Napisy

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Napisy

Postprzez Horajzon w 23 Sty 2021, 23:11

Witam

Ja z pytankiem. Szukam modyfikacji albo jakiejkolwiek podpowiedzi jak mogę sobie włączyć napisy podczas cutscenek. Denerwuje mnie to trochę, że nasz mochany major coś gada, a ja nawet nie wiem o czym on mamrocze pod tym nosem, a bardzo by mi się przydało wiedzieć, choćby dla samej przyjemności rozgrywki. Byłbym wdzięczny za każdą pomoc i z góry dziękuję za odpowiedź ^^. Przepraszam też jeśli to nie jest odpowiednie miejsce na taką wiadomość. Jestem świeżym stalkerem w Zonie, a to mój pierwszy wypad ^^'
Tetralogia S.T.A.L.K.E.R.: Na skraju Otchłani (moja własna)
- Trzecia szansa (w trakcie pisania)
- Niechciany (planowane)
- Serce z kamienia (planowane)
- Centrum Pustki (planowane)
Awatar użytkownika
Horajzon
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 20 Sty 2021, 12:51
Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 5

Reklamy Google

Re: Napisy

Postprzez KoweK w 28 Sty 2021, 04:30

X-ray nie obsługuje napisów dlatego jest lektor. Raz widziałem ruskiego moda do Cienia Czarnobyla, ale to było tak dawno że nawet nie pamiętam gdzie.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Horajzon.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt48 oraz 2 gości