Piercing & Tattoo

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Postprzez Lukass1613 w 08 Cze 2008, 11:51

A ja powiedziałem co o tym myślę. Mam prawo do własnego zdania.Poprostu we wszystkim są granice dobrego smaku a to "coś" kolegi kwiatka to MOIM zdaniem już jest niesmaczne.
I tyle w tym temacie proponuję już o tym nie dyskutować.
"Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony"
Awatar użytkownika
Lukass1613
Tropiciel

Posty: 375
Dołączenie: 08 Mar 2008, 23:34
Ostatnio był: 03 Lut 2017, 15:56
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4

Reklamy Google

Postprzez KoweK w 08 Cze 2008, 11:57

Kwiatku, ja mam pytanie co do twojego tunelu, bo też mam zamiar robić. Bolało? ;)

A co do kolczyka w penisie. Sam sobie bym nie zrobił, ale jak ktoś chce no to niech robi ;) A co do zadowalania dziewczyn, to słyszałem, że kolczyki naprawdę podwyższają emocje :D Ale jeśli już bym miał zadowolić, to bym zrobił kolczyk w... języku :P
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Postprzez Morrtis w 08 Cze 2008, 12:21

wypowiadajac sie na temat estetyki to juz podciagacie wszystko pod gusta, a wiadomo o gustach...
po drogie robicie z igly widly, przeciez kolo nienagina na pula srodkiem miasta i niewymachuje na lewo i prawo krzyczac patrzccie co mi tu wyroslo. Ma to ma nikomu na sile do reki brac nie karze. Moim zdaniem temat do zamkniecia bo to nieprowadzi do niczego dobrego tylko krecimy sie kolo jakiegos chu.a [bez uraz do nikogo to niebylo skierowane]

przeciwnikom piercingu i tattoo zycze partnera zyciwoego z jak najwieksza zawartascia obydwoch tematow a maniakom jak najwiecej modyfikacji

ThE EnD

Ja bym proponował zakończyć dywagację na temat gustów i gusteczek, a Tobie drogi kolego proponuję rozwiązać problem z polskimi znaczkami, następnym razem będzie troszkę inaczej to wyglądać. To jak będzie? - SF
http://projectanemic.neostrada.pl/clear_sky.gif
Awatar użytkownika
Morrtis
Kot

Posty: 46
Dołączenie: 15 Cze 2007, 23:19
Ostatnio był: 27 Sty 2010, 20:24
Miejscowość: Mielec
Kozaki: 1

Postprzez kwiatek7474 w 08 Cze 2008, 18:10

Tak na koniec , oczywiscie ze bolalo
Mozna zamykac a stalkersi zainteresowani tematem moga dowiedziec sie czegos wiecej na tym forum


http://forum.bodymodifications.pl/index.php

Pozdrowionka dla dewiantow.... :wink:
kwiatek7474
Kot

Posty: 32
Dołączenie: 07 Cze 2008, 21:33
Ostatnio był: 01 Lut 2009, 21:07
Frakcja: Zombie
Kozaki: 0

Postprzez KoweK w 08 Cze 2008, 18:58

kwiatek7474 napisał(a):Tak na koniec , oczywiscie ze bolalo
Mozna zamykac a stalkersi zainteresowani tematem moga dowiedziec sie czegos wiecej na tym forum


http://forum.bodymodifications.pl/index.php

Pozdrowionka dla dewiantow.... :wink:

Po co zamykać? Wg mnie nie ma powodów, aby zamykać ten temat. Po to jest forum, aby na nim podyskutować.
Widać, że jesteś swój-koleś, kwiatek :D
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

tatuaż S.T.A.L.K.E.R.

Postprzez Thronk w 18 Cze 2008, 23:30

Witam, mam do was wszystkich wielka prośbę. ;)
potrzebuje wzór tatuażu S.T.A.L.K.E.R. dokładnie taki jaki ma 'naznaczony'
w grze, gdzie jest widoczny na jego ręce w trailerze na początku gry.
Jeśli ktoś by miał albo znalazł ten wzór to prosił bym o przesłanie
mi go na nr. gg: 4372062.

Z góry dziękuje.
Gra naprawdę wymiata, uwielbiam ją ;)
Thronk
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 27 Lut 2008, 00:18
Ostatnio był: 27 Lut 2008, 19:47
Kozaki: 0

Postprzez Vaniol w 18 Cze 2008, 23:41

sciągnij sobie czcionkę, napisz co tam chcesz, wydrukuj i masz. Czcionka jest w dziale multimedia.
Image Image
"And if that is not the best fuckin' example, God HimSelf killed his own motherfuckin' son. So let's sing The Death Song Kids" by Marilyn Manson
Awatar użytkownika
Vaniol
Very Important Stalker

Posty: 536
Dołączenie: 21 Lut 2007, 21:50
Ostatnio był: 14 Lut 2022, 00:12
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 11

Postprzez Przemek77 w 19 Cze 2008, 06:32

Missile napisał(a):Ja uważam tak samo, dla mnie to głupota. Uwaga, od 18lat (oczywiscie sam tyle nie mam) http://en.wikipedia.org/wiki/Prince_Albert_piercing
Ja tam nigdy se nawet kolczyka w uchu nie zrobie, czy tatuazu, a co dopiero czegoś takiego. Dla mnie to jest chore i popaprane, nie wiem jak z czymś takim sobie radzisz.
Mi po prostu do szczęścia nie jest potrzebne badziewie w ciele. Może innych to rajcuje, ale nie mnie.

Mnie to również nie bawi. Cóż.... jedyną metalową rzeczą jaką cały czas nosze na sobie jest obrączka ślubna :)
Ae czy ten "tatu end pirsing" to nie jest jakiś taki sposób dowartościowania się?
Jest sporo, którzy w wieku - nie obraźcie się - "szczenięcym" robią sobie te "tunele", kolczyki w róznych dziwnych częściach ciała, tatuaże - a potem wydają kupę kasy, żeby polikwidować np rozciągnięte płatki uszne, dziury po kolczykach które nagle zaczęły przeszkadzać czy tatuaże, które przestały się już podobać.
Tak więc moim zdaniem - jeśli już ktoś jest zdecydowany na te "atrakcje" - powinien przemyśleć wszystkie "za" i "przeciw". I tak pewnie co bardziej "postępowi" wyzwą mnie od zacofańców i Ciemnogrodu. Kij im w oko :D
"Jeśli już musicie to robić - róbcie to z głową" - jak głosiła pewna reklama usunięta na wezwanie bogobojnych obywateli :D
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Postprzez Vaniol w 19 Cze 2008, 09:05

Ja póki co z tattoo zrezygnowałem. 350zł trochę mnie zniechęciło. Liczyłem na kwotę około 200zł. Cóż, pierwsze szczepionka na żółtaczkę a później do domowego artysty.
Image Image
"And if that is not the best fuckin' example, God HimSelf killed his own motherfuckin' son. So let's sing The Death Song Kids" by Marilyn Manson
Awatar użytkownika
Vaniol
Very Important Stalker

Posty: 536
Dołączenie: 21 Lut 2007, 21:50
Ostatnio był: 14 Lut 2022, 00:12
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 11

Postprzez Adam w 19 Cze 2008, 09:08

Nie toleruję ludzi całych w kolczykach i tattoo. Sam, tak samo jak Vaniol, zrezygnowałem z kolców, tatuażów. Moja babcia dostałaby zawału.
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Postprzez Przemek77 w 19 Cze 2008, 09:09

No..... ja szczerze mówiąc chciałem sobie kiedyś "tatu" zrobić. Stanęło na tym, że nie byłem w 100% pewien CO chcę sobie "narysować", GDZIE i w sumie po cholerę mi to potrzebne. I tak się skończyło :)
Co do kolczyków - zawsze byłem na nie. Oczywiście jeśli chodzi o moją skromną osobę - nie jestem politykiem LPR który zaraz by wszystkiego zakazywał co mu się nie podoba. Jeśli kogoś bawi wbijanie sobie metalu w ciało - cóż, "de góstibós ną diskótanten"... ;)
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Postprzez Quinn w 19 Cze 2008, 21:05

kowek napisał(a):Oj, będzie, że jestem nieźle porypany ;d


Jesteś. :)
Awatar użytkownika
Quinn
Ekspert

Posty: 712
Dołączenie: 14 Cze 2007, 13:37
Ostatnio był: 26 Sty 2024, 17:02
Miejscowość: Seattle, budynek z elektryczną owcą na dachu...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości