Program X-Ray 1.6 przestał działać. Problem z Stalker:ZP

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Program X-Ray 1.6 przestał działać. Problem z Stalker:ZP

Postprzez Scorpion w 03 Paź 2015, 14:06

Witam społeczność stalkerów. Mój Problem dotyczy gry Stalkera: Zew Prypeci. Otóż jak jeszcze Stalker działał postanowiłem jak pamiętam poszperać w ustawieniach grafiki i chciałem odpalić na full detalach, jednak jak uruchomiłem grę ponownie to mi się wyświetlił komunikat ( załącznik ). No to kilka razy próbowałem go uruchomić i nic, to samo. Reinstalowałem z 5 razy, a to w innym folderze, a to usunąłem go totalnie, i nic to samo się wyświetla. Ma ktoś z Was jakiś pomysł bo jak narazie próbowałem uruchomić drugim launcherem xrEngine (bo u mnie można uruchomić z pliku Stalker-Cop albo z ww.), jednak nic to nie dało, chaotycznie coś zmieniłem w pliku lsgame.ltx w dziale Detail Model Files - i znowu punkt wyjścia. Żadnego loga mi nie wywaliło - nawet tego folderu "S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci" nie ma w Dokumentach. Tylko te okienko w załączniku - nic więcej.
Podam parametry komputera mego może wina w nich leży:
OS Windows 10 Home 32-bit (aktualizacja z Win7 32 bit)
CPU Pentium Dual Core E6500 @ 2,93 GHz, 2 Rdzenie, 2 procesory logiczne
RAM 2 GB
GPU Intel G41 Express Chipset Vram 1024 mb. (zintegrowana). Stalker chodził na średnich detalach z przycięciami co paręnaście minut, ale dobrze mi się grało.
Mam nadzieję na szybkie rozwiązanie problemu, bo chciałbym w S.T.A.L.K.E.Ra popykać bo dawno nie grałem
i chciałem sobie go przypomnieć ;)
Załączniki
Bez tytułu.png
(6.63 KiB) Ściągnięto 905 razy
GET OVER HERE!
Awatar użytkownika
Scorpion
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 03 Paź 2015, 13:22
Ostatnio był: 03 Paź 2015, 18:33
Miejscowość: Gdzieś w piekle ;)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Program X-Ray 1.6 przestał działać. Problem z Stalker:ZP

Postprzez HitFan w 03 Paź 2015, 15:06

Spróbuj usunąć plik User.ltx z folderu:
C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\

Być moze przy deinstalacji nie został usunięty Config i za każdym razem próbuje uruchomić się na ustawieniach, które powodują błąd.
/ Gaming rig / Intel i5-4460 3.2GHz / 8GB DDR3 RAM / GTX 960 STRIX 2GB GDDR5 RAM / Windows 10 x64 /
/ Coding machine / Intel i5-7200U 2.7GHz / 8GB DDR4 RAM / R5 M330 2GB GDDR3 RAM / Windows 10 x64 /

Za ten post HitFan otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Scorpion.
Awatar użytkownika
HitFan
Weteran

Posty: 651
Dołączenie: 21 Sty 2012, 17:26
Ostatnio był: 15 Lut 2022, 20:18
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 86

Re: Program X-Ray 1.6 przestał działać. Problem z Stalker:ZP

Postprzez Czipi w 03 Paź 2015, 15:36

Scorpion napisał(a):Otóż jak jeszcze Stalker działał postanowiłem jak pamiętam poszperać w ustawieniach grafiki i chciałem odpalić na full detalach (...) Stalker chodził na średnich detalach z przycięciami co paręnaście minut, ale dobrze mi się grało.


Po pierwsze nie mam pojęcia skąd pomysł, żeby odpalić grę na najwyższych detalach, skoro zacinała się już na średnich, ale mniejsza o to.

Najprostsze rozwiązanie jakie przychodzi mi do głowy to ustawienie w pliku właściwości >> zgodność i wybrać uruchomienie aplikacji w mniejszej rozdzielczości. Jeśli się włączy przywróć sensowne ustawienia graficzne i graj na nich...
Najlepsza gra przygodowa, nie ściemniam ->Image
Awatar użytkownika
Czipi
Tropiciel

Posty: 352
Dołączenie: 27 Paź 2009, 20:57
Ostatnio był: 15 Kwi 2024, 19:36
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 51

Re: Program X-Ray 1.6 przestał działać. Problem z Stalker:ZP

Postprzez Scorpion w 03 Paź 2015, 18:09

HitFan napisał(a):Spróbuj usunąć plik User.ltx z folderu:
C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\

Być moze przy deinstalacji nie został usunięty Config i za każdym razem próbuje uruchomić się na ustawieniach, które powodują błąd.


Wielkie dzięki gra działa bezproblemowo :D Pewnie miałeś rację że ten Config się nie usunął. Jeszcze raz dziękuję :E

Czipi napisał(a):
Scorpion napisał(a):Otóż jak jeszcze Stalker działał postanowiłem jak pamiętam poszperać w ustawieniach grafiki i chciałem odpalić na full detalach (...) Stalker chodził na średnich detalach z przycięciami co paręnaście minut, ale dobrze mi się grało.


Po pierwsze nie mam pojęcia skąd pomysł, żeby odpalić grę na najwyższych detalach, skoro zacinała się już na średnich, ale mniejsza o to.

Najprostsze rozwiązanie jakie przychodzi mi do głowy to ustawienie w pliku właściwości >> zgodność i wybrać uruchomienie aplikacji w mniejszej rozdzielczości. Jeśli się włączy przywróć sensowne ustawienia graficzne i graj na nich...


Próbowałem tak kombinować wcześniej ale nie działało. Teraz jak już rozwiązany problem raczej na fulla detali już nie wezmę ;)
GET OVER HERE!
Awatar użytkownika
Scorpion
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 03 Paź 2015, 13:22
Ostatnio był: 03 Paź 2015, 18:33
Miejscowość: Gdzieś w piekle ;)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości