[SZUKAM] Teleport Mod? + Tuning Atlas Spawn Mod?

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[SZUKAM] Teleport Mod? + Tuning Atlas Spawn Mod?

Postprzez ganiaczniedoganiacz w 09 Sty 2010, 13:56

Mam pytanie czy ktoś wie czy jest coś takiego jak mod teleport np. do okienka wpisujesz lub wybierasz miejsce gdzie chcesz się znaleźć. Bawię się atlas spawn modem i lubie robić różne wojny tyle że żeby się po dostawać w różne miejsca to troche czasu schodzi. Proszę o odp. również na drugie pytanie. Wcześniej o to pytałem ale nikt nie odpowiadał. Czy da się jakoś "przerobić, dorobić" atlas spawn moda by można było ściągać bajery pojedyńczo, w sensie jednego gnata, kombinezon? Wiem że jest opcja lecz tylko raz mi wyszła dorobić następne okienko. Aczy jest możliwość np. wpisywania jakiegoś kodu, nazwy? Proszę o szybką odpowiedź. POMOCY
To co mnie nie zabije to mnie wzmocni.
Awatar użytkownika
ganiaczniedoganiacz
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 30 Gru 2008, 03:11
Ostatnio był: 30 Mar 2022, 15:59
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Teleport Mod? Jest Coś takiego? + Tuning Atlas Spawn Mod?

Postprzez PrzemoC w 09 Sty 2010, 14:39

W alpha'ch działało wpisywanie w konsoli komend np.
Kod: Zaznacz wszystko
jump_to_level xxx

gdzie xxx to nazwa poziomu np.
Kod: Zaznacz wszystko
l03_agroprom

Czy istnieje taka możliwość? Nie wydaje mi się. Bo wiesz, tam była inna wersja silnika, ale może
lepiej Moderów popytaj na SB. Zawsze jest nadzieja, ale na 100% łatwe to nie będzie.
"Każde słowo jest jak niepotrzebna plama na ciszy i nicości." -Samuel Beckett
Ale, z drugiej strony, on to powiedział...
Awatar użytkownika
PrzemoC
Beta Tester

Posty: 444
Dołączenie: 31 Sty 2009, 15:27
Ostatnio był: 19 Cze 2022, 12:45
Miejscowość: Everon
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 13

Re: Teleport Mod? Jest Coś takiego? + Tuning Atlas Spawn Mod?

Postprzez utak3r w 09 Sty 2010, 17:47

Dopiero co dzisiaj napisałem tutorial: viewtopic.php?f=68&t=7339
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: [SZUKAM] Teleport Mod? + Tuning Atlas Spawn Mod?

Postprzez ganiaczniedoganiacz w 10 Sty 2010, 14:11

Tutorial jest ok? wszystko ładnie, ale nie da się zrobić czegoś takiego że wpisując jakąś rzecz w konsoli czy czymś podobnym np. wpn_pm, ammo_5.45x39mm itd. nie wskoczy nam do plecaka? było by prze super bo ten atlas mod fakt działa szybciej itp. ale wnerwia mnie to że potrzebuje na za chwilę powiedzmy rpg7 i muszę cały plecak opróżnić żeby móc się w ogóle ruszyć i już dawno temu kulka w łeb. Wiecie o co chodzi. Myślę pobawię się z tym atlas modem że w okienku wpisujesz nazwę przedmiotu a potem ci ją sprowadza ale muszę to rozgryźć.
To co mnie nie zabije to mnie wzmocni.
Awatar użytkownika
ganiaczniedoganiacz
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 30 Gru 2008, 03:11
Ostatnio był: 30 Mar 2022, 15:59
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 0

Re: [SZUKAM] Teleport Mod? + Tuning Atlas Spawn Mod?

Postprzez utak3r w 10 Sty 2010, 17:36

ganiaczniedoganiacz (..... :facepalm: ) mieszasz co chwila - zdecyduj się, czy mówimy o spawnowaniu rzeczy w plecaku, czy o przenoszeniu siebie samego w inne miejsce :|
A co do pojemności, wystarczy, że sobie zwiększysz udźwig. Jak? Poszukaj tutaj, było opisywane.

Nie będę już wspominał o sensie w ogóle Twojego pomysłu... proponuję zmienić grę na jakąś inną.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: [SZUKAM] Teleport Mod? + Tuning Atlas Spawn Mod?

Postprzez ganiaczniedoganiacz w 12 Sty 2010, 21:28

Nie no co do przechodzenia między poziomami jest już ok, poradzę sobie, a teraz to moje drugie pytanie mówiłem że chodzi mi o ściąganie broni itp. pojedyńczobo pewnie już wiesz że naciskając w menu atlas spawn modzie sprowadzi ci wszystkie. Wiem że można by zrobić różne dodatkowe menu z pojedyńczymi np. dokumentami pancerzami itd.
Ale mam na myśli czy da się zrobić tak by do okienka takiego w jakim wpisujesz przykładowo liczbę sprowadzanych rzeczy, wpisywać jakąś nazwę?

Na pierwsze pytanie już mi odpowiedziałeś dzięki, ale drugie?
Bardzo chcę żeby ktoś mi precyzyjnie odp. Nie lub Tak, a jak tak to jak.
Jeśli chcesz to zamknij temat ale proszę o prostą odpowiedź nie lub wyjaśnienie jak to zrobic.
TYLKO TYLE CHCĘ!!
To co mnie nie zabije to mnie wzmocni.
Awatar użytkownika
ganiaczniedoganiacz
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 30 Gru 2008, 03:11
Ostatnio był: 30 Mar 2022, 15:59
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 0

Re: [SZUKAM] Teleport Mod? + Tuning Atlas Spawn Mod?

Postprzez marcint2525 w 21 Maj 2016, 23:36

Witam.
Rozumiem że wątek dość stary, ale mam pytanie:
Gram sobie w zew prypeci już jakiś czas, mam moda na udźwig, trochę to zmodyfikowałem, dzwigam 60 ton, skacze wysoko, biegam trochę szybciej...
Wczoraj grając, trochę zabawy wplatalem, i sobie skończyłem z jednej lokomotywy na dach budynku na stacji Janów.
Przeniosło mnie do prypeci do Kowalskiego, a jeszcze nie rozmawiałem z Zulusem...
Wszystko działa dobrze, tylko mam dwóch Garich,
marcint2525
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 04 Sty 2015, 18:58
Ostatnio był: 21 Maj 2016, 23:37
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: [SZUKAM] Teleport Mod? + Tuning Atlas Spawn Mod?

Postprzez WheeljackSPW w 22 Maj 2016, 00:18

Gdzie to pytanie? :P
W tym miejscu jest level changer czyli teleport, silnik stalkera nie umożliwia zmiany lokacji poprzez linię dialogową, więc mądrale z gsc postanowili, że przewodnik będzie przenosił gracza w miejsce level changera, który dokończy robotę. Oczywiście wszystko przy czarnym ekranie.
Awatar użytkownika
WheeljackSPW
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: [SZUKAM] Teleport Mod? + Tuning Atlas Spawn Mod?

Postprzez Pangia w 22 Maj 2016, 00:33

Wheeljack napisał(a):Oczywiście wszystko przy czarnym ekranie.

Który można bardzo łatwo podświetlić starym (tj. z poprzednich części Stalkera) noktowizorem. W Zewie usiedli nad tym i ten filtr już nie rozświetla tego czarnego ekranu. :P
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości