Powrót po latach do gry (parę pytań)

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Re: Powrót po latach do gry (parę pytań)

Postprzez Dove w 12 Mar 2020, 20:43

Dobry wieczór wszystkim! Pozwólcie proszę, że odświeżę wątek…

Również wracam do Zony po latach niebytu. Również jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem „biurowego” laptopa z kartą Intel UHD 620. Szukam jakiegoś niezbyt zobowiązującego pod względem wymagań sprzętowych mod’a do gry Zew Prypeci. Gdyby jeszcze był spolszczony… Może być jako nakładka na podstawową grę lub jako samodzielna gra. Zastanawiam się nad Call of Chernobyl. Ale…? Może macie jakieś sugestie?
Dodam, że sprawdziłem i np. „Cień…” oraz „Czyste niebo” z modami Complete, chodzą bez problemu na oświetleniu dynamicznym, rzecz jasna niepełnym i nie rozszerzonym.
Z góry dziękuję za pomoc.
Dove
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 11 Mar 2020, 17:45
Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: 0

Reklamy Google

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości