Wersja steam a spolszczenie/mody

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Wersja steam a spolszczenie/mody

Postprzez maniek0118 w 05 Kwi 2019, 19:43

Witajcie towarzysze!

Kupiłem sobie wszystkie części legendarnego STALKERA na platformę steam. Mam pudełkowe wersję ale jakoś tak agreguje wszystko na tym steam poszerzając swoją kolekcję nie tylko o nowości ale i o klasyki :E

Ostatnio grałem w to jakieś... 5 lat temu a dziś jest dobry czas aby sobie przypomnieć grę sprzed lat. Wiele już rzeczy nie pamiętam a pamiętam - bawiłem się świetnie i grałem namiętnie po nocach..

Jak sprawa się ma z spolszczeniem do wszystkich 3 części na platformie steam? No i jak ma się sprawa z modami pokoroju Lost Alpha oraz Autumn Aurora oraz innymi pomniejszymi modami np. na więcej broni. Pamiętam że dość mocno przeszkadza spolszczenie do wspomnianych modów. Ale jakby grać czyściocha? Jak to jest z tym wszystkim. Z góry dziękuje za odpowiedzi,

С уважением..
maniek0118
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 05 Kwi 2019, 19:35
Ostatnio był: 13 Maj 2019, 18:50
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Wersja steam a spolszczenie/mody

Postprzez Cromm Cruac w 05 Kwi 2019, 22:12

Mody na wersji Steamowej z zasady działają normalnie. ENB w AA2 dla SoC może się gryźć ze Steamem. W tym wypadku zainstaluj wersję no-ENB.

Lost Alpha nie jest modem sensu-stricto. To osobna gra niewymagająca wersji postawowej żadnej z 3 gier.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: Wersja steam a spolszczenie/mody

Postprzez tom3kb w 05 Kwi 2019, 22:16

Lost Alpha jest samodzielnym modem więc tu nie musisz martwić się podstawkami gry.
Co do reszty to czeka cię trochę zabawy ale wszystko do przeczytania.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości