Zagadka śmierci oddziału Sierżanta Jarmoszuka

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Zagadka śmierci oddziału Sierżanta Jarmoszuka

Postprzez PRZEMEK ŁOWCA w 22 Cze 2015, 17:32

Witam. Nie wiem jak was ale mnie ciekawi w jaki sposób zginęli żołnierze pod dowództwem Sierżanta Jarmoszuka ,którzy mieli sprawdzić zakłócenia radiowe wykryte przez porucznika Kiryłowa. Niby podczas oględzin zwłok mjr diegtariow mówi że Jarmoszuk wysadził się granatem ,ale jak zginęli jego ludzie (Porucznik Skelia i Sierżant Merkulow) i co spowodowało ich śmierć ?
Jak myślicie co przyczyniło się do ich zgonu ?

PS. Osobiście sądzę że zaatakował ich monolit ,jednak czemu nie poprosili przez radio majora aby ich uratował?
Proszę o sugestie.
Jesteśmy Szturmowcami. Żyjemy Razem, Walczymy Razem i Umieramy Razem. Swoje życie poświęciliśmy Służbie.
,,Pogadamy później. Podczas emisji dostaję szczękościsku"- Porucznik Podorozny
„Nie ma rozpaczliwych sytuacji. Są tylko zdesperowani ludzie”.- Heinz Guderian
POWIEDZMY SOBIE UCZCIWIE : Podobnego S.T.A.L.K.E.R.A jak te 3 części już nie będzie. Trzeba zdławić w sobie ten ból i przyjąć to do wiadomości, że S.T.A.L.K.E.R. 2 MOŻE NAS ZAWIEŚĆ.
Możesz stracić wiarę w innych, ale nigdy w samego siebie- Optimus Prime
Ci ludzie pustyni miotający meblami kuchennymi to prawdziwe sku*wysyny matki natury. - Opis Burerów.
Awatar użytkownika
PRZEMEK ŁOWCA
Tropiciel

Posty: 205
Dołączenie: 03 Paź 2014, 20:18
Ostatnio był: 10 Lis 2022, 00:22
Miejscowość: Pralnia Samoobsługowa Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 32

Reklamy Google

Re: Zagadka śmierci oddziału Sierżanta Jarmoszuka

Postprzez trolololo w 22 Cze 2015, 17:50

Zapewne kontroler, Lub ich świadomość-z opanowała
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Zagadka śmierci oddziału Sierżanta Jarmoszuka

Postprzez Guzarow w 22 Cze 2015, 22:35

Dawno w CoPa nie crałem, ale nie było to tak, że ten oddział stracił łączność z bazą? Bo skoro tak, to niby jak mieli prosić o wsparcie?
ImageImage
Awatar użytkownika
Guzarow
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 17 Sie 2014, 02:22
Ostatnio był: 05 Mar 2019, 03:59
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Re: Zagadka śmierci oddziału Sierżanta Jarmoszuka

Postprzez Szagart w 22 Cze 2015, 22:45

W Przedszkolu jest silne oddziaływanie PSI, to mogło spowodować, że zabili się nawzajem lub ugotowało im mózgi. Z doświadczenia nigdy nie spotkałem tam kontrolera, nawet we free play.
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 20 Sie 2023, 19:41
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Re: Zagadka śmierci oddziału Sierżanta Jarmoszuka

Postprzez Adam w 22 Cze 2015, 23:00

Wymordowali się nawzajem, tak jak poprzedni zaginiony oddział (misja z księgarnią).
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Zagadka śmierci oddziału Sierżanta Jarmoszuka

Postprzez Guzarow w 23 Cze 2015, 01:37

Wydaje mi się, że mogło być tak jak zakłada Szagart, bo z tego co pamiętam, to Diegtiarow mówił, że nie ma oznak walki, czyli na pewno można wykluczyć zasadzkę Monoliciarzy.
ImageImage
Awatar użytkownika
Guzarow
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 17 Sie 2014, 02:22
Ostatnio był: 05 Mar 2019, 03:59
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Re: Zagadka śmierci oddziału Sierżanta Jarmoszuka

Postprzez tom3kb w 23 Cze 2015, 06:21

Ja też bym obstawiał kontrolera.
@Szagart
Jednego nawet spotykamy w czasie jednej z misji, gdy podchodzimy do bełkoczącego żołnierza w budynku, który po chwili bodajże zaczyna strzelać, a za chwilę wychodzi kontroler.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: Zagadka śmierci oddziału Sierżanta Jarmoszuka

Postprzez Guzarow w 23 Cze 2015, 09:48

Tajest, misja "Zaginiony Wartownik", strzela na oślep, potem sobie w łeb, a potem wyłazi knotroler. Jeśli się nie myle, to przez radio Kowalski gadał, że kontroler mógł to samo zrobić z tamtym oddziałem, więc wliczając moją teorię, jest to chyba jedyna pozostała opcja ;)
ImageImage
Awatar użytkownika
Guzarow
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 17 Sie 2014, 02:22
Ostatnio był: 05 Mar 2019, 03:59
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Re: Zagadka śmierci oddziału Sierżanta Jarmoszuka

Postprzez PRZEMEK ŁOWCA w 27 Cze 2015, 17:21

Jeżeli by się nawzajem pozabijali , to by były jakieś ślady walki. Wczoraj grałem i rzeczywiście mjr mówi :
Nie było żadnych oznak walki. Chyba już nigdy nie rozwikłamy tej zagadki , chyba że im mózgi pękły od emisji psionicznych. Chociaż w sumie jeżeli byli to weterani wśród żołnierzy , to mogli próbować się ratować . Jeszcze jedno- skoro mieli na sobie hełmy M-12 SFERA i kombinezony pancerne Bułat ( Sierżant Jarmoszuk - Beryl-5m) to czemu zginęli . jeżeli byli w miarę daleko od przedszkola .Porucznik Rogowiec nie miał hełmu i jakoś przeżył w samym centrum przedszkola . Trochę to dziwne
Jesteśmy Szturmowcami. Żyjemy Razem, Walczymy Razem i Umieramy Razem. Swoje życie poświęciliśmy Służbie.
,,Pogadamy później. Podczas emisji dostaję szczękościsku"- Porucznik Podorozny
„Nie ma rozpaczliwych sytuacji. Są tylko zdesperowani ludzie”.- Heinz Guderian
POWIEDZMY SOBIE UCZCIWIE : Podobnego S.T.A.L.K.E.R.A jak te 3 części już nie będzie. Trzeba zdławić w sobie ten ból i przyjąć to do wiadomości, że S.T.A.L.K.E.R. 2 MOŻE NAS ZAWIEŚĆ.
Możesz stracić wiarę w innych, ale nigdy w samego siebie- Optimus Prime
Ci ludzie pustyni miotający meblami kuchennymi to prawdziwe sku*wysyny matki natury. - Opis Burerów.
Awatar użytkownika
PRZEMEK ŁOWCA
Tropiciel

Posty: 205
Dołączenie: 03 Paź 2014, 20:18
Ostatnio był: 10 Lis 2022, 00:22
Miejscowość: Pralnia Samoobsługowa Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 32

Re: Zagadka śmierci oddziału Sierżanta Jarmoszuka

Postprzez Mito w 27 Cze 2015, 17:49

Skoro kontroler był w stanie zapanować jednocześnie nad czteroma czy pięcioma stalkerami w misji dla naukowców w tym tunelu z artefaktem psionicznym, to równie dobrze mógł im do końca usmażyć mózgi zamiast rzucać ich przeciwko graczowi - i ci wojskowi mogli tak samo skończyć.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości