Radiophobia 3

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Radiophobia 3

Postprzez Major Zagłoba w 15 Paź 2023, 12:53

Drodzy Stalkerzy.
Grając sobie w Stalker Radiophobia3 nagle umieram z powodu jakiejś "nieznanej choroby, nie otrzymując niezbędnego leczenia"
Czy wiecie może jak sobie z tym problemem radzić? Albo co zrobiłem nie tak? Po siódmej próbie dalej nie odkryłem o co chodzi.
Major Zagłoba
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 15 Paź 2023, 11:14
Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Radiophobia 3

Postprzez tom3kb w 15 Paź 2023, 13:05

Musisz u doktorków kupić miksturkę leczącą taką żółtą buteleczkę, tą chorobę chyba łapiesz od jednego rodzaju szczurów w podziemnych labach. Więc zanim zejdziesz do labu lepiej kupić od kogoś na zapas, można też chyba znaleźć w schowkach, może nawet Sidor będzie miał? Save/load żeby sprawdzić ofertę.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości