Szukam moda, trainera (nie wiem jak się nazywa)

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Szukam moda, trainera (nie wiem jak się nazywa)

Postprzez EllPresidente w 15 Maj 2021, 09:08

Witam serdecznie. Szukam ulepszenia do gry a nie wiem jak sie ono nazywa... Parę lat temu kilka razy przeszedłem stalkera cień czarnobyla. Swego czasu nie wiem jak i nie wiem gdzie znalazłem pewien"dodatek" a mianowicie klikając klawisz f2 mogłem dodać sobie dowolną broń lub zbroje, pod f3 były wszystkie aminicje, f4 wszystkie apteczki itp. Szukałem w internecie lecz nie moge tego znaleźć. Jest wiele trainerów ale takiego czegoś znaleźć nie mogę. Pomoże ktoś? Pozdrawiam
EllPresidente
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 15 Maj 2021, 08:34
Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00
Kozaki: 4

Reklamy Google

Re: Szukam moda, trainera (nie wiem jak się nazywa)

Postprzez Poldzer w 15 Maj 2021, 10:00

Nie o tym mowa: viewtopic.php?f=77&t=7700 ?
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1014
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 06 Sty 2023, 13:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Re: Szukam moda, trainera (nie wiem jak się nazywa)

Postprzez tom3kb w 15 Maj 2021, 10:01

A to nie chodzi o jakiś Spawner?
Tylko, że tego jest tyle wersji, odmiany pod konkretne mody itd, że chyba lepiej będzie jak sam sobie ściągniesz jakieś i zobaczysz, który najbardziej będzie ci pasował.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: Szukam moda, trainera (nie wiem jak się nazywa)

Postprzez EllPresidente w 15 Maj 2021, 10:26

Dokładnie Panowie. Chodzi o spawner. Niewiedziałem jak się to nazywa dlatego nie mogłem tego znaleźć. Konkretnie chodziło mi o : Atlas (Spawn Menu). Wielkie dzięki za pomoc. Myślałem że już tego nie znajdę... Pozdrawiam, udanego weekendu.
EllPresidente
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 15 Maj 2021, 08:34
Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00
Kozaki: 4

Re: Szukam moda, trainera (nie wiem jak się nazywa)

Postprzez KOSHI w 15 Maj 2021, 17:30

No i ch*j, no i cześć. Myślę, że tyle widzieliśmy kolegę Eldoki Elpresidente. Teraz możemy go cmoknąć w szok szok w szybkim tempie jak mawiał Tedzik. Kolejny ku*wa user 2 postowy... :pogarda:

Uwagi moderatora:

Warn. Regulamin pkt 1.
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Szukam moda, trainera (nie wiem jak się nazywa)

Postprzez EllPresidente w 21 Maj 2021, 16:36

KOSHI Bardzo Pana przepraszam jeśli uraziłem :) Nie jestem typem forumowicza. Jak mam pytanie wchodzę i pytam proste? Gram w wiele różnych gier i gdybym na każdym forum miał pisać z innymi osobami o niewiem czym to podejrzewam że nie starczyło by mi czasu na samą przyjemność gry. A i tak ogółem nie mam go za wiele. Ja w przeciwieństwie do Pana okaże choć odrobine kultury i nie powiem :"możemy go cmoknąć w szok szok w szybkim tempie jak mawiał Tedzik" tylko zwyczajne ludzkie: Pozdrawiam.

Za ten post EllPresidente otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive mayer99, Józio, KoweK.
EllPresidente
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 15 Maj 2021, 08:34
Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00
Kozaki: 4


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość