Mody i bieg na sto mil.

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Mody i bieg na sto mil.

Postprzez Szpon w 20 Wrz 2015, 22:15

Hej,
jestem zaprawionym w bojach stalkerem, szukałem modów do gry i znalazłem Mod Complite_2009_v.1.4.4. dla Cienia Czarnobyla.

Ogólnie szukam modów trudniejszych od podstawki, więc wszystkie propozycje mile widziane( proszę jednak o mody pewne i stabilne - w miarę jak na S.T.A.L.K.E.R.a' :P).

Problem w tym modzie znalazłem jak na razie jeden. Mogę biegać bez końca i pasek wytrzymałości ani drgnie. Jak to zmienić, aby było jak w podstawce - postać męczyła się?
(nie chcę takiego ułatwienia, psuje to grę - jeżeli nie znajdę rozwiązania to zrezygnuję z tej modyfikacji)

Dodam, że wszystko jest zainstalowane prawidłowo i ani razu gra mi się nawet nie zacięła !

W opisie zmian nie znalazłem tego ułatwienia.

Poza tym jestem tu pierwszy raz, witam wszystkich i stawiam kolejkę :wódka: !
Szpon
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 20 Wrz 2015, 20:21
Ostatnio był: 21 Wrz 2015, 12:36
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Mody i bieg na sto mil.

Postprzez HitFan w 21 Wrz 2015, 07:44

Co do modów to najlepiej chyba będzie, jak zainstalujesz Autumn Aurorę 2.1. Świetna modyfikacja.
/ Gaming rig / Intel i5-4460 3.2GHz / 8GB DDR3 RAM / GTX 960 STRIX 2GB GDDR5 RAM / Windows 10 x64 /
/ Coding machine / Intel i5-7200U 2.7GHz / 8GB DDR4 RAM / R5 M330 2GB GDDR3 RAM / Windows 10 x64 /
Awatar użytkownika
HitFan
Weteran

Posty: 651
Dołączenie: 21 Sty 2012, 17:26
Ostatnio był: 15 Lut 2022, 20:18
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 86

Re: Mody i bieg na sto mil.

Postprzez trolololo w 21 Wrz 2015, 17:18

Jeżeli szukasz "utrudniaczy", to polecam
A) Autumn Aurora 2.1- Dużo lepsza grafika, kilka mutantów i broni (nowych), oraz cała masa utrudniaczy typu, apteczki regenerują mniej HP, i do tego masz animacje, podczas których nie możesz się ruszać (np jak jesz)
B)utAMK- świetny mod dodający całkiem nowy a-life
C) Oblivion lost- podobno jest trudniejszy
Uwaga! ściśle tajne
:

jest jeszcze Narodnija Solicośtam, ponoć ktoś to kiedyś przeszedł, twym największym wrogiem jest wszechmocny zielony żuk

Oczywiście wszystkie mody do znalezienia na naszym forum
Deszczyk pada , RAM mi zjada...

Za ten post trolololo otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Decimus76.
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Mody i bieg na sto mil.

Postprzez Kudkudak w 21 Wrz 2015, 18:05

trolololo napisał(a):jest jeszcze Narodnija Solicośtam, ponoć ktoś to kiedyś przeszedł, twym największym wrogiem jest wszechmocny zielony żuk


Nieprawda, nie żuczek tylko bugi.
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Mody i bieg na sto mil.

Postprzez Poldzer w 21 Wrz 2015, 18:38

Przecież ikoną bug trapa jest zielony żuk.
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1014
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 06 Sty 2023, 13:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Re: Mody i bieg na sto mil.

Postprzez Mito w 21 Wrz 2015, 20:47

Panie, weź zmień moda zanim cię zlinczują za tego Complete.

Z dość nowych modów na chwilę obecną jest tak, jak wcześniej koledzy wspominali - Oblivion Lost 3, Autumn Aurora 2.1 utAMK...
Od razu mówię - Oblivion Lost w dużej mierze jest bardzo podobny do podstawowego Cienia - na początku jedynymi widocznymi zmianami są nowe dźwięki broni i inne lokacje anomalii (które się dynamicznie zmieniają). Potem można znaleźć parę nowych spluwek (złomowisko, TMP i 1200 szt. ammo :D) Coś tam dalej niby w okolicach Elektrowni nazmieniane, a poza tym to w miejscu, gdzie normalnie kończy się gra dorobiona jest jakaś kontynuacja - szczegółów nie znam, może być trudno.
AA 2.1 - od samego początku widać zmiany. Grafika w grze o niebo lub dwa lepsza, shadery, nowe tekstury, modele, efekty, animacje... Poprawiono nieco A-life, dodano trochę przedmiotów i spluw, gra jest bardziej realistyczna (W stylu Rambo to nie pobiegasz), zawartość schowków jest losowa, a do tego poprawiono mechanikę gry i usunięto kilka wnerwiających rzeczy (jak np. ta durna "cutscenka" w Agropromie). Ogólnie polecam, choć mocno wymagania zwiększa.
O utAMK się nie wypowiem, bo nie znam...
A Narodnaja Solianka - też nie grałem, ale z tego co słyszałem musisz mieć na to bydlę mocnego sprzęta i ogromne pokłady cierpliwości lub/i szczęścia. To jest ogromny ruski mod i najpierwszym problemem są bardzo częste crashe. Ale silnik XRay na każdym komputerze zachowuje się inaczej :P.

Ja bym dodatkowo zwrócił Ci uwagę na moda Tajne Ścieżki 2 połączonego z Autumn Aurorą. Całkowicie nowa fabuła i to w pięknej oprawie graficznej ^^
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: Mody i bieg na sto mil.

Postprzez smok61 w 21 Wrz 2015, 22:21

Jeżeli jesteś zaprawionym w bojach stalkerem, to polecam Ci moda OP-2. Jest to najnowsza, najbardziej rozbudowana, najstabilniejsza i najtrudniejsza wersja Solianki. To jednak dla twardzieli.
Te wcześniej zaproponowane mody to starocie w tym czasie nie warte już uwagi. Oprócz Tajnych Ścieżek 2, to świetny mod. Z czystym sumieniem mogę też polecić mody - F.O.T.O.G.R.A.F, mody na bazie LWR, mody na bazie SGM, mody na bazie Priboi Story, Oblivion Lost Remake 2.5, Duplikaty v.7.63 Odmienne światy. To tyle na początek. Jest ich dużo więcej, ale te pierwsze przyszły mi na myśl. Oczywiście wszystkie PL.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem
Awatar użytkownika
smok61
Tropiciel

Posty: 382
Dołączenie: 19 Wrz 2009, 12:36
Ostatnio był: 07 Lut 2018, 19:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 75


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości