Co was w...pienia

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was w...pienia

Postprzez Barman95 w 08 Lip 2011, 02:32

Fochy mojej kobitki , Wieszający i ścinający się czasem Lapek i dresy w starych BMW .
M<3 ,Zona <3 ,Słoneczne pustkowia <3
Awatar użytkownika
Barman95
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 01 Sty 2010, 19:48
Ostatnio był: 07 Cze 2014, 14:53
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Co was w...pienia

Postprzez Dżuz w 08 Lip 2011, 08:43

Niewiele spraw:

- malkontenctwo
- poprawność polityczna
- teorie spiskowe, tajemnice i ogólnie szukanie dziury w całym
- smoluchy (= Romowie)
- coraz droższe "prezenty" na Pierwszą Komunię
- postępująca imbecylizacja dzieci i młodzieży w szkołach
- wtrącanie się ludzi - zwłaszcza sąsiadów - do nie swoich spraw
- zintegrowana karta graficzna w laptopie :facepalm:
- *ujowy i drogi internet w tym kraju (przynajmniej w moich stronach)
- ból karku, który mnie męczy już od paru miesięcy
- zimna woda w Dunajcu, która uniemożliwia mi pozbycie się owego bólu
- mało letnia pogoda jak na razie = temperatura poniżej 30st. Celsjusza
- smsy z konkursami gdzie możesz coś wygrać - wystarczy jeden sms... akurat :facepalm:
- "Seks w wielkim mieście", "Prison break" i "Mentalista"
- i coraz więcej 'papki dla mas' w Telewizji Polskiej (czyt. "Kocham Cię Polsko", "M jak miłość", "Plebania" itd.)

A, i to, że mnie co chwilę wylogowywuje z tego forum :P

P.S.
Włączyłem TV i od razu sobie przypomniałem co mnie jeszcze uber-wkur*ia:

- że telewizja (lektorzy, prezenterzy, komentatorzy sportowi) nie potrafi zapewnić prawidłowych wzorów wymowy angielskich słów, nazwisk itd., i mamy z jednej strony /'dżoł 'kol/Joe *Call :?: a z drugiej /'dżo 'koker/ *Jaw Cocker :facepalm: albo /'dżud 'loł/ Jude *Low i /'bernard 'szoł/ Bernard *Show, zamiast Law i Shaw, a przecież w angielskim nigdy nie ma krótkiego /o/ na końcu wyrazu, a -aw w pozycji końcowej to zawsze /o:/, a te durnie uparcie zawsze na odwrót; albo /'bi 'pi 'altimeit/ zamiast /'atim.t/ - na prawdę, nie tak trudno jest wymówić schwa :facepalm:
- i to że na studiach traktuje się naukę fonetyki po macoszemu i później do szkół trafiają niedouki i jeszcze bardziej olewają naukę wymowy, a przecież dzieci w wieku 10-12 lat mają taki potencjał do imitowania dźwięków, byle im tylko dać szanse... :( :wink:
Ostatnio edytowany przez Dżuz 08 Lip 2011, 10:00, edytowano w sumie 2 razy
W10 x64 / i5-4670 / MSI GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8GB / 8 GB DDR 3 / SSD Samsung 850 Pro 256GB Image
atikabubu Dżuz to morrofag z 10 letnim stażem Image

Za ten post Dżuz otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive djcycu.
Awatar użytkownika
Dżuz
Przewodnik

Posty: 968
Dołączenie: 11 Lut 2011, 19:08
Ostatnio był: 02 Maj 2023, 08:36
Miejscowość: Frogville
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 254

Re: Co was w...pienia

Postprzez Realkriss w 08 Lip 2011, 08:47

- Głupi i dęci szefowie
- Dziwy wdzięczące się i głupie, przez pryzmat których ocenia się kobiety w ogóle
- Ludzie z którymi nie ma o czym rozmawiać
- PKP
- Głupia wychowawczyni mojego Dziecka
- Ta głupia zima
- Że od jedzenia się tyje
- Nowe Thorgale (wolałabym, żeby Rosiński już poszedł na emeryturę)
- Brak pieniędzy, żeby kupić sobie nową grę, kiedy ona wychodzi, po prostu "No, w końcu premiera ......., hura, idę kupić", tylko muszę czekać aż zejdzie z ceny przynajmniej o połowę :mad:
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 09 Sty 2023, 10:40
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: Co was w...pienia

Postprzez vandr w 08 Lip 2011, 10:19

Zaraz czeka mnie podróż busem do Nowego Targu, a na Zakopiance ponoć roboty drogowe. Temperatura za oknem- 26 stopni w cieniu.

:

Image
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 01 Mar 2023, 21:43
Kozaki: 1747

Re: Co was w...pienia

Postprzez Terminus w 08 Lip 2011, 10:33

Słyszałem, że na Zakopiance jakiś protest organizują :E
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Co was w...pienia

Postprzez Kumpel111 w 08 Lip 2011, 10:38

A mnie czeka przejazd z okolic Hrebennego do Bielska Białego busem a powrót pociągiem...
O zgrozo...
Awatar użytkownika
Kumpel111
Tropiciel

Posty: 362
Dołączenie: 24 Wrz 2010, 18:23
Ostatnio był: 18 Cze 2023, 07:40
Miejscowość: Paraguay
Frakcja: Zombie
Kozaki: 22

Re: Co was w...pienia.

Postprzez PMG w 08 Lip 2011, 10:56

Mnie najbardziej denerwują:

- "Studenci" lezący środkiem ulicy. Mówię tu o normalnych drogach z chodnikami. Niektórzy nie potrafią iść chodnikiem, tylko muszą w min. pięcioosobowych rządkach zająć pół ulicy i nie można przejechać samochodem bez trąbienia.
- Reklamy. Wkurzają chyba każdego, ale niektóre, jak np. reklamy Tesco potrafią być fajne.
- Muchy. Nie dość, że łażą po człowieku i łaskoczą, to jeszcze muszą się pchać do kubków i butelek. Wystarczyło, że zostawiłem na chwilkę szklankę mleka, a już utopiło się tam jakieś muszysko...
- Pijacy. Nierzadko spotykam na ławkach (i pod ławkami) ludzi leżących z flaszką w ręce, nie pamiętających dnia wczorajszego. Nie wiadomo, co może takiemu przyjść do głowy. Czasem korci mnie, żeby zadzwonić na policję...
- Chuligani i "luzaki". Denerwuje mnie widok, jak naćpane dresy rozrzucają flaszki po piwie pod drzewami i niszczą cudze mienie. Niedaleko domu mam bardzo stary plac zabaw, który mój tata zbudował dawno temu. Kiedy tata jeszcze żył, ten plac "istniał", a teraz przychodzą sobie tam różne ziomy i muszą tu urwać jakąś gałązkę, tam złamać jakąś deskę... Czasem mam ochotę takim wpie****ć, ale po prostu brak mi odwagi i nerwów.
- Idioci drogowi. Pchają się między samochody, szukają tylko okazji do wyprzedzania, na dodatek jadą jak takie Kamikaze, kolebią się z jednej strony ulicy na drugą, aby zaszpanować swoimi "furami". Policji takim życzyć.

Za ten post PMG otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kumpel111, djcycu.
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Posty: 376
Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 13:29
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 127

Re: Co was w...pienia

Postprzez vandr w 08 Lip 2011, 13:18

Terminus napisał(a):Słyszałem, że na Zakopiance jakiś protest organizują :E


Tak, lekarze protestują z Rabczańskiego szpitala. Przejeżdżałem tamtędy raptem kwadrans temu i specjalnie się przyjrzałem miejscu gdzie protest ma się odbyć, ale na razie nie widziałem tam nic prócz samochodu TVN'u :)

Przypomniałem sobie jeszcze co mnie nie tylko wku*wia, ale i przygnębia zarazem.
Okrucieństwo wobec zwierząt i małych dzieci.

A tak poza tym, to czasem nie miała wejść ustawa, która głosi że reklamy w radiu oraz telewizji mają być masterowane na nie wyższym poziomie wyjściowym(głośności) aniżeli audycja/program je poprzedzająca? Lubię sobie w samochodzie ustawić nieco głośniej radio, i dzisiaj było podobnie. Słuchałem sobie audycji odnośnie jakichś tam przenośnych kibli w Krakowie, jechałem autem z górki dość szybko(pusta droga), otwarte szyby więc audycja+prędkość+szum zza okna, kiedy nagle weszła reklama którą jakiś debil zmasterował chyba o pięć przedziałek za wysoko. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że reklama zaczynała się od niemalże wrzasku kobiety:

ŁEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ku*wa, myślałem że jakiś dzieciak mi pod koła wpadł, prawie mi pikawa wysiadła.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!

Za ten post vandr otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kumpel111.
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 01 Mar 2023, 21:43
Kozaki: 1747

Re: Co was w...pienia

Postprzez DeadMan w 08 Lip 2011, 13:52

...ludzie w metrze/skm/autobusie/tramwaju. Zawsze mnie uczono, że wychodzący ma pierwszeństwo. Jednak odkąd przeprowadziłem się do warszawy ta nauka w ogóle nie ma sensu. Jak się nie przepcha człowiek do wyjścia to i nie wysiądzie bo ludzie wsiadający go wepchnął do środka z powrotem. Przykład: moja dziewczyna ostatnio pojechała przystanek dalej bo tyle babek starszych się pchało, że nie dały wyjść z autobusu. Idąc do metra trzeba uważać, żeby ktoś w pośpiechu biegnąc Cię nie potrącił. Może i bym zrozumiał ten pośpiech jakby metro co pół godziny jeździło. Ale ono jeździ co 2-3 min. Najlepsze jest jak podjeżdża skm/koleje maz. Wszyscy podbiegają do krawędzi peronu i ustawiają się pod drzwiami, w ogóle nie myśląc o tym jak człowiek ma wysiąść. Paranoja. Jednak nauczyłem się dzięki temu rozpychać rękami bo inaczej się nie da.
MOBO Gigabyte Aorus Elite v2, CPU Ryzen 5600x, GPU Gigabyte RTX 3060Ti 8GB
RAM
PNY XLR8 Gaming Epic X RGB, DDR4, 32 GB, 4000MHz
SSD
Samsung Evo 250GB, Sabrent Rocket Q 1TB NVMe
SYS
Windows 11 Pro 64-bit
Awatar użytkownika
DeadMan
Stalker

Posty: 173
Dołączenie: 23 Wrz 2010, 15:23
Ostatnio był: 23 Lut 2023, 23:33
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 3

Re: Co was w...pienia

Postprzez Lucjusz w 08 Lip 2011, 14:34

Mnie w...pienia: ludzka głupota, ludzie bez zasad, marudzenie, że życie jest do dupy, hipokryzja, donoszenie, żulenie, komercja, cenzura, poprawność polityczna, głupie reklamy, programy muzyczne w tv, drogi rum, ciepła wódka, ciepłe piwo, oziębłe kobiety, łatwe kobiety, faceci bez jaj, stare baby z rynku, śmierdzący bezdomni w mpk, samoobsługowe kasy w hipermarketach.
...picie wódki to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości...
Awatar użytkownika
Lucjusz
Ekspert

Posty: 705
Dołączenie: 04 Lis 2010, 20:08
Ostatnio był: 16 Kwi 2015, 16:33
Miejscowość: Bałuty
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 261

Re: Co was w...pienia

Postprzez Woland w 08 Lip 2011, 21:57

Wkurzające jest:
-Różnego typu menele i żule
-Politycy
-Kiedy mam lagi na Red Orchestra
-Kiedy zabija mnie sojusznik w grze Red Orchestra
-Mohery
-Kiedy się kończą chipsy (te jem rzadko) lub cola (ją piję codziennie, ale nie tanie podróby a tą prawdziwą! Z BIEDRONKI [w końcu pisze orginal!])
-Kiedy jakaś gra ma wymagania wyższe od mojego kompa
-Reklamy
-Znęcanie się nad zwierzętami. Nie wiem skąd się biorą te d*b*le
Tak kilka na szybko.
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Co was w...pienia

Postprzez Szpagin w 08 Lip 2011, 23:00

Coś się znajdzie:
- pukający do drzwi żebracy/domokrążcy/listonosze/ludzie z gazowni/sprzedawcy jajek/Świadkowie Jehowy (niepotrzebne skreślić) akurat w chwili, gdy jestem sam w domu i gram w coś przez sieć
- pewien kolega z klasy: rozmawiam sobie z jednym kumplem o jakichś głupotach, po czym nagle podchodzi kolega-wpieniacz z tekstem "Uważam, że socjalizm powinien być karany śmiercią"
- ludzie słuchający w autobusach muzyki przez głośnik w telefonie (przeważnie piosenki typu "J!@#ć policję" czy coś w ten deseń)
- niedawno na wycieczce szkolnej zrobiliśmy sobie wieczór filmowy. W grupie są praktycznie sami faceci (ok. 25), dziewczyny miały robić sobie własny seans. Jak się okazało, żeński pokaz filmu został odwołany (z powodu małej liczby chętnych), więc dziewczyny (w liczbie ok. 6) przyszły do naszej sali. Należy dodać, że mieliśmy już za sobą dobry kwadrans kłótni w rodzaju "to już oglądałem", czy "ten film jest do chrzanu". W końcu stanęło na "Incepcji". No i wbijają dziewczyny. I się zaczęło. Najpierw okazało się, że "Incepcja" im nie pasuje. Jedna z nich (chyba liderka) o wyglądzie stereotypowej blondynki podaje swoje płyty. Znajdujące się tam filmy zidentyfikowaliśmy jako: komedie romantyczne, dramaty, filmy taneczne i tanie horrory. Oczywiście nikt z nas nie chciał tego oglądać, więc, mimo jej protestów, załączamy "Incepcję". I co się okazało? Że blondynka jest analfabetką i nie potrafi poradzić sobie z czytaniem napisów. Zaraz zaczęła prosić bardziej inteligentną od siebie koleżankę o bycie lektorem. Na szczęście "lektorka" nie nadążała za tekstem, więc szybko się zamknęła. I, dzięki Bogu, mieliśmy spokój do końca seansu, choć niesmak pozostał.
Image

Za ten post Szpagin otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive vandr.
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości