Wybory USA

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Wybory USA

Postprzez Pangia w 13 Wrz 2016, 17:35

Brzmi jak KOD. :suchar:
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: Wybory USA

Postprzez jedrek777 w 13 Wrz 2016, 21:33

Alchemik napisał(a):Mnie zastanawia, kto jest odpowiedzialny za ten syf w Detroit, gdzie miasto przypomina jeden wielki slams.


Kryzys i upadek wielkich farbryk zwłaszcza Forda, które zatrudniały dziesiątki tysięcy robotników. Gdy nagle oni wszyscy znaleźli się na bruku bez środków do życia, to szybko doszło do tego co widzimy dzisiaj :(

Tajemniczy napisał(a):Tak, Detroit to jest dramat ku*wa :stonoga: . Ostatnio oglądałem film, tam w nocy na środku ulicy pali się ogniska przy których siedzą czarni gangsterzy, na bezczela handluje się dragami, szerzy się prostytucja, w nocy biały człowiek może skończyć smutno. Nie dziwię się że normalni ludzie spieprzają stamtąd.
Wesoło, nie ma co :caleb:


Bez przesady, mój znajomy tam mieszkał przez jakiś czas i żyje :E chociaż co prawda w tej lepszej dzielnicy :caleb: W każdym większym mieście w Stanach jest taki obszar do którego się nie chodzi, jeśli się chce żyć i zawsze są to murzyńskie albo latynoskie getta - taka smutna prawda. Mam rodzinę w Chicago i sami przyznają, że wszystkie morderstwa i napady miały miejsce w tzw. "Murzynowie", gdzie mimo ładnych paru lat ciągłego pobytu jeszcze nigdy nie byli i pewnie nie będą.
Awatar użytkownika
jedrek777
Tropiciel

Posty: 214
Dołączenie: 24 Lut 2013, 23:09
Ostatnio był: 05 Cze 2023, 18:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 42

Re: Wybory USA

Postprzez Tajemniczy w 14 Wrz 2016, 10:39

Poprawność polityczna stworzyła takie miejsca. Nie powiesz że jest wzrost przestępczości wśród czarnych/Latynosów bo rasizm, nie powiesz że istnieją dzielnice w których biały nie ma życia bo zaraz cię me(n)dia zakrzyczą że jak możesz tak mówić faszysto pieprzony. A tamci wykorzystują to że rządy wyłącznie głaszczą ich po główce.
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: Wybory USA

Postprzez jedrek777 w 14 Wrz 2016, 17:32

Z tego co wiem, to mówią - w Stanach każdy wie, że jak pójdziesz do czarnej albo latynoskiej dzielnicy, będąc białym, to albo wrócisz bez portfela i obitym ryjem, albo nie wrócisz. To że nikt nic nie robi to inna sprawa, pewnie robią to samo co z Indianami - oddziela się pewien obszar miasta, tworzy się getto i gotowe. Nie ma ich u nas to problem rozwiązany - pilnują tylko by nie kręcili się w lepszych częściach miasta. Czarni w USA to około 30%, a w więzieniach stanowią znaczną większość. Właśnie dlatego, że dorastają w takich gettach, gdzie dwunastolatek handluje koksem na ulicy :mad:
Awatar użytkownika
jedrek777
Tropiciel

Posty: 214
Dołączenie: 24 Lut 2013, 23:09
Ostatnio był: 05 Cze 2023, 18:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 42

Re: Wybory USA

Postprzez Microtus w 15 Wrz 2016, 09:59

W stanach czarni stanowia ok. 12,6% populacji łącznie z mieszańcami.
Biorąc ze statystyk odnosnie zabójstw czarni popełniają 52,5% morderstw w USA.
Biali odpowiadają za 45,3% morderstw ale stanowią 63%% populacji (wyłączając latynosów).
Jeśli chodzi o kradzieże na tle rabunkowym czarni 43% biali 53%.
Te statystyki fajnie wyglądaja na tle udzialu w populacji.

Wszystko ma ponoć zwiazek z wykszatłaceniem. Większość czarnych po uniwerkach ma znikomy kontakt a prawem.
Natomiast wg. ststystyk 60% czarnych którzy zakończyli edukacje na szkole średniej ma kartoteki na policji.
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Poprzednia

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości