Zbieranie ekipy do prypeci

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Re: Zbieranie ekipy do prypeci

Postprzez Koleś w 21 Gru 2013, 20:05

Jest potrzebny, ale nie do głównej fabuły. Jak przeżyje, to po wyjściu z tunelu Prypeć 1 odmawia pójścia z żołnierzami do ich siedziby. Później możemy go znaleźć w szkole jak walczy ze snorkami. Jeśli mu pomożemy, da nam swoją broń :D.
Awatar użytkownika
Koleś
Stalker

Posty: 139
Dołączenie: 11 Gru 2013, 18:27
Ostatnio był: 05 Lip 2017, 14:20
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 16

Reklamy Google

Re: Zbieranie ekipy do prypeci

Postprzez Rizun w 04 Paź 2015, 21:35

Zrobiłem błąd na początku gry i PDA Morgana sprzedałem Sowie. Teraz jestem przyjacielem stalkerów, powinność i wolność są neutralne, więc dla mnie temat werbunku włóczęgi jest już nieaktualny?
Awatar użytkownika
Rizun
Stalker

Posty: 101
Dołączenie: 20 Sty 2012, 19:34
Ostatnio był: 02 Gru 2022, 10:12
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 6

Re: Zbieranie ekipy do prypeci

Postprzez Adam w 04 Paź 2015, 23:24

O ile się nie mylę, PDA Morgana nie jest konieczne jeżeli chodzi o Włóczęgę w ekipie do Prypeci, musisz w jakiś innych sposób zyskać zaufanie którejś z frakcji (Sroka, PDA Taczenki, bunkier naukowców).
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Zbieranie ekipy do pzrypeci

Postprzez Rizun w 05 Paź 2015, 07:59

Pomogłem Wujkowi Jarowi, wydałem Wolności Flinta, a ich przywódca nie chciał przyjąć Włóczęgi. Nawet PDA Taczenki nie pomogło. Oddałem więc PDA Sowie dla odznaczenia.
Awatar użytkownika
Rizun
Stalker

Posty: 101
Dołączenie: 20 Sty 2012, 19:34
Ostatnio był: 02 Gru 2022, 10:12
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 6

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości