Co was w...pienia

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was w...pienia

Postprzez Microtus w 19 Sty 2019, 22:53

Widzisz, kolego co ten kolo Cię obchodził no generalnie ch*j, jednak nie był obojętny dla ludzi w swoim mieście.
Przyczaj że facet był opozycjonista jako student był przewodniczącym strajków studentów wspierających strajkujących w stoczni Gdańskiej robotników. Potem działał w samorządach od 1989 roku. Od 1998 był do dziś kilkukrotnie wybrany na prezydenta Swojego miasta.
Działał społecznie i nie tylko. I w dodatku został zabity bezpodstawnie przez jakiegoś Sebixa. Nie wiem jak Ciebie ale mnie to rusza i niejednego człowieka w tym kraju rozniniez. A że Ci odwołali impreze to co naj*biesz sie innym razem. Mnie na przykład wku*wia, że 53 letni facet zostawił rodzinę. I może takich sytuacji jest w ch*j. Każdy traci bliskich ale nie każdy w taki sposób. I akurat Adamowicz był osoba która nie zasługi wala na ten los.
Więc naprawdę trochę empatii.

I dodatkowo co ma hejt w internecie do tej sprawy? Ano to że na porządku dziennym ludzie na siebie wylewaja pomyje. Pogarda i żółć to podstawa w komentarzach. Każdy na każdego szczeka. Ludzie nie potrafią żyć normalnie. a ja powiem jedno ku*wa życie swoim życiem a nie innych będzie łatwiej...
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)

Za ten post Microtus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mruk, MatrixSTR.
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Reklamy Google

Re: Co was w...pienia

Postprzez KOSHI w 20 Sty 2019, 19:51

Ty, ale jak cię to chuy obchodzi to po kiego wała tu się rejestrujesz, piszesz i pijesz Kozaki? Jak nie masz co robić to się rozbierz i ubrania se popilnuj. A nie, zapomniałem, nie masz czasu. Musisz się szykować na imprezę, którą ci bidaku odwołali bo nastąpiła gwałtowna i nieoczekiwana zmiana planów. Normalnie dramat, tylko se żyły podciąć... :pogarda:
Image

Za ten post KOSHI otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive GTR.
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Co was w...pienia

Postprzez djcycu w 21 Sty 2019, 13:31

Ale go hejtujecie... Zupełnie go nie zrozumieliście więc może i ja się udzielę. Też mnie wkurzała cała ta sytuacja z morderstwem Adamowicza. Po pierwsze że gość nie był krystalicznie czysty bo było trochę spraw o jego majątkach których nie ujawniał. Jak wiemy media szybko takie sprawy podłapują i mówią o tym głośno, szczególnie te przeciwne. Po śmierci Adamowicza OD RAZU skojarzono mordercę z ruchami prawicowymi, PiS (który prawicowy przecież nie jest) i z przeciwnikami PO. Zaczęła się akcja stop nienawiści, pokazywano stare newsy z TVP o Adamowiczu jakie one nienawistne i nakręcające... ku*wa! Poważnie? A to śmierć człowieka nagle ma mu wszystko wybaczyć i zrobić z niego kryształ? Kto ten hejt ciągle nakręca przepraszam?! Z tego co widziałem przez cały ten tydzień mało z gościa nie zrobili świętego. Lewica która od początku rządów PiS jątrzyła i darła mordę w każdym temacie nawet religijnym zaczęła udawać świętoszków i walczyć z nienawiścią. Szkoda tylko że patrząc na udostępniane linki czy inne rzeczy komentarze elektoratu PO były tak nienawistne że żal było czytać... Do tego ta żałoba narodowa co już zakrawało na śmieszność. Przecież to było tak sztuczne że brakuje mi słów by to opisywać! Śmierć Adamowicza została całkowicie wykorzystana przez przyjazne PO media, samo PO i resztę "propolskich" polityków. Nie wiem czy wiecie ale dużo polityków opozycji miało za złe kiedy Adamowicz wystartował w wyborach. Wtedy był przez nich obrzucony negatywnymi wypowiedziami a po śmierci "och ach jaki wielki to był dla mnie mentor i polityk".

Mam z resztą opisywać co robiło PO po katastrofie smoleńskiej? Sikanie po zniczach, gaszenie ich, wynoszenie, bitka o krzyż, wyzwiska, prowokacje, ośmieszanie... Moim zdaniem PiS i prawicowo myślący ludzie włącznie z przeciwnikami Adamowicza zachowali się w porządku. Nie hejtowali, nie robili sobie jaj, szanowali sytuację zaś elektorat PO wylewał całe beczki pomyj a politycy rozpoczęli kampanię przeciw tzw nienawiści i nietolerancji. To było i nadal jest żałosne.

Myślę że większość z was wie w jakich realiach żyjemy więc nie będę się więcej rozpisywał bo by dnia brakło by to w pełni skomentować. Takiego aktu hipokryzji ze strony PO i spółeczki jeszcze nie widziałem. Adamowicz nie żyje, jako zmarłemu należy się szacunek i modlitwa ale też nie popadajmy w skrajność i nie róbmy sobie nad jego trumną chocholego tańca.

PS: Nie jestem PiSowcem ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. PiS zachowuje się dużo bardziej przyzwoicie niż opozycja. Mimo to każdy szczegół nie jest pomijany i wykorzystywany do wojny POPiS.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Co was w...pienia

Postprzez Aryushko w 21 Sty 2019, 14:53

Ja tylko chciałbym podkreślić, że to jest moje zdanie, mogę nie mieć racji. Ale taka jest prawda, ludzie codziennie umierają, z różnych przyczyn, a Adamowicz święty nie był, a teraz każdy się, za przeproszeniem, spuszcza nad facetem. Niech spoczywa w pokoju, a te ku**y, które wcześniej na niego gadały, teraz mówią o nim jak o najlepszym przyjacielu.
Druga sprawa, ta akcja "stop nienawiści"... jakim prawem te ściery z telewizji prują się do internautów?! Może niech zaczną od siebie, jak naganiają i podjudzają ludzi przeciwko sobie, wykorzystując do tego politykę? Albo niech zajmą się tymi KODowcami czy innym ścierwem, które wydaje się bezkarne i robią co chcą, cham jeden na drugim? Niezła hipokryzja. Zresztą jakiś czas temu podobna sprawa była z patostreamami, telewizja uwzięła się na tą patologię z youtuba, a kilka/kilkanaście lat temu emitowali Big Brothera, który był pierwszym telewizyjnym show z motywem przewodnim patologii!
I nie, nie najebałbym się na imprezie, bo to nie ten typ imprezy. Dla mnie Adamowicz był kolejnym człowiekiem, który zginął - nie znaczył dla mnie więcej niż dowolny inny koleś, o którym wcześniej prawie wogóle nie słyszałem, który nic dla mnie nie zrobił. Więc dlaczego jestem zmuszany do żałoby?
Ktoś tam pisał "...jeszcze zabił go jakiś sebix", czy coś takiego - chłopie, puknij się w głowę, co z tego, że zabił go jakiś "sebix", a nie np. elegancik z tytułem magistra? Dla ciebie te sebixy to jacyś podludzie, czy o co ci chodzi, bo wydajesz się mieć taki uraz do tych ludzi, że pewnie zawsze wszystko od rodziców dostawałeś, a wyobraź sobie, że są ludzie, którzy nic nie dostali, musieli sobie sami radzić i niektórzy ulegli presji swojego środowiska, i są jacy są, ale są też wśród tych "sebixów" porządni ludzie, więc zastanów się co mówisz.
Ktoś tam się pytał, dlaczego założyłem konto (i piję Kozaki XD) - bo mogę, a jak się nie podoba, to zmień regulamin, bananie.
Zresztą, jak nie jestem mile widziany, to nie zamierzam tu siedzieć, szkoda tylko, że nie było ostrzeżenia przed takimi "wybitnymi jednostkami". Żegnam.
Awatar użytkownika
Aryushko
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 13 Sty 2019, 11:22
Ostatnio był: 21 Sty 2019, 14:29
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Co was w...pienia

Postprzez MatrixSTR w 21 Sty 2019, 17:38

Aryushko napisał(a):Zresztą jakiś czas temu podobna sprawa była z patostreamami, telewizja uwzięła się na tą patologię z youtuba, a kilka/kilkanaście lat temu emitowali Big Brothera, który był pierwszym telewizyjnym show z motywem przewodnim patologii!
Najlepsze w tym wszystkim jest to że znowu mają go emitować :E
Awatar użytkownika
MatrixSTR
Modder

Posty: 1097
Dołączenie: 26 Maj 2009, 23:44
Ostatnio był: 16 Wrz 2023, 17:02
Miejscowość: Gdzieś Daleko W Wielkopolsce
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 276

Re: Co was w...pienia

Postprzez KOSHI w 21 Sty 2019, 20:42

Po pierwsze - nie ja zakładałem to forum i jego regulamin i nie ja go będę zmieniał. Jak dotąd był ok i nikomu nie przeszkadzał. Jak ci się go nie chciało przeczytać (zwłasza pkt. o Kozakach, po co są itd), to twoja brocha. Po drugie - nikt się tu nie napina o Adamowicza ani nie pie*doli o jakiś partiach oprócz ciebie i cyca. Był jaki był, ale zaszlachtowania na WOŚP wobec setek ludzi nikomu nie życzę. Może ciebie chuy obchodzi jego śmierć, ale nas nie i weź to uszanuj zwłaszcza, że akurat hejt na niego i nagonka polityczna mnie najmniej interesuje i nie o tym pisałem. Po trzecie jak ci tu nie pasuje, to sayonara, droga wolna, jak masz kręcić tu gównoburzę zaraz po rejestracji, bo nie mamy czasu karmić trolla. Po czwarte - banany to rosną na drzewach ziooom. A po 5:

Aryushko napisał(a):Ja tylko chciałbym podkreślić, że to jest moje zdanie, mogę nie mieć racji.


No to po chuy te twoje posty, skoro sam już nie wiesz co chcesz przekazać. :pogarda: Na gorzkie żale to do kościoła...
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Co was w...pienia

Postprzez vandr w 05 Lut 2019, 21:18

baby to ch*je :tm:
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!

Za ten post vandr otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive LSkiper, GTR, The Witcher, caleb59.
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 01 Mar 2023, 21:43
Kozaki: 1747

Re: Co was w...pienia

Postprzez HuczuL w 23 Lut 2019, 20:04

Wk******ą mnie te pierdo*one dzieci bez mózgu grające w Counter Strike Global Offensive i ksiądzowie
Łatwa droga jest zawsze zaminowana.

Za ten post HuczuL otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wave.
Awatar użytkownika
HuczuL
Stalker

Posty: 142
Dołączenie: 03 Wrz 2017, 16:03
Ostatnio był: 19 Lut 2019, 17:13
Miejscowość: Järna
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 4

Re: Co was w...pienia

Postprzez Stalker Rambo w 02 Mar 2019, 14:18

Ostatnio wkurza mnie tryb Master League w Pro Evolution Soccer. Odpaliłem sobie pierwszą część i rozpocząłem ML na 3 gwiazdce. Wszystko byłoby OK, gdyby nie to, że pomimo wyboru swojego klubu nie dostaję piłkarzy z tego klubu, tylko jakieś totalne lamy. Bramkarz boi się piłki, obrońcy to skończeni debile, pomocnicy biegają jakby mieli betonowe buciki, a napastnicy mają po dwie lewe nogi i to od stołu, albo krzesła. Niestety, aby wymienić zawodników, trzeba zwyciężać, lub choćby remisować... Można powiedzieć, że to świetny symulator polskiej reprezentacji...

Ale teraz coś bardziej wkurzającego. Ulotki, gazetki i broszurki z tych pieprzonych sklepów. Za każdym razem jak schodzę sprawdzam skrzynkę. I za każdym razem jest pełna tej cholernej makulatury. Ostatnio nawet chyba wyrzuciłem z tym gównem rachunek, bo po jakimś czasie dostałem kwit, że nie opłaciłem prądu.

Za ten post Stalker Rambo otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KOSHI.
Awatar użytkownika
Stalker Rambo
Weteran

Posty: 595
Dołączenie: 21 Paź 2011, 00:15
Ostatnio był: 08 Cze 2022, 18:27
Miejscowość: Starogard Gdański
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 142

Re: Co was w...pienia

Postprzez KOSHI w 02 Mar 2019, 16:22

W sumie to wbijam chuy w to, ale jak widzę na necie, że znowu ściągają jakichś palantów z gór i wysyłają ludzi i helikoptery to zastanawiam się po co skoro sami się tam pchali. Dawno temu były ekspedycje i rozumiem, że człowiek pchał się tam, gdzie go nie było, ale teraz to już jest tylko zwykłe hobby. Czy kuurwa ktoś po kapitana Cooka wysyłał dyliżans jak go napie*dalali pałkami? Bidny ni miał jak i komu nawet sms puścić. A teraz sprzętu srentu, elektroniki, wiedzy do ch*ja, technika poszła do przodu a tu co chwila: Hurr durr bo nie mogą wejść, zejść czy się wysrać. Byle chuyy się pcha w wysokie góry, a potem dupa kwas się robi. Ciekawe kto płaci za cały ten majdan związany z ratowaniem im za każdym razem dupska.
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Co was w...pienia

Postprzez TRJJB w 03 Mar 2019, 01:43

Wiecie, co mnie denerwuje? Klucz basowy. No przecież mnie zaraz szlag jasny trafi, jak tylko myślę o istnieniu tej narośli na procesach myślowych. Jakby mnie ktoś dopuścił na odległość ręki do debila, który toto zmajstrował, to bym mu jesień z dupy średniowiecza zrobił. Ostatnio udało mi się dorwać moje stare pianino, bo chciałem w końcu nauczyć się porządnie grać, tylko że zapomniałem, że głos lewej ręki w przeważającej większości partytur jest zapisany właśnie w tym bezbożnym deficycie postrzegania. Nie wiem w ogóle jak ktoś mógł pomyśleć, że to jest dobry pomysł? Przecież był jeden dobry klucz wiolinowy, nikt nie narzekał, ale nie, bo jeden debil z drugim musiał być oryginalny i wymyślili sobie takiego rakulca, w którym nuty czyta się zupełnie inaczej, bo po co ułatwiać innym życie. A teraz wszystkie cymbały od pisania nut zamiast w końcu powiedzieć „hola, koniec z używaniem tego chorego gówna", to niee, piszmy wszystkie nuty w basowym, bo inaczej to byłoby za łatwo. Pięć lat. PIĘĆ LAT szkoły muzycznej, a nadal nie potrafię czytać tego barachła. Mam nadzieję, że twórca klucza basowego smaży się teraz w piekle.
Od stuleci na każdej wojnie gwałci się kobiety. To nawet przyjemne zajęcie, sam też bym czasem zgwałcił, jakbym dogonił. Ale noga mnie boli, kolano.
Tadeusz Różewicz

Za ten post TRJJB otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Cromm Cruac, trolololo.
TRJJB
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 03 Mar 2019, 01:33
Ostatnio był: 11 Kwi 2019, 21:46
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 3

Re: Co was w...pienia

Postprzez Stalker Rambo w 04 Mar 2019, 18:12

Wczoraj zawiesił mi się laptop i musiałem go restartować. Dziś odkryłem, że usunęło mi bazę danych gier... prawie 500 pozycji... jestem tak wk@rwiony, że aż obojętny...
Awatar użytkownika
Stalker Rambo
Weteran

Posty: 595
Dołączenie: 21 Paź 2011, 00:15
Ostatnio był: 08 Cze 2022, 18:27
Miejscowość: Starogard Gdański
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 142

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości