Zbugowana lokacja i ciągle rosnące napromieniowanie

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Re: Zbugowana lokacja i ciągle rosnące napromieniowanie

Postprzez Mito w 17 Lis 2015, 22:44

Możesz spróbować (po wyjściu z tunelu) zapisać i wczytać grę... A oprócz tych zapisów, które sam robisz, gra zwykle tworzy także tzw. autosave przy przechodzeniu między lokacjami. Ewentualnie przejście do innej lokacji mogłoby pomóc. Jeżeli nie będziesz w stanie tego błędu obejść, możesz spróbować wczytać autosave z momentu przejścia między lokacjami (Kordon -> Wysypisko) i po prostu nie leźć po tego Vipera 9x18 - amunicji 9x19 możesz znaleźć wręcz ogromną ilość
:

tuż obok miejscówki Biesa. Jest tam taka wieżyczka ze zniszczoną drabiną, a na niej są skrzynie. Wystarczy stojąc pod tą drabinką strzelić w obie skrzynie, żeby posypał się na Ciebie deszcz ok. 1200 sztuk wzmocnionej amunicji 9x19. Warto!
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Reklamy Google

Re: Zbugowana lokacja i ciągle rosnące napromieniowanie

Postprzez Junx w 17 Lis 2015, 22:50

Jest "bezpieczna droga" do tego MP-5, idziesz z LEWEJ strony przy ścianie, gdzieś w połowie drogi skręcasz w prawo pod kątem 90 stopni, następnie idziesz na PRAWĄ stronę pod kątem 80 stopni, za którymś razem się uda :)
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2339
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 11:10
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 357

Re: Zbugowana lokacja i ciągle rosnące napromieniowanie

Postprzez trolololo w 18 Lis 2015, 18:32

A nie masz radioaktywnych artefaktów?
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość