stalker MMOPRG

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

stalker MMOPRG

Postprzez TB(c) w 30 Paź 2005, 21:43

Nie wiem czy juz ktos juz mowil tu o tym, czy odpowiedz sie juz pokazala, ale interesowalo by mnie jesli bedzie jakas mozliwosc moze kiedys w przyszlosci grac stalkera na internecie w sposob MMORPG... albo jakos tak podobnie jakby singl na necie ale z ludziami...
przebacz za moj lamany polski ale jestem z Czeskiej Republiki. 8)
TB(c)
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 07 Maj 2005, 14:09
Ostatnio był: 01 Lis 2005, 20:56
Miejscowość: Ceská Republika
Kozaki: 0

Reklamy Google

Postprzez Touchdown w 31 Paź 2005, 09:32

Witamy na forum. To chyba pierwsza osoba z poza Polski :D . I bardzo dobrze.

Narazie nie ma takich planów, przynajmniej nie oficjalnych. W stalkerze w ogóle nie ma trybu wspólpracy (ku irytacji spolecznosci fanów). Sa dwie mozliwosci. Pierwsza, ze GSC ostatecznie wprowadza taki tryb do ostatecznej wersji stalkera, co jest jednak malo prawdopodobne. Druga, ze fani stworza moda, który bedzie to umozliwial.
Awatar użytkownika
Touchdown
Retired

Posty: 1060
Dołączenie: 07 Maj 2005, 14:01
Ostatnio był: 29 Maj 2015, 17:06
Kozaki: 26

Postprzez panish w 31 Paź 2005, 12:55

Witamy, witamy. Milo, ze mozna pointegrowac sie z Bracmi z Czeskiej Republiki. :wink:

Ja w sprawie trybu multiplayer w S.T.A.L.K.E.R.ze. Touchdown - musze sie z toba nie zgodzic. Tryb wspólpracy bedzie istnial, co wiecej powstaja juz nawet klany (http://www.mercury-rising.ch/2005/)! Jezeli szukacie informacji na temat "grania na internecie" to zapraszam do dosc dobrego materialu UCRC opublikowanego na StalkerZone - http://stalker.forall.pl/readarticle.php?article_id=32.
Awatar użytkownika
panish
Tropiciel

Posty: 391
Dołączenie: 07 Maj 2005, 16:36
Ostatnio był: 19 Lut 2018, 05:22
Miejscowość: Warszawa
Kozaki: 1

Postprzez Touchdown w 31 Paź 2005, 13:46

Hmm, wedlug txt ze stalkerzone, trybu wspólpracy nie ma. Zreszta czesto pojawiaja sie pytania o coop i odpowiedzi sa negatywne. Na bank nie bedzie (patrzac na obecne informacje) coop w stylu przechodzenia gry w kilka osób. Czegos takiego bym nie przegapil... a moze jednak? Daj jakies linki (tylko nie po niemiecku).
Awatar użytkownika
Touchdown
Retired

Posty: 1060
Dołączenie: 07 Maj 2005, 14:01
Ostatnio był: 29 Maj 2015, 17:06
Kozaki: 26

Postprzez Organic Shadow w 31 Paź 2005, 15:05

Powstaja juz klany? To niezle ludzie maja nawalone we lbach... Najpierw niech bedzie naprawde blisko do premiery gry, a dopiero pózniej myslec o czyms takim.
Fajnie byloby pograc sobie z kims po necie, ale raczej brak wzmianek o tym, swiadczy, ze czegos takiego raczej nie bedzie.
Awatar użytkownika
Organic Shadow
Tropiciel

Posty: 389
Dołączenie: 29 Lip 2005, 12:49
Ostatnio był: 07 Mar 2007, 23:15
Kozaki: 0

Postprzez Pabcio w 31 Paź 2005, 16:02

No wlasnie. Wiem z wlasnego doswiadczenia, ze nie ma nic gorszego, jak napalac sie na nieistniejaca rzecz. A z tymi klanami to caly pomysl powinien byc bardziej rozbudowany, bo to bardzo nietypowa gra. Hmm, na twarz cisnie sie usmieszek, gdyby tak móc miec plansze dla siebie i tam zbierali by sie ludzie z twojego klanu. Treningi, rozmowy, wymiana bronmi, a pózniej walka z innym klanem na ultra duzym obszarze (Quake III i inne gry mogly by sie schowac). To by bylo cos :!:
Awatar użytkownika
Pabcio
Łowca

Posty: 446
Dołączenie: 21 Maj 2005, 15:00
Ostatnio był: 19 Wrz 2017, 23:11
Kozaki: 2

Postprzez Organic Shadow w 31 Paź 2005, 16:06

Ej stary, nie rozpedzaj sie tak ;) Zakladajac, ze cos takiego mialoby sie znalezc w oficjalnej wersji gry [a nie zadne mody] to chyba gra [zakladajac, ze w ogóle sie ukaze :P] mialaby swoja premiere za kilka[nascie] lat, jezeli oni nie potrafia skonczyc gry nie zawierajacej czegos takiego :D
Awatar użytkownika
Organic Shadow
Tropiciel

Posty: 389
Dołączenie: 29 Lip 2005, 12:49
Ostatnio był: 07 Mar 2007, 23:15
Kozaki: 0

Postprzez Pabcio w 31 Paź 2005, 16:42

Ja tam do modów nic nie mam, o ile sa wykonane starannie. A jesli takie powstana na Stalkera... :roll: Hmm...
Awatar użytkownika
Pabcio
Łowca

Posty: 446
Dołączenie: 21 Maj 2005, 15:00
Ostatnio był: 19 Wrz 2017, 23:11
Kozaki: 2

Postprzez Organic Shadow w 31 Paź 2005, 18:10

A czy ja napisalem, ze cos mam do modów ?? ;) Poprostu zalozylem, ze twórcy wprowadzili by cos takiego od razu.
Awatar użytkownika
Organic Shadow
Tropiciel

Posty: 389
Dołączenie: 29 Lip 2005, 12:49
Ostatnio był: 07 Mar 2007, 23:15
Kozaki: 0

Postprzez Tonny w 04 Kwi 2006, 10:53

Pabcio napisał(a):No wlasnie. Wiem z wlasnego doswiadczenia, ze nie ma nic gorszego, jak napalac sie na nieistniejaca rzecz. A z tymi klanami to caly pomysl powinien byc bardziej rozbudowany, bo to bardzo nietypowa gra. Hmm, na twarz cisnie sie usmieszek, gdyby tak móc miec plansze dla siebie i tam zbierali by sie ludzie z twojego klanu. Treningi, rozmowy, wymiana bronmi, a pózniej walka z innym klanem na ultra duzym obszarze (Quake III i inne gry mogly by sie schowac). To by bylo cos :!:


Zagraj w Operation Flashpoint na necie a bedziesz mógl robic to wszystko o czym napisales i duzo wiecej :) Nie ma lepszej gry wojenno-taktycznej niz Flashpoint, przez internet.
Awatar użytkownika
Tonny
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 02 Kwi 2006, 19:16
Ostatnio był: 31 Lip 2006, 14:41
Miejscowość: Bydgoszcz
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości