Piercing & Tattoo

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Piercing & Tattoo

Postprzez lehoslav w 27 Paź 2014, 21:01

Najlepiej wytatuuj sobie coś mądrego po łacinie, coś tłumaczonego google translatorem, niech będzie tam jakiś błąd gramatyczny. Przynajmniej będę mógł się pośmiać.

Hoshka napisał(a):nie chodzi o wytatuowanie czegoś co będzie wyrażeniem twojej osobowości, czymś dobrze przemyślanym, dojrzałym


Tatuaż wyrażeniem osobowości? Czymś dojrzałym? Yyyy, co to za brednie????! :omatko: :facepalm:
Dozymetry: Gamma-Scout Rechargeable, Berthold LB 133-1, SV500, FH40T, KSMG1/1M, Терра МКС-05, Graetz X50ZS, RSA 64D, DL-Messer 6150, DP66M, ДП-5В, RAM-60A, RAM-63 (miernik scyntylacyjny α, β, γ), RWA 72 M, Graetz EDW150, KOS-1, FAG FH41, EKO-D, Radiagem 2, Rados RDS-110, Thermo SVG 2, PDMR82, an/udr-13, Стора-ТУ, PM1603A, PM1621A
W Zonie: 5 razy (16 dni)

Za ten post lehoslav otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kałach,
Negative Pangia, Kudkudak.
Awatar użytkownika
lehoslav
Tropiciel

Posty: 360
Dołączenie: 03 Lut 2014, 12:34
Ostatnio był: 21 Kwi 2023, 08:10
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 84

Reklamy Google

Re: Piercing & Tattoo

Postprzez Najemnik w 27 Paź 2014, 22:23

lehoslav napisał(a):Tatuaż wyrażeniem osobowości? Czymś dojrzałym? Yyyy, co to za brednie????! :omatko: :facepalm:


Tatuaż już jest swego rodzaju sztuką, tworzoną na ciele i zostającą tam na wiele lat. Każdy inną definicję dojrzałości. Jeśli tatuaż będzie czymś wyjątkowym, a nie kolejnym bohomazem typu "JP na 100%" to może być czymś dojrzałym.
Zaś z drugiej strony... Dziwi mnie fenomen dopieprzania się do czyichś tatuaży. To tak jak zaglądanie komuś do portfela i mówienie- "po co Ty wydajesz na papierosy?". Jego/jej ciało, pieniądze, to co Ciebie to obchodzi?
16:19 Edka: Strach się odezwać, wszystko chu*owe i wszyscy brzydcy.
Awatar użytkownika
Najemnik
Tropiciel

Posty: 281
Dołączenie: 28 Lut 2009, 02:41
Ostatnio był: 09 Wrz 2023, 18:24
Miejscowość: Gopnikowo
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 261

Re: Piercing & Tattoo

Postprzez Hoshka w 27 Paź 2014, 22:31

Fakt źle sformułowałam :E
Ma wyrażać osobę decydującą się na coś takiego, ma po prostu coś znaczyć, a nie być pierwszą lepszą bazgrołą wypisaną na ręce po czym lecą fotki na fejsa z opisem "dziarka już jest :)" ale na pytanie: "Dlaczego to zrobiłeś?", "Co on oznacza?" Usłyszymy puste "Eeeeeee, bo mi się podobało i widziałem takie u kogoś i fajnie wyglądało." :facepalm:
Dojrzałym - ktoś ma świadomość, że nie jest to na tydzień dwa tylko na całe życie, i robi to by nie żałować i nie zmieniać wytatuowanej twarzy byłej na starego Indianina :E (choć i tak plus za pomysłowość dla studia które obsługiwało Majdana). Dojrzałą ma być decyzja przez nas podejmowana, bo sesje usuwania tatuażu są:
a) bardzo kosztowne
b) bolą bardziej niż robienie tatuażu, a jedna nie wystarczy by wyciągnąć barwnik ze skóry ;)
Middle fingers up, if you don't give a fuck!
Awatar użytkownika
Hoshka
Stalker

Posty: 116
Dołączenie: 01 Wrz 2013, 15:42
Ostatnio była: 18 Kwi 2023, 23:29
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 218

Re: Piercing & Tattoo

Postprzez lehoslav w 27 Paź 2014, 22:47

Ok, teraz to już sensowniej brzmi.
Bo pierwsza Twoja wypowiedź skojarzyła mi się z jedną wytatuowaną i wypirsingowaną laską, która kiedyś przez godzinę opowiadała mi o tym, że tatuaże wyrażają jej osobowość itd. I była tak durna, że naprawdę jej uwierzyłem, że nie dysponuje żadnymi innymi możliwościami wyrażenia osobowości niż te jej debilne obrazki na ciele :E

@Najemnik
Nie bardzo rozumiem związek pomiędzy moją wypowiedzią a Twoją.
Dozymetry: Gamma-Scout Rechargeable, Berthold LB 133-1, SV500, FH40T, KSMG1/1M, Терра МКС-05, Graetz X50ZS, RSA 64D, DL-Messer 6150, DP66M, ДП-5В, RAM-60A, RAM-63 (miernik scyntylacyjny α, β, γ), RWA 72 M, Graetz EDW150, KOS-1, FAG FH41, EKO-D, Radiagem 2, Rados RDS-110, Thermo SVG 2, PDMR82, an/udr-13, Стора-ТУ, PM1603A, PM1621A
W Zonie: 5 razy (16 dni)
Awatar użytkownika
lehoslav
Tropiciel

Posty: 360
Dołączenie: 03 Lut 2014, 12:34
Ostatnio był: 21 Kwi 2023, 08:10
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 84

Re: Piercing & Tattoo

Postprzez StefanStrielok w 02 Lis 2014, 23:56

Po długim myśleniu, postanowiłem zrobić sobie tatuaż. Troszkę bolało, ale bardzo mi się podoba i myślę że było warto. Tutaj jego fotka
Image
Apropos kolczyków właśnie rozpycham sobie ucho, ponieważ mam zamiar zrobić sobie tunel wielkości mniej więcej 5-19 mm :P

Za ten post StefanStrielok otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gość,
Negative STALKIER998, Gość.
Awatar użytkownika
StefanStrielok
Stalker

Posty: 124
Dołączenie: 31 Mar 2012, 18:22
Ostatnio był: 21 Lis 2021, 00:29
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 2

Re: Piercing & Tattoo

Postprzez Tajemniczy w 24 Lis 2014, 14:07

Ja do tatuaży nic nie mam, tylko w tej sprawie wyznaję zasadę, że liczy się umiar. Nie mam nic przeciw jednym, dwoma tatuażami w jakimś osłoniętym miejscu np brzuch czy klatka piersiowa, natomiast co do tatuowania np całych ramion czy klatki piersiowej to uważam, że taki tatuaż oszpeca, szczególnie kobiety i raczej niezbyt estetycznie będzie wyglądał np po sześćdziesiątce, a usunięcie dużego tatuażu to długotrwały i bolesny zabieg. Co do piercingu to jakiś jeden kolczyk na nosie czy uchu nie oszpeci, ale jak ktoś obwiesza się kilogramami tego i bawi się w debilizmy typu kolczyk na penisie/innym intymnym organie to dla mnie to jest dziwactwo.
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: Piercing & Tattoo

Postprzez Grzechu300 w 26 Lis 2014, 00:38

Tajemniczy napisał(a):i raczej niezbyt estetycznie będzie wyglądał np po sześćdziesiątce,

Tja :caleb:
Image

Tajemniczy napisał(a):Co do piercingu to jakiś jeden kolczyk na nosie czy uchu nie oszpeci, ale jak ktoś obwiesza się kilogramami tego

A mi się to jak cholera nie podoba - do tatuaży nic nie mam, ba, nawet popieram (sensowne tatuaże) , ale jak widzę kogoś kto ma nawet mały kolczyk w wardze/brwi to mi się śmiać chce. Albo tunele - żenada.

Fajne by było mieć tatuaż, ale to raczej jak będę miał stałą pracę, motocykl i wyglądał jak żywcem wyjęty z Sons of Anarchy, wtedy pomyślimy :E
Вознаграждён будет только один.
Awatar użytkownika
Grzechu300
Ekspert

Posty: 800
Dołączenie: 30 Sie 2012, 22:39
Ostatnio był: 15 Wrz 2019, 11:19
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 333

Re: Piercing & Tattoo

Postprzez BJ Blazkowicz w 02 Paź 2015, 14:53

Image
Image
Voiton laulut soi ainiaan!
Awatar użytkownika
BJ Blazkowicz
Przewodnik

Posty: 977
Dołączenie: 17 Mar 2009, 15:42
Ostatnio był: 13 Sty 2023, 21:57
Miejscowość: Zamek Wolfenstein
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 520

Re: Piercing & Tattoo

Postprzez WagonKurde w 18 Maj 2016, 22:30

Wiem, że odkopuje trochę temat, ale nie było mnie jakiś czas :D.
Przełożyłem robienie tatuażu, z przyczyn ode mnie niezależnych i ostatnio w wolnej chwili sobie o nim przypomniałem. Co do samego Tatuażu, którego przykład podałem kilka postów wcześniej (napis S.T.A.L.K.E.R. na ręce), tak jak miało to miejsce w grze. Nie chce go zrobić, tylko i wyłącznie, bo gra mi się podoba. Raczej chodzi o znaczenie tego słowa w tych czasach i właśnie nawiązując do wypowiedzi kolegi wyżej, chodzi o styl bycia, życia.

Dla mnie S.T.A.L.K.E.R. To coś więcej niż tylko gra... Może to głupie i nie potrafię tego wytłumaczyć, ale ja czuje się takim stalkerem.

Głupie, babskie gadanie :D, nie umiem rozmawiać w ten sposób, więc nie miejcie pretensji hehe.
Odnalazłem w tym słowie coś więcej i tyle.
Możliwe, że za 30 lat będę się z tego śmiał, ale czy to jest ważne?
Awatar użytkownika
WagonKurde
Kot

Posty: 32
Dołączenie: 27 Maj 2014, 00:47
Ostatnio był: 19 Maj 2016, 00:43
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 8

Re: Piercing & Tattoo

Postprzez Alchemik w 18 Maj 2016, 22:46

Ja mam ostatnio trzy pomysły na tatuaż ale nie za bardzo wiem, który byłby lepszy:
1. Joker :3 ;
2. Siedem czakr w pionie. Za każdą odblokowaną bym szedł do tatuażysty by mi ją pokolorował;
3. Coś ze Slaaneshem. Jakiś dwuznaczny, obleśny, perwersyjny wzorek z demonicą, mackami, złotem i takimi tam. Do tego napis: SALIGIA.
Alchemik
Weteran

Posty: 656
Dołączenie: 17 Lut 2010, 12:59
Ostatnio był: 09 Sie 2017, 22:09
Ulubiona broń: --
Kozaki: 207

Re: Piercing & Tattoo

Postprzez Pangia w 19 Maj 2016, 10:18

1. Joker :3

Cosplay na stałe?
2. Siedem czakr w pionie. Za każdą odblokowaną bym szedł do tatuażysty by mi ją pokolorował

Nie skomentuję, bo nie rozumiem. To coś z buddyzmu?
3. Coś ze Slaaneshem. Jakiś dwuznaczny, obleśny, perwersyjny wzorek z demonicą, mackami, złotem i takimi tam. Do tego napis: SALIGIA

I później będziesz się trzepał do niego godzinami. Lepiej nie.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Piercing & Tattoo

Postprzez Microtus w 19 Maj 2016, 10:48

Pozwolę sobie skomentować Alchem Twoje pomysły na tatuaż.
1) Strasznie oklepany temat, w ch*j wzorów. Zwłaszcza z Ledgerem do wyrzygu tego w sieci jest. Chyba, że chodzi Ci o jakis wzór z komiksów.

2) Czakry srakry :) - nie ogarniam tematu to się nie wypowiem, wystarczy że raz na jakimś ezo tv widziałem jak pani mówiła wpuszczaniu czakry przez trzecie oko lol... Wole sobie nawet nie wyobrażać...

3) Ten pomysł mi sie podoba najbardziej, i chyba niezbyt oklepany zwłaszcza w Polsce.

Masz z deviant arta ładny obrazek :)
Deamonette
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt66 oraz 7 gości