Czy instnieje mod ''One Shot, One Kill'' ?

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Czy instnieje mod ''One Shot, One Kill'' ?

Postprzez Kapucha262 w 05 Cze 2015, 13:21

Ostatnio zakupiłem S.T.A.L.K.E.R - Czyste niebo, chociaż przeszedłem tą jakże zaje*istą gierkę... Do rzeczy, czy jest jakiś mod ułatwiający strzelanie, lub zabijanie ? Chodzi o to żeby nie wpakowywać całego magazynku w ''typa'' tylko dostanie 2-3 strzały i pada. Jako że jestem lamusem w STALKER'ze i ciężko mi trafiać w głowę to proszę was o takiego moda o ile taki istnieje :wódka: :+: :D
Kapucha262
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 05 Cze 2015, 13:14
Ostatnio był: 05 Cze 2015, 13:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Czy instnieje mod ''One Shot, One Kill'' ?

Postprzez mozgwfiolce w 05 Cze 2015, 14:10

Trudno coś takiego znaleźć, choć pewnie jest.
Osobiście doradzałbym Ci granie na nowicjuszu, do walki używając ZM-LR 300 (TRs 301) ulepszonym maks. na celność z celownikiem przyczepianym. To praktycznie jak snajperka, tyle, że szybkostrzelna. Nie trzeba nawet się starać specjalnie, by komuś "heda" strzelić...
Problem tkwi w tym, że większość modów do Stalkera go właśnie utrudnia - co mnie nie dziwi, bo społeczność wokół niego skoncentrowana to istni weterani :D

Poszukałem trochę i nic takiego nie znalazłem. Jest za to mod na 10% celności więcej.
Jeśli chcesz, to ktoś z forum (włączając mnie) prawdopodobnie może zrobić takiego moda... Ale to zajmie trochę czasu.
mozgwfiolce
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 07 Lip 2014, 06:59
Ostatnio był: 20 Kwi 2016, 21:04
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 8

Re: Czy instnieje mod ''One Shot, One Kill'' ?

Postprzez Decimus76 w 05 Cze 2015, 14:18

Hmm, polecam mod Misery, granie bez kombinezonu, na najtrudniejszym poziomie trudności i powinieneś ginąć tak na 1-2 strzały, ale co do przeciwników, to nie wiem, ale także szybko padają.
Procesor: i5 3470 3.20Ghz/Karta Graficzna: Gainward GTX 650 Ti-1GB-128 bit/RAM: Goodram 6GB 1333Hz/Zasilacz: Silentium PC Vero L1/Dysk: Samsung HD502, 500GB/Obudowa: SilentiumPC Brutus M23 Pure Black/Monitor: Acer K22HQL
https://www.youtube.com/watch?v=GgmMCp1nOlU
Telefon: LG L Fino
Tablet: Modecom FreeTab 1001

Za ten post Decimus76 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive mozgwfiolce.

Decimus76
Wygnany z Zony

Posty: 407
Dołączenie: 31 Paź 2014, 22:06
Ostatnio był: 05 Paź 2015, 19:19
Miejscowość: Bagienko na Wysypisku
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 47

Re: Czy instnieje mod ''One Shot, One Kill'' ?

Postprzez apg2312 w 05 Cze 2015, 18:05

Typowego takiego moda nie ma. Można za to bez większego problemu edytować sobie parametry broni i/lub amunicji, ale z tym jest taki kruczek, że dotyczyć to będzie wszystkich postaci w grze.
Więc o ile każdy mutant i każdy przeciwnik (nawet w egzo) zginie po 1 strzale z pistoletu, to tak samo od 1 strzału przeciwnika będzie ginąć GG.
I have no right to ask this of any of you... but will you follow me...one last time ?
Awatar użytkownika
apg2312
Tropiciel

Posty: 322
Dołączenie: 28 Wrz 2009, 21:41
Ostatnio był: 18 Wrz 2019, 08:49
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Re: Czy instnieje mod ''One Shot, One Kill'' ?

Postprzez Plaargath w 06 Cze 2015, 21:18

Chyba, że kolega sobie wlepi nową giwerę, którą będzie miał tylko On.
Image Image

Merkantylizm, srerkantylizm.
Awatar użytkownika
Plaargath
Weteran

Posty: 653
Dołączenie: 23 Mar 2010, 15:12
Ostatnio był: 03 Kwi 2022, 22:03
Kozaki: 234

Re: Czy instnieje mod ''One Shot, One Kill'' ?

Postprzez Pangia w 06 Cze 2015, 21:43

Albo podkręci mnożnik obrażeń w gamedata/config(s)/creatures/m_stalker.ltx, żeby NPC się składali po dwóch strzałach, a nie dwóch magazynkach.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości