Morgan - błąd?

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Morgan - błąd?

Postprzez twoj_tata w 31 Sty 2018, 21:30

Siemanko. Mam mały problem. Mianowicie zrobiłem misję dla Sułtana i miałem spotkanie w leśniczówce. I jako że gram pierwszy raz w życiu w tego stalkera dopiero później się dowiedziałem że bedzie mi potrzebne PDA Morgana. Chodzi o to że nie jestem pewny czy on umarł czy też nie. Bo nie anulowała mi sie misja - została wykonana, ale nie mogę znaleźć ani jego ciała ani on się nie pojawia w Janowie. Czy jest możliwe że umarł a ciało zniknęło? Czy jest jakaś inna opcja żeby przyłączyć monoliciarzy do powinności/wolności? czy jest coś co moge zrobić żeby znaleźć tego morgana ew. jego truchło? xd HALP :facepalm:
twoj_tata
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 31 Sty 2018, 21:24
Ostatnio był: 27 Lut 2018, 22:14
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Morgan - błąd?

Postprzez Mito w 31 Sty 2018, 21:33

Mogło ci się także zdarzyć sprzedać to PDA Sowie, bo od chwili jego zdobycia ma on u siebie taką opcję.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: Morgan - błąd?

Postprzez twoj_tata w 31 Sty 2018, 22:20

no właśnie raczej nie sprzedałem bo wgle Morgana nie znalazłem.
twoj_tata
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 31 Sty 2018, 21:24
Ostatnio był: 27 Lut 2018, 22:14
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Morgan - błąd?

Postprzez kondotierfred w 24 Lut 2018, 20:02

To zadanie można wziąć od Sułtana, Brody lub Sowy.
Aby Morgan pojawił się na Janowie, trzeba zadanie na Zatonie wziąć u Sowy. Potem w Leśnictwie działać tak, aby Morgan przeżył. Rozmawiamy z nim, słyszymy zarzuty. Jest na forum temat ( viewtopic.php?f=73&t=18008&start=12 ), gdzie opisuję ze screenami to zdarzenie. Ale i bez tego da się to zrobić. Kiedy będziemy na Janowie, będą nas atakowały hordy najemników. Przy jednym z nic koło parkingu znajdziemy PDA ze zleceniem od Morgana. Rozmawiamy z nim. Jest na stacji Janów. Ale to jeszcze nie koniec tej nitki zadaniowej. Trzeba będzie jeszcze z kanalią i jego pomocnikami powalczyć.
A trupa Morgana możemy mieć na Zatonie, jak zadanie weźmiemy od Brody.
Awatar użytkownika
kondotierfred
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 08 Cze 2011, 21:31
Ostatnio był: 20 Cze 2023, 18:48
Kozaki: 25


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości