Szczegółowe mapy - schowki, narzędzia, artefakty, anomalie

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Re: Szczegółowe mapy - schowki, narzędzia, artefakty, anomalie.

Postprzez kris1275 w 10 Sty 2010, 10:27

W lab x 8 o ile pamiętam jest 5 szt. dokumentów.Jest jeszcze jedno pomieszczenie w którym są 3 burery.Tam można znależć jeszcze 2 szt.dokumentów.
Co do schowka na Stacji benzynowej można to zrobić tak jak napisałeś.Wejść na podwyższenie zbiornika,skoczyć nz płot i po płocie przejść na dach budynku.Po dachu budynku przebiec sprintem i skoczyć na dach Stacji benzynowej.
Awatar użytkownika
kris1275
Tropiciel

Posty: 249
Dołączenie: 05 Gru 2009, 14:10
Ostatnio był: 18 Sie 2015, 21:57
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 13

Reklamy Google

Re: Szczegółowe mapy - schowki, narzędzia, artefakty, anomalie.

Postprzez JONYK w 10 Sty 2010, 23:37

Mógłbyś sprecyzować jak się dostać do tego ostatniego pomieszczenia z tymi 2 dodatkowymi dokumentami - przechodziłem dokładnie dwa razy ten fragment i nic nie znalazłem . Dzięki .
Image
Awatar użytkownika
JONYK
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 01 Sty 2010, 18:28
Ostatnio był: 21 Cze 2016, 10:13
Miejscowość: OKOLICE OLSZTYNA
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 17

Re: Szczegółowe mapy - schowki, narzędzia, artefakty, anomalie.

Postprzez Inkwizytor w 11 Sty 2010, 22:14

Pomieszczeniu z burerami jest na samym szczycie szybu windy, powspinaj się trochę, a na pewno trafisz.
Inkwizytor
Kot

Posty: 42
Dołączenie: 11 Sty 2010, 21:58
Ostatnio był: 21 Maj 2012, 19:49
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 2

Re: Szczegółowe mapy - schowki, narzędzia, artefakty, anomalie.

Postprzez Feniks w 14 Sty 2010, 21:43

Śmieszna sprawa.
Jakiś czas temu ktoś pisał o znalezieniu artefaktu z dala od anomalii, gdzieś w przypadkowych krzakach. Wiem, że artefakty się przemieszczają w obrębie anomalii, a kiedyś sam nawet trafiłem na jednego podskakującego wesoło w wodzie w Zatonie, dobre kilkanaście metrów pogłębiarki - to akurat było jeszcze zrozumiałe ;)

Dzisiaj przechodzę sobie CoP po raz któryś tam, dla odmiany rozwiązując questy inaczej i dochodzę do helikoptera obok Żelaznego Lasu. Po scence mam zamiar wybrać się do rzeczonej anomalii na małe łowy, więc już przy ogończy wyciągam detektor i... dosłownie przed nogami pojawiają mi się Korale Mamy :D To akurat było dość dziwne, czy ktoś jeszcze miał podobne przejścia z artefaktami w niespodziewanych miejscach?
Awatar użytkownika
Feniks
Stalker

Posty: 111
Dołączenie: 06 Lis 2009, 16:22
Ostatnio był: 27 Sty 2013, 18:30
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 1

Re: Szczegółowe mapy - schowki, narzędzia, artefakty, anomalie.

Postprzez Inkwizytor w 14 Sty 2010, 22:18

Mi się kiedyś pojawił błysk w krzakach na północ od sosnodębu, może po prostu zona może tworzyć artefakty niezależnie od anomalii :wink:
Inkwizytor
Kot

Posty: 42
Dołączenie: 11 Sty 2010, 21:58
Ostatnio był: 21 Maj 2012, 19:49
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 2

Re: Szczegółowe mapy - schowki, narzędzia, artefakty, anomalie.

Postprzez utak3r w 15 Sty 2010, 14:20

Co w tym dziwnego, skoro oba miejsca znajdują się raptem parę metrów od sporych anomalii?...
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: Szczegółowe mapy - schowki, narzędzia, artefakty, anomalie.

Postprzez JONYK w 15 Sty 2010, 14:32

Ja w ogóle znalazłem ostatnio przy pomocy detektora Swaróg ( może mieć znaczenie jak nowoczesnego typu detektora używasz ) 2 artefakty ( nie pamiętam jakie ) w okolicy portu rzecznego w Prypeci . I nie było to bynajmniej przy tym pnączu - tylko na zwykłym placu !
Image
Awatar użytkownika
JONYK
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 01 Sty 2010, 18:28
Ostatnio był: 21 Cze 2016, 10:13
Miejscowość: OKOLICE OLSZTYNA
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 17

Re: Szczegółowe mapy - schowki, narzędzia, artefakty, anomalie.

Postprzez jcaok w 15 Sty 2010, 16:16

JONYK napisał(a):Ja w ogóle znalazłem ostatnio przy pomocy detektora Swaróg ( może mieć znaczenie jak nowoczesnego typu detektora używasz ) 2 artefakty ( nie pamiętam jakie ) w okolicy portu rzecznego w Prypeci . I nie było to bynajmniej przy tym pnączu - tylko na zwykłym placu !


wydaje mi się, że to coś w rodzaju "błędu". Artefakty są (tak mi się wydaje) spawnowane tylko w anomaliach. Ale trafiłem raz na taką sytuację, że jak wpadłem do anomalii asfalt (bitum, czy jak tam zwać, w janowie ta ognista niedaleko jupitera) szukać artefaktów, to zobaczyłem jeden jak oddala się na detektorze. Pogoniłem za nim, on wyleciał z tej niecki i zaczął się kulać (byłem na optycznej, hehe). Z ciekawości podążyłem za nim, złapałem go dobry kawałek dalej w krzakach, bliżej tej chemicznej anomalii przed stacją niż swojej macierzystej.

Wydaje mi się, że czasem są małe błędy odnośnie ruchu artefaktów i jak wypadną z anomalii, mogą się potoczyć cholera wie gdzie. Tak miałem z parkingiem i właśnie bitumem, naukowcy twierdzili, że są tam artefakty, ale ani weles ani swarog niczego nie pokazywały. Podejrzewam, że przeszukanie okolicznych krzaków dałoby efekt, szczególnie, że obok obydwu anomalii są spore spadki, które mogą wynieść te artefakty naprawdę daleko.
jcaok
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 22 Gru 2009, 11:23
Ostatnio był: 31 Maj 2014, 11:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Szczegółowe mapy - schowki, narzędzia, artefakty, anomalie.

Postprzez Feniks w 15 Sty 2010, 19:25

Cóż, mogę potwierdzić teorię kolegi wyżej - właśnie znalazłem Kryształ w połowie drogi pomiędzy Bituminem, a Kamieniołomami :) Również polecam wyciągnąć detektor i pobiegać w pobliżu różnych anomalii.
Awatar użytkownika
Feniks
Stalker

Posty: 111
Dołączenie: 06 Lis 2009, 16:22
Ostatnio był: 27 Sty 2013, 18:30
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 1

Re: Szczegółowe mapy - schowki, narzędzia, artefakty, anomalie.

Postprzez smoczas w 01 Lut 2010, 12:11

Witam.
Chodzi o korale mamy,które maja być w cementowni.Blądzę tam juz drugi dzień z wyciągniętym detektorem i nic.
Tzn detektor pokazuje artefakt,ale ja go nie mogę zobaczyć.Na drugim poziomie od dachu detektor pika,nawet słyszę artefakt jak się mieni-ale szlag mnie trafia NIe widzę go.Proszę o pomoc.
smoczas
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 01 Lut 2010, 11:54
Ostatnio był: 02 Lut 2010, 23:21
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: Szczegółowe mapy - schowki, narzędzia, artefakty, anomalie.

Postprzez Cysiu w 01 Lut 2010, 12:30

Ten artefakt ZAWSZE pojawia się na dole (pod budynkiem). To tyle.

Pozdro-Cysiu
Awatar użytkownika
Cysiu
Stalker

Posty: 193
Dołączenie: 07 Maj 2009, 19:46
Ostatnio był: 20 Kwi 2023, 23:35
Miejscowość: Szczecin
Kozaki: 84

Re: Szczegółowe mapy - schowki, narzędzia, artefakty, anomalie.

Postprzez yarpen w 02 Lut 2010, 11:33

wyjdź na zewnątrz. on jest w przejściu pomiędzy budynkami, na dole jak pisze cysiu. też zbiegałem cały budynek od dachu do parteru za tym artem, zanim wpadłem na pomysł poszukania na zewnątrz :)
Por. Funky Koval 'AIR Star Force' piec lat czynnej sluzby, miliardy na liczniku, odznaczenia, takze srebrna gwiazda Palantiru.
Awatar użytkownika
yarpen
Stalker

Posty: 180
Dołączenie: 20 Kwi 2006, 21:16
Ostatnio był: 19 Lip 2023, 22:29
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

PoprzedniaNastępna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości