Problem "Ciemne Interesy"

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Problem "Ciemne Interesy"

Postprzez Fade w 19 Mar 2011, 10:38

To mój pierwszy post , wiec witam serdecznie.
Przeszukałem całe forum ale nie znalazłem odp. mam problem z wymienioną misją, mianowicie
nie mogę znaleźć ekipy z drugim ulepszonym dekoderem.
Dogadałem się z Sułtanem, wziąłem robotę od Brodacza, który dał mi namiary na stalkerów.
:-) pośmiertnie zabrałem im dekoder, wróciłem do Brodacza. Skbaniec kazał szukać artefaktów. Sprzedałem mu już ok 5 ale w PDA wciąż nie mam namiarów na drugą ekipę. Pomyślałem - dobra stary - zacząłem szukać ich na własną rękę, jak się domyślacie nieskutecznie, nie znalazłem ich ani w Zatonie ani w Jupiterze.
Będę wdzięczny za małą podpowiedź.
Pozdrawiam
"Patrząc w otchłań pamiętaj, że otchłań patrzy także na Ciebie"
Awatar użytkownika
Fade
Stalker

Posty: 52
Dołączenie: 19 Mar 2011, 10:14
Ostatnio był: 07 Wrz 2014, 19:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 6

Reklamy Google

Re: Problem "Ciemne Interesy"

Postprzez Afrose w 19 Mar 2011, 10:50

Nie wiem czy to pomoże ale ja znalazłem tych ludków przy anomali pazur,a drugich przy tym wielkim moście gdzie są butle z gazem na pijawki.
Awatar użytkownika
Afrose
Tropiciel

Posty: 229
Dołączenie: 04 Lis 2010, 16:10
Ostatnio był: 16 Lip 2019, 18:35
Miejscowość: Stacja "PROSPEKT MIRA"
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 54

Re: Problem "Ciemne Interesy"

Postprzez Fade w 19 Mar 2011, 10:56

Thx Afrose, Czytałem/oglądałem solucję i zauważyłem że druga ekipa pojawia się w PDA,
pamiętasz Afrose czy u też miałeś na nich namiary - czy szukałeś w ciemno ?

OK, cofnę akcję, zrobię jak radzisz.
Pozdrawiam i dzięki za odp.
Ostatnio edytowany przez Fade, 19 Mar 2011, 11:06, edytowano w sumie 1 raz
"Patrząc w otchłań pamiętaj, że otchłań patrzy także na Ciebie"
Awatar użytkownika
Fade
Stalker

Posty: 52
Dołączenie: 19 Mar 2011, 10:14
Ostatnio był: 07 Wrz 2014, 19:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 6

Re: Problem "Ciemne Interesy"

Postprzez Afrose w 19 Mar 2011, 11:04

Wiesz zabardzo nie pamiętam bo w ten sposób (na korzyści bandytów anie stalkerów) grałem troche dawno ale oglądałem tą solucje i oni też tam ich znaleźli. Poszukaj,a znajdziesz.

EDIT. A co pierwszy raz grasz w Zewa ???

Za ten post Afrose otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Fade.
Awatar użytkownika
Afrose
Tropiciel

Posty: 229
Dołączenie: 04 Lis 2010, 16:10
Ostatnio był: 16 Lip 2019, 18:35
Miejscowość: Stacja "PROSPEKT MIRA"
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 54

Re: Problem "Ciemne Interesy"

Postprzez Fade w 19 Mar 2011, 11:20

Z przerwami, w Stalkera gram od 2007, wiadomo najpierw SOC- zrobiłem wszystkie zakończenia z wyjątkiem "chcę rządzić światem". Zona mnie przyciąga, :-) co jakiś czas zaczynam ponownie.
COP męczę 3 raz, tym razem postanowiłem wykonać wszystko co możliwe, lubię mieć porządek w PDA. Do tej misji z specjalnymi dekoderami nie miałem większych problemów.
Po powrocie do domu poszukam tej drugiej ekipy.

Niestety, nie znalazłem.. Nie wiem, błąd gry ? Oryginał, najnowszy patch, wgrałem tylko ten nowy mod, króry poprawia grafikę i dodaję np śpiwór. Odpuściłem sobie, w każdym razie dzięki za chęci Afrose.
"Patrząc w otchłań pamiętaj, że otchłań patrzy także na Ciebie"

Za ten post Fade otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Afrose.
Awatar użytkownika
Fade
Stalker

Posty: 52
Dołączenie: 19 Mar 2011, 10:14
Ostatnio był: 07 Wrz 2014, 19:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 6

Re: Problem "Ciemne Interesy"

Postprzez D U X w 06 Sie 2013, 14:46

Małe dopowiedzenie:

Gdy Sułtan karze nam szukać detektorów. Musimy mieć co najmniej jeden aktywny quest "Znajdź artefakt X" od Brodatego. Gdy już mamy wzięty queścik to pokazuje się nam na mapie położenie grupy Młota (Sledgehammer) - wysyłamy do lepszego świata, i okradamy z detektora. Wtedy pojawia się na mapie party Grzebienia (Crest) - ukatrupiamy i okradamy. Następnie lecimy do Sułtana.

Nie mając aktywnego questa u Brodatego, tych stalkerów po prostu nie ma na mapie.

Pozdrawiam!

[edit]

Sułtan wysyła nas do Brodatego, a ten zgadza się pracować dla naszego bohatera i Sułtana.
Odtąd codziennie (?) możemy zbierać od niego dzięgi.
Haracz dla Sułtana - fajnie to zrobili :D .
Rinasce piu gloriosa
Awatar użytkownika
D U X
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 17 Maj 2013, 16:01
Ostatnio był: 09 Sty 2014, 23:25
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: Problem "Ciemne Interesy"

Postprzez Rizun w 10 Paź 2015, 14:16

Wybaczcie, że odkopuje temat, ale wczoraj sam natrafiłem na ten sam problem. Przyjąłem od Brodacza zadanie znalezienia artefaktu i na mapie ujrzałem znacznik pierwszej grupy. Poszedłem na miejsce, grupę Grzebienia zdjąłem i zabrałem detektor, ale grupy Młota zaznaczonej nie mam. Śledzenie zadania nic nie daje bo pokazuje mi Skadowsk i Brodacza. Przespałem się, wziąłem kolejne zadania znalezienia artefaktu i nadal nic... Co mi pozostaje? Szukać grupy na ślepo po mapie? Co najzabawniejsze przechodząc grę po raz pierwszy wcześniej nie szedłem na układ z sułtanem, ale obie grupy natrafiłem przy anomalii pazur :D
Awatar użytkownika
Rizun
Stalker

Posty: 101
Dołączenie: 20 Sty 2012, 19:34
Ostatnio był: 02 Gru 2022, 10:12
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 6


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt66 oraz 1 gość