Stalkera w swiecie realnym przypadki...

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Stalkera w swiecie realnym przypadki...

Postprzez ThreeZ w 28 Lut 2006, 08:43

Temacik w zasadzie powstal zebym mógl sie z Wami podzielic pewnym zdarzeniem... Jezeli mieliscie podobne przypadki to postujcie je w tym temacie. :)

Facet u nas na Przedsiebiorczosci zaczal cos gadac ze wytepilby wszystkich komunistów... :) Stwierdzil tez ze to ich wina, ze nikt dlugo nie wiedzial co sie stalo w Czarnobylu. I stwierdzil ze jak w Czarnobylu byl wybuch, to on byl na wycieczce w Warszawie. Stwierdzil ze wybuch byl 27 kwietnia. Poprawilem faceta i powiedzialem ze 26 kwietnia. On jeszcze dodal ze wybuch byl w nocy... A ja ze o godzinie 1.23. (Klasa w smiech) :D

I za taka wlasnie wiedze dostalem plusika, a co za tym idzie (bo byl to trzeci) piateczke! :) Przydaje sie byc fanem S.T.A.L.K.E.R.a. :D


Innym razem na fakultecie z historii, na sprawdzianie bylo pytanie o Czernobyl. :) Napisalem ile wiedzialem. Na nastepnym fakultecie - sprawdzamy. Babka sie pyta co bylo 26 kwietnia 1986, no to wszyscy ze wybuch w Czernobylu. Jakas madralinska wyskoczyla ze "Tam nie bylo zadnego wybuchu"... Myslalem ze ja udusze i krzycze ze jak nie, jak byl, nawet dwa byly! Noooo... Ludzie sie na mnie dziwnie popatrzyli, ale wiecie... Kazdy stalker musi bronic honoru zródla swoich zarobków... :D
Awatar użytkownika
ThreeZ
Tropiciel

Posty: 315
Dołączenie: 07 Maj 2005, 15:21
Ostatnio był: 02 Sie 2014, 15:01
Miejscowość: Rybnik
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 2

Reklamy Google

Postprzez klawisz w 28 Lut 2006, 14:59

Jesli chodzi o szkole to czasem bywaja jakies tematy o Czarnobylu, wtedy "inteligenci" sie wypowiadaja, przyklad: "Mojego taty kolezanka byla tam i potem sie swiecila."

W takich sytuacjach podbudowuje sie moja samoocena :wink:
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 18:38
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Postprzez xionc w 01 Mar 2006, 01:10

Ja mialem inne ciekawe przypadki( w koncu rocznik 1986 i urodzony dwa miesiace przed terminem). Jeszcze w podstawowce facet od wuefu, taki typowy arnold, klata, szerokie bary, kwadratowy ryj etc w reakcji na slabe wyniki w bieganiu rzutach palantowka, pchaniu kula i innych tym podobnych bzdetach, zebral klase na boisku, bacznosc, w dwuszeregu zbiorka i rzucil legendarnym juz tekstem: wy jestescie jacys uposledzeni, pieprzone twory czarnobyla.
Image
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171


Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości