Sidorowicz zniknął

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Sidorowicz zniknął

Postprzez nivener w 10 Wrz 2015, 02:45

Witam. Po kilku latach postanowiłem wrócić do STALKERA, jednak tym razem zamiast grać na czystej wersji postanowiłem trochę pomodować. Zainstalowałem mody Weather Overhauled v.2.2, Absolute Nature i Absolute Structures oraz Zone Reclamation Project. Odpaliłem, wszystko super, zrobiłem kilka początkowych misji, uratowałem tego gostka tuż za nasypem kolejowym, który wysyła nas na wysypisko i jak chciałem wrócić do Sidorowicza by pohandlować przed pójściem na wysypisko, to okazało się, że go nie ma. Był wcześniej, ale zniknął. Stoi puste krzesło. I teraz mam mały dylemat, bo niby można się obejść bez robienia tych kilku pobocznych misji, które Sidorowicz zleca, ale czy nie jest on później potrzebny w wątku głównym? Przyznam szczerze, że nie pamiętam. Trochę jestem zirytowany, bo ze trzy godzinki już pograłem, uzbierałem trochę pierdół i nie bardzo chce mi się zaczynać od nowa nie mając jednocześnie gwarancji, że handlarz znowu nie zniknie. Teraz pytanie: czy może mieć to związek z modami? Ktoś słyszał o takim błędzie? Da się może jakoś Sidorowicza zespawnować jakąś komendą? Czy po prostu olać temat i grać dalej? Tylko znów nie chciałbym się dowiedzieć później, że kolejny ważny dla fabuły NPC zniknie, tylko tym razem po zagraniu na przykład 30 godzin pod koniec gry. Granie na czystej wersji też raczej nie wchodzi w grę, bo STALKER jest grą genialną, ale tak zabugowaną, że dostałbym chyba wylewu gdybym musiał przebijać się przez ten las bugów po raz drugi. Z tymi modami gra się ciut przyjemniej. Z góry dzięki za każdą pomocną radę!

Aha, moja konfiguracja (ale nie sądzę, że tu tkwi problem :D ) :

Intel Core i5 2.6 GHz
4 GB RAM
AMD Radeon HD8700m 2GB
“The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”

- Charles Bukowski
Awatar użytkownika
nivener
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 10 Wrz 2015, 02:33
Ostatnio był: 01 Lut 2022, 16:53
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 3

Reklamy Google

Re: Sidorowicz zniknął

Postprzez Cromm Cruac w 10 Wrz 2015, 09:07

nivener napisał(a): Zainstalowałem mody Weather Overhauled v.2.2, Absolute Nature i Absolute Structures oraz Zone Reclamation Project.

A nie lepiej zainstalować Autumn Aurorę 2. Masz tam wszystkie te mody ale w nowszych, lepszych wersjach + mnóstwo innych.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian

Za ten post Cromm Cruac otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive nivener.
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: Sidorowicz zniknął

Postprzez nivener w 10 Wrz 2015, 23:34

Tak też zrobiłem, deinstall i zainstalowałem tego moda. Faktycznie gra się dość ciekawie, dodaje sporo bardzo odświeżających rozgrywkę elementów, ale jest też kilka ficzerów, które średnio mi się podobają, ale ciekawsze to niż granie po raz kolejny tego samego. Mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie Cromm Cruac, ale skieruje je na PW, ten temat można zamknąć.
“The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”

- Charles Bukowski

Za ten post nivener otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mito, Pangia, Poldzer.
Awatar użytkownika
nivener
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 10 Wrz 2015, 02:33
Ostatnio był: 01 Lut 2022, 16:53
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 3


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości