę, że robie cos nie tak...może, a może jest poprostu "coś" z tym modem? Niewiem sam, wiec zwracam sie do was, którzy bytują z takimi problemami, jeśli to można nazwa "problemem" ;)

aaa i co do save-ów u mnie też wywala po wgraniu do pewengo momentu na pulpi win. ://

Czy da się coś z tym zrobic?


wybaczcie brak litery (ć) w mojej prośbie, tego problemu też nie potrafie sam rozwazac...

Nawet nie wiem kiedy to sie stało...

Jeżeli wiecie, pomóżcie.

Pozdrawiam


Cesssar
Wolnośc czy Powinnośc.. ? oto jest pytanie :PP
Cesssar
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 19 Sie 2007, 23:59
Ostatnio był: 23 Sie 2007, 21:32
Miejscowość: Far Far Away
Kozaki: 0

Postprzez Dziarsky w 20 Sie 2007, 07:35

1. Gra oryginalnie nie ma folderu gamedata bo jest on spakowany w zasobach gry.

2. Taki folder albo się tworzy samemu albo kopiuje z archiwum moda, który został już w taki folder wrzucony.

3. Szczegóły o powyższym jak i o zmianie wpisu w jednym z plików tutaj: http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?t=625

Po tych czynnościach mod powinien ruszyć.
Jeśli tak się nie dzieje, to jest to wina jakiegoś indywidualnego przypadku i nie pomogę osobiście :/
Image
Awatar użytkownika
Dziarsky
Weteran

Posty: 589
Dołączenie: 18 Lut 2007, 14:58
Ostatnio był: 07 Sie 2017, 08:16
Miejscowość: Gliwice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Postprzez piranninja w 20 Sie 2007, 19:54

mod ogólnie mogłem niestety tylko przetestować na swoim komputerze na wersji 1.0003. Nie odnotowałem żadnego spadku fps-ów
Image
BORN TO SPAM
Awatar użytkownika
piranninja
Stalker

Posty: 138
Dołączenie: 11 Cze 2007, 21:49
Ostatnio był: 22 Sie 2007, 21:28
Kozaki: 1

Postprzez Cesssar w 20 Sie 2007, 19:55

thx ;) moze będzie działac ! oby, bo drugi raz do takiej jedenej fajnej misji nie chce mi sie dochodzic misja po misji :/ aa i mam jeszcze pytanie, czy ktoś z was testował czy można "łączyc" mody ze sobą? oczywiście jedenj wersji ;) aaa ii jeszcze coś! Jak grałem w Stalkera , znalazłem jakiegoś moda na necie przez przypadek i on wprowadzał taką zmiane, że zawsze miało się 99 naboi w magazynku, przydatne to było, a tego moda usunąłem. Przydatne, gdy korzysta się z shotguna itp. ale teraz nie mogę go znaleźc :/ może ktoś ma talki mod???:) jeśli tak, to proszę dołaczyc :)

Pozdrawiam i dziękuje za pomoc !:)
Wolnośc czy Powinnośc.. ? oto jest pytanie :PP
Cesssar
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 19 Sie 2007, 23:59
Ostatnio był: 23 Sie 2007, 21:32
Miejscowość: Far Far Away
Kozaki: 0

Re: A mi nie działa :///

Postprzez mathus92 w 23 Sie 2007, 14:53

Cesssar napisał(a):wybaczcie brak litery (ć) w mojej prośbie, tego problemu też nie potrafie sam rozwazac...


A co się dzieje jak naciśniesz alt + c??
Awatar użytkownika
mathus92
Stalker

Posty: 118
Dołączenie: 25 Cze 2007, 23:29
Ostatnio był: 14 Sie 2010, 18:17
Miejscowość: Zakopane
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Postprzez Fred w 23 Sie 2007, 15:09

Jeśli masz karte ATI i zainstalowane Catalyst Control Center to kliknij na "hotkeys" i kliknij na "Enable Hotkeys" żeby zniknął "ptaszek", potem wejdź w "Hotkeys Menager" i odznacz "Launch Catalyst Control Center Alt+C" (lub CTRL+ALT+C). Jeśli to nie pomoże to zmień sterowniki na WarCatsy lub Omegi. Ja mam te pierwsze i jestem zadowolony. Mają wbudowany licznik FPS w aplikacjach 3D.
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.
| Core i5 8600K + SPC Grandis XE1236 | G.SKILL 16GB DDR4 3200MHz CL15 | GTX 1070Ti JetStream 8GB | GoodRam Iridium Pro 240GB | Toshiba P300 1TB | PNY XLR8 CS3030 1TB | Corsair RM550x | BQ Silent Base 600 |
Awatar użytkownika
Fred
Weteran

Posty: 609
Dołączenie: 25 Lip 2007, 12:07
Ostatnio był: 24 Sie 2021, 12:16
Miejscowość: Oahu
Frakcja: Najemnicy
Kozaki: 25

Postprzez Cesssar w 23 Sie 2007, 21:27

mathus92 napisał(a):(- ciach -)
A co się dzieje jak naciśniesz alt + c?


nic, poprostu nic :)

Fred napisał(a):Jeśli masz karte ATI i zainstalowane Catalyst Control Center to kliknij na "hotkeys" i kliknij na "Enable Hotkeys" żeby zniknął "ptaszek", potem wejdź w "Hotkeys Menager" i odznacz "Launch Catalyst Control Center Alt+C" (lub CTRL+ALT+C). Jeśli to nie pomoże to zmień sterowniki na WarCatsy lub Omegi. Ja mam te pierwsze i jestem zadowolony. Mają wbudowany licznik FPS w aplikacjach 3D.


mam własnie wyłączone w Contorl Center.... :/ ale sprobuje tego programu co mówisz. Thx za rade :) POzdro.

MCaleb: Istnieje coś takiego jak inteligentne cytowanie oraz edycja postów. Bardzo przydatne umiejętności.
Wolnośc czy Powinnośc.. ? oto jest pytanie :PP
Cesssar
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 19 Sie 2007, 23:59
Ostatnio był: 23 Sie 2007, 21:32
Miejscowość: Far Far Away
Kozaki: 0

Postprzez mathus92 w 23 Sie 2007, 23:24

Jeśli nic się nie dzieje to zobacz czy, aby na pewno masz ustawiony język Polski programisty. Z doświadczenia wiem, że na zwykłym Polskim czasem nie chą się pisać literki typu: ć, ź itd. :D. Pozdrawiam,
Mathus92
Awatar użytkownika
mathus92
Stalker

Posty: 118
Dołączenie: 25 Cze 2007, 23:29
Ostatnio był: 14 Sie 2010, 18:17
Miejscowość: Zakopane
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości