Serial - postaraliśmy się i coś wyszło!

Re: Serial - postaraliśmy się i coś wyszło!

Postprzez Vian w 30 Lis 2010, 12:40

Witajcie

Mój pierwszy post, w sumie zarejestrowałem się tylko po to, żeby wypowiedzieć się w tym temacie.

Przyznam szczerze z trudem oglądało mi się te filmy widać w nich totalną amatorską pracę. Do poprawy jest praktycznie wszystko, praca kamery, ujęcia, dźwięk (to jest zawsze najtrudniejszy element), rekwizyty, montaż.
Fajnie że macie pomysł na realizację, fajnie że coś robicie, jednak robiąc film trzeba go zrobić porządnie, aby widz uwierzył w wydarzenia. Im więcej jest odstępstw tym bardziej narażacie się na śmieszność. Wywalcie te zabawki (Winchestery) a załatwcie sobie broń która wygląda bardziej realistycznie. Dodajcie więcej dialogów, zbudujcie fabułę. Lokacje macie dobre, można tam kombinować na lewo i prawo z ujęciami.

I jeszcze jedno, może nie upychajcie na siłę Stalkera, a zróbcie coś podobnego, wzorujcie się na nim a nie próbujcie przenieść go do filmu.
Vian
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 30 Lis 2010, 12:19
Ostatnio był: 10 Paź 2012, 21:50
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Serial - postaraliśmy się i coś wyszło!

Postprzez PMG w 09 Sty 2011, 20:58

Ciekawie wyszło :E . W drugim odcinku wykorzystaliście głos Garika i krzyk burera. Jak się wyraził kolega powyżej widać, że praca amatorska. Rozumiem, że nie macie żadnego studia, ani profesjonalnego sprzętu, ale z tym przerobieniem Wintroneza (chyba) na wyrzutnię rakiet to przesadziliście. Pierwszy odcinek marny, ale drugi już lepszy :wink: .
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Posty: 376
Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 13:29
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 127

Re: Serial - postaraliśmy się i coś wyszło!

Postprzez Kapeć29 w 09 Sty 2011, 22:21

Jak na amatorski filmik ciekawie nawet wyszło. Dla zwały można pooglądać.
Czepiają się efektów, a liczy się, że próbujecie. wg mnie pomysł z tym celownikiem to fajne rozwiązanie. Trzeba umieć robić coś z czegoś co się ma :D I w 1 odcinku na gitarze, stalkerska `melodyjka`. Jestem ciekaw, czy sami graliście.
nic mi się nie chce.
Awatar użytkownika
Kapeć29
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 04 Sty 2011, 14:08
Ostatnio był: 02 Paź 2014, 22:22
Ulubiona broń: Walker 9x18
Kozaki: 11

Poprzednia

Powróć do Video

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość