Pojazdy i Bronie

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Pojazdy i Bronie

Postprzez Xinap w 05 Sty 2015, 13:07

Witam.
Szukałem po całym forum i albo jestem ślepy albo ktoś nie umie zgodnie z treścią nazywać tematów.
Moje pytania brzmią:
1.Czy ktoś możę mi zapodać link do modu, który daje możliwość jazdy samochodami? versja 1.0006 tylko z działającym linkiem.
2.Czy ktoś możę mi zapodać link do modu, który dodaje nowe typy broni? versja 1.0006 tylko z działającym linkim.
3.Może mi ktoś dać instrukcje, jak zainstalować te mody? Gdy zmieniam w sfgame false na true i zapisuje to wyskakuje błąd "odmowa dostępu".

Jeśli zły dział to przepraszam, nowy jestem.

Pozdrawiam
Xinap
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 04 Sty 2015, 17:59
Ostatnio był: 07 Sty 2015, 16:49
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Pojazdy i Bronie

Postprzez scigacz1975 w 05 Sty 2015, 15:11

Prawy Przycisk Myszki na plik fsgame.ltx - na dole właściwości, potem odznacz ptaszka przy "tylko do odczytu" - będziesz miał możliwość edycji. Jeżeli nie pomoże to jeszcze raz właściwości z PPM i zabezpieczenia - zaznaczasz swoje konto użytkownika w systemie i w edytuj zmieniasz uprawnienia dla konta.

Dla broni poszukaj Arsenal Mod dla 1.0006, lub pobaw się z tym viewtopic.php?f=49&t=7834, poradnik jak instalować masz w opisie (link)
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: Pojazdy i Bronie

Postprzez Plaargath w 05 Sty 2015, 16:35

Witaj na forum.
Tutaj wrzuciłem Ci paczkę modów pod SoC'a związanych z samochodami. Część pochodzi z MOD Mega Pack'a 2009, część skądśtam pościągana, nie wszystkie znam, ale mają opisy. Jeśli masz plik pa ruski z krzakami, które nie wyglądają jak cyrylica, to wklejasz ten tekst w dekoder tutaj, a potem cyrylicę tłumaczysz sobie w googlu.
Paczka ma 53 mega, zawiera: "Transport Mod" w wersji ponad megowej, "Transport Mod v 1.0" w wersji ponad 7megowej, patch do tegoż (nie wiem co to, nazwa sugeruje, że jakiś cheat), "Vehicle Enhanced v 1.0" (spawnuje więcej samochodów), "Vehicle Pack" (paczka retexów), "Vehicles and Monsters Pack v3.2" (nie wiem co to), dwa retexy UAZa, "Niva and BTR" (nie wiem co to) i "Jeep" (nie wiem co to, jako jedyny nie ma opisu). Miłego testowania.
Image Image

Merkantylizm, srerkantylizm.
Awatar użytkownika
Plaargath
Weteran

Posty: 653
Dołączenie: 23 Mar 2010, 15:12
Ostatnio był: 03 Kwi 2022, 22:03
Kozaki: 234

Re: Pojazdy i Bronie

Postprzez Xinap w 05 Sty 2015, 17:06

W tych modach są foldery config, models itp. Jak wklejam to prosi o podmiane, ale ja chce miec je wszystkie, co z tym zrobić? Skopiowac wszystkie pliczki z folderów models, config itp. do jednego gamedata?>
Xinap
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 04 Sty 2015, 17:59
Ostatnio był: 07 Sty 2015, 16:49
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość