Bum, hedszat - smieszne sytuacje (z gier)

W sklepie: Poproszę półlitra Coli. Albo lepiej Coli i pół litra.

Re: Bum, hedszat - smieszne sytuacje (z gier)

Postprzez Chris909 w 06 Wrz 2014, 20:30

W CS:GO rzuciłem granat zaczepny i niewiadomo jak odbił się od niewidzialnej ściany i mnie (oczywiście) zabił. Celowałem w snipera z AWP kiedy w powietrzu mój granat odbił się od czegoś. Wiem że mój bo widziałem całą akcję .
Awatar użytkownika
Chris909
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 30 Kwi 2013, 20:11
Ostatnio był: 11 Lut 2015, 14:47
Miejscowość: Sezamkowo
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: -1

Reklamy Google

Re: Bum, hedszat - smieszne sytuacje (z gier)

Postprzez Keldorn WistBlade w 08 Wrz 2014, 13:21

Chcecie się pośmiać to zapraszam do gry w World of Tanks :D masa absurdów i nierealnych sytuacji tylko w tej produkcji. W repertuarze twórców grą są:
- strzelające krzaki i magiczne lasy dające 100% do camo factor dla każdego czołgu
- całkowicie niedopracowany system camo i spot
- 120mm działo o penetracji 248mm odbijające się od pancerza grubości 25mm albo zadające "0" uszkodzeń.
- znikające czołgi w szczerym polu
- radzieckie czołgi zbudowane z stalinium-dinginium (nowy rodzaj opancerzenia z Putinlandu)
- nadzwyczajna ochrona nooba - czołg na oparach rykoszetujący 5 strzałów pod rząd
- RNG które powala na nogi (Random Number Generator) w grze jest to -/+ 25% wartości obrażeń i penetracji ale w rzeczywistości działa to jak magia
- czołgi nie dostosowane do ram tierowych np. AMX40, BlackPrince, Chi-Ri
- rebalans wg WG, wprowadźmy czołgi UFO jak WT e 100 - autoloader strzelający co 1,5sek
- tylko w tej produkcji firma dopuszcza działanie botów o ile wiąże się to z kupna konta premium :) WG oficjalnie ściga boty w praktyce tylko zaciera rączki bo program BOT wymaga kupna konta premium w grze.
- czołgi lekkie w tej grze służą jako spotery czyli wykrywacze ale w praktyce są bezużyteczne bo większość medów wysokiego tieru ma lepsze predyspozycję do tego typu zadań.
- zdeklasowanie roli czołgów ciężkich (HT) na rzecz medów i niszczycieli czołgów.
- pociski za gold czyli premium które po którymś tam patchu zostały zmienione na pociski za srebrne kredyty, zrujnowały ekonomię i gameplay oraz znaczenie pancerza w grze. WG nie widzi problemu.
- oraz masa innych dupereli a wszystko to w jednej wielkiej beczce śmiechu dostępnej dla każdego ZA DARMO :D


żeby nie było że rzucam słowa na wiatr, mam tam przegrane ponad 16k bitew i WR 55% nick WISTBLADE jakby ktoś chciał sprawdzić prawdomówność.
Awatar użytkownika
Keldorn WistBlade
Tropiciel

Posty: 257
Dołączenie: 28 Wrz 2007, 10:44
Ostatnio był: 14 Cze 2023, 12:36
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 9

Re: Bum, hedszat - smieszne sytuacje (z gier)

Postprzez Pangia w 08 Wrz 2014, 16:30

Keldorn WistBlade napisał(a):Cżeby nie było że rzucam słowa na wiatr, mam tam przegrane ponad 16k bitew i WR 55% nick WISTBLADE jakby ktoś chciał sprawdzić prawdomówność.

Nie gram w World of Tanks, ale z tego co pamiętam, że pojawiało się na shoutboxie i w temacie poświęconym WoT to nie jest to chyba jakaś super ogromna liczba, a co do WR to czytałem kiedyś, że algorytm wrzuca graczy z serią porażek do wykokszonych teamów tak, żeby podbiło im go do przedziału 55-60%.

No to skoro już się wypowiadam, to grałem przed chwilą w L4D z jakąś bandą indywiduów – każdy robił, co chciał pod przykrywką zgranego teamu. Zniosłem to, że parę razy zginąłem, bo ktoś mi nie rzucił pigułek, gdy już byłem na skraju śmierci i wypadł zza rogu Tank albo bo uciekając przed takowym ktoś mi zaaplikował jedną z pięciu dziennych dawek warzyw i owoców w postaci serii z M16, ale już k♥rwa tego, że siedząc w kącie ktoś rzucił mi bombę pod nogi, zmuszając mnie do wbiegnięcia w drugą bombę, której wybuch mnie wepchnął w koktajl Mołotowa, który również nie powinien być tam rzucony nie zdzierżyłem. Skląłem ich, powiedziałem, żeby się wrócili do singleplayera i wyszedłem.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Bum, hedszat - smieszne sytuacje (z gier)

Postprzez Mito w 08 Wrz 2014, 20:23

No, to ja też coś wrzucę:

Unreal Tournament ('99) - Z Flaka (dla niekojarzących: taki odłamkomiotacz) odstrzeliłem botowi głowę...
Just Cause - Przy próbach zbombardowania pewnego podporucznika rakietami z helikoptera... gościu stracił połowę zdrowia i odleciał daleko, daleko za horyzont... "Misja niezaliczona" ;_;
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: Bum, hedszat - smieszne sytuacje (z gier)

Postprzez Imienny w 16 Wrz 2014, 10:58

Jak ktoś chce zobaczyć, jak uproszczenia rodzą dziwactwa, to polecam ET (np. Gościu na granicy śmierci - ma 1 HP - mógłby spokojnie wziąć udział w maratonie i skakać po gzymsach, a do pełnego przebrania się szpiega wystarczą tylko spodnie zdjęte z ciała wroga).

Ostatnio dziwną sytuację zafundował mi SGM 2.2, kiedy w ramach jednego z zadań poszedłem wyeliminować grupę bandytów. Byłem zdziwiony gdy odkryłem, że jeden z nich jest nieśmiertelny (kilkadziesiąt trafień z AKM - w tym kilka w głowę - oraz 8 nabojów Dum-Dum ze strzelby prawie z przyłożenia, nie zrobiło na nim wrażenia)
Ostatnio edytowany przez Imienny 16 Wrz 2014, 12:07, edytowano w sumie 3 razy
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 612
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: Bum, hedszat - smieszne sytuacje (z gier)

Postprzez Adam w 16 Wrz 2014, 11:26

Imienny, co do sytuacji z Sigerousa to zamierzone, że gościu jest nieśmiertelny, gdyż
:

musisz podejść jak najbliżej i on wtedy zacznie uciekać. Dopadniesz go przy tunelu.
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Bum, hedszat - smieszne sytuacje (z gier)

Postprzez Imienny w 16 Wrz 2014, 12:06

Chodzi o gościa z bazy przy Anomalii Żelazny Las - zadanie dostajemy od faceta przy Sowie, tego samego, który zleca zabicie Czapajewa i jego "wesołej gromadki". Ty pewnie myślałeś o ta gromadkę "antycznych snajperów" przy kamieniołomach - o tym gadzie to wiem, ma zbyt mocny pancerz, a gdy podchodzimy do niego, to ucieka jak struś. :)

Podszedłem nawet do przywódcy tej gromady z bazy przy Anomalii, żeby sprawdzić, czy - jak w przypadku misji, o której mówisz - jest skrypt i będzie można dokończyć misję. Niestety, nie dało rady - po kilku cięciach z noża wypalił z broni palnej z przyłożenia i trzeba było wczytać grę. Zastanawiam się, co to było - "syndrom nieśmiertelnego monolitowca" z X18 w LA (save/load i po sprawie), czy miał być skrypt i on nawalił.
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 612
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: Odp: Bum, hedszat - smieszne sytuacje (z gier)

Postprzez Argawen w 16 Wrz 2014, 14:34

Imienny napisał(a):Chodzi o gościa z bazy przy Anomalii Żelazny Las - zadanie dostajemy od faceta przy Sowie, tego samego, który zleca zabicie Czapajewa i jego "wesołej gromadki". ......


To dostaje się takie zadanie od niego ? . Grałem parę razy i nie pamiętam. Jedyne zadanie, to załatwić żarcie dla najemników. Chyba, że chodzi o zabicie zdrajcy. Ale to chyba nie od tego gościa. Wtedy zostawiam że dwa ładunki wybuchowe w pobliżu najemnika i spokojnie detonuję z bezpiecznej odległości.
Możliwe także, że to z innego moda.
Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
Pozdrawiam
Paweł
Awatar użytkownika
Argawen
Stalker

Posty: 149
Dołączenie: 06 Gru 2013, 15:30
Ostatnio był: 26 Wrz 2019, 13:46
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 7

Re: Bum, hedszat - smieszne sytuacje (z gier)

Postprzez Imienny w 16 Wrz 2014, 14:56

W SGM 2.2 obok Sowy (Skadowsk) powinien być stalker ubrany w Kombinezon Mistrza bez hełmu (na 1.6 też tam stoi stalker, ale ma Kombinezon Świt i po odebraniu nagrody za zniszczenie bazy bandytów znika - przynajmniej u mnie). Pierwsze zadanie, jakie zleca to dołączyć do grupy stalkerów i zabić Czapajewa oraz bandytów, którzy mu towarzyszą. Jak od tego stalkera odbierzesz nagrodę, to zleci ci zadanie zabicia "składu Alpha", który napada na stalkerów, a rezyduje on przy Anomalii Żelazny Las (bezpośrednio, tam gdzie jest poltergeist telekinetyczny i jedna z Ogończy). O ile z większością gości poszło mi gładko, o tyle z ich przywódcą nie udało mi się wygrać (wytrzymał kilkadziesiąt trafień z AKM, potem 8 nabojów Dum-Dum ze strzelby). Na koniec podszedłem do gościa licząc na skrypt - analogiczny do tego, o którym mówił Adam - niestety bez skutku. Mam nadzieję, że po wczytaniu gry sytuacja będzie wyglądać podobnie jak z przypadkiem monolitowca, o którym pisałem w poprzednim poście (save/load i było po zabawie).

Śmiesznie wygląda, jak podkładasz im C4 pod nogami, a oni nic sobie z tego nie robią. (Na 1.6 nie polecam stosować ładunku wybuchowego przy pomaganiu stalkerom w udaremnieniu transakcji - zrobiłem tak, a Spartakus stwierdził, że cieszy się z mojego przyjścia, ale jestem bezużyteczny) - własnoręcznie zdetonowałem C4, a wybuch z biorących udział w transakcji przeżył tylko 1 (o dziwo nie był to Morgan).

Do śmiesznych sytuacji zaliczę także pojedynek ja z tarczą kontra cheater w pancerzu Kolos uzbrojony w RKM, który stoczyłem grając w multiplayera MW2 (ci co grali mając Kolosa na sobie wiedzą, ile trafień jest w stanie znieść - znacznie więcej niż przeciętny gracz bez tego super pancerza). Pojedynek udało mi się wygrać - waliłem w niego tarczą aż do skutku, a gościu nijak nie wpadł, że ubicie gościa z tarczą jest łatwe - przyklejasz semtex do tarczy i po zabawie, albo zaczynasz tak manewrować, by się odsłonił choć na chwilę.
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 612
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: Bum, hedszat - smieszne sytuacje (z gier)

Postprzez Argawen w 16 Wrz 2014, 19:10

Trzeba było napisać, że rezydują w anomali( dla mnie, to cała ta lokacja, to Żelazny Las)), a nie obok. u mnie bywali przy ognisku, koło budyneczku na środku.
Tak, to twardy drań, pomogło parę granatów i pocisków z granatnika. Przede wszystkim, chyba trzeba , utłuc wszystkich jego kompanów. Dopiero później się za niego zabrać.
Pozdrawiam
Paweł
Awatar użytkownika
Argawen
Stalker

Posty: 149
Dołączenie: 06 Gru 2013, 15:30
Ostatnio był: 26 Wrz 2019, 13:46
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 7

Re: Bum, hedszat - smieszne sytuacje (z gier)

Postprzez Imienny w 16 Wrz 2014, 20:39

Na szczęście szef tego tajemniczego oddziału Alpha cierpiał na tak zwaną "tymczasową nieśmiertelność". Po wczytaniu save'a sprzed ataku na tą gromadkę wybrałem się jeszcze raz. 2 granaty oraz 1 magazynek z AKM wystarczył, by położyć wszystkich.

W międzyczasie znalazłem takie oto dziwactwo - ranny stalker szybował w powietrzu, po zaaplikowaniu apteczki spadł na ziemię:
Image

Co szkoda, po odebraniu nagrody nasz tajemniczy stalker ze Skadowska zniknął. :(

Ostatnio SGM 2.2 płata mi dowcipy - najpierw gościu gada o snorkach, a trzeba ubić poltergeisty. Teraz, jak po wykonaniu pomiarów w Popielisku przeniosłem się do drugiej anomalii, to razem majorem oraz wesołą gromadą stalkerów pojawił się Uzombifikowany oraz kilku bandytów z obrzynami.

Edit: Śmieszną sytuację zgotował mi ostatnio mod do Heroesa III HOTA - po zakończeniu tury (w trakcie ruchu przeciwników, jeszcze przed kolejnym dniem) mój bohater wykonał ruch na cudem zregenerowanych punktach ruchu. Bez mojej wiedzy i zgody. :)
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 612
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: Bum, hedszat - smieszne sytuacje (z gier)

Postprzez Gro3a w 01 Gru 2014, 11:23

Nie dawno postanowiłem zagrać w starą grę i po zmodowaniu samochodów miałem śmieszną sytuację związaną z jedną misją:
Image
poza tym idąc przez miasto zwróciłem uwagę na... No właśnie :E
Image
Nie ma miłości, jest tylko żądza. Nie do człowieka, a do pieniądza.

Dziękuję Ci Boże, za te wspaniałe dni, bez których nie mógłbym teraz żyć. Dziękuje Ci za te wspaniałe chwile, bo w swym życiu nie miałem ich aż tyle. Za wszystkie spędzone w samotności i za te szczęśliwe, pełne miłości...
Awatar użytkownika
Gro3a
Technik

Posty: 718
Dołączenie: 05 Maj 2012, 22:26
Ostatnio był: 02 Wrz 2023, 01:37
Miejscowość: Lubawa - warmińsko-mazurski Sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 294

PoprzedniaNastępna

Powróć do Chómor :}

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość