Videorejestrator

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Videorejestrator

Postprzez KOSHI w 17 Sie 2018, 07:43

Siema.

Potrzebowałbym jakiś tani videorejestrator na przód i tył nagrywający w miarę sensownej jakości, w tym wieczorem, z możliwością podglądu nagrania od razu na wyświetlaczu i łatwego zgrania nagrania na kompa. Karty mogę sobie dokupić osobno. Producent obojętny. Jakieś tam inne funkcje w nim mi nie są potrzeba. Miło by było, jak by to był jakiś zestaw tył i przód w jednym. Nie wymagam rewelacji, po prostu ma spełniać swoją funkcję. Zależy mi głownie na sensownym nagrywaniu z przodu, ale chciałbym też móc nagrywać na tył i w tym przypadku to kamerka powinna dać radę nagrać blachy delikwenta za mną. Więcej nie trzeba bo jak przyje*ie w dupę to jego brocha. Bardziej mi chodzi o nagranie co odpie*dala typu jazda na zderzaku, je*anie długimi itp. Potem jak mi zajedzie drogę i zacznie hamować to mam pełne udokumentowanie i się nie będę pie*dolił z typem.
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Reklamy Google

Re: Videorejestrator

Postprzez caleb59 w 17 Sie 2018, 09:48

Może coś od niezawodnego :sidor: Xiaomi: https://mi-home.pl/wideo/mi-dash-cam
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2687
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 05 Gru 2023, 00:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Re: Videorejestrator

Postprzez MatrixSTR w 17 Sie 2018, 10:16

KOSHI napisał(a):Bardziej mi chodzi o nagranie co odpie*dala typu jazda na zderzaku, je*anie długimi itp. Potem jak mi zajedzie drogę i zacznie hamować to mam pełne udokumentowanie i się nie będę pie*dolił z typem.

Wystarczy nie blokować lewego pasa i problem z głowy :caleb:
Dużo ludzi poleca te wideo rejestratory, jednak do tańszych nie należą https://www.mio.com/pl_pl/products/dash ... ar-cameras
Osobiście używam C310 i nie narzekam. Dodatkowo na tył można kupić jakąś kamerkę za 40 zł z aliexpres i wystarczy do Twoich celów.
Awatar użytkownika
MatrixSTR
Modder

Posty: 1097
Dołączenie: 26 Maj 2009, 23:44
Ostatnio był: 16 Wrz 2023, 17:02
Miejscowość: Gdzieś Daleko W Wielkopolsce
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 276

Re: Videorejestrator

Postprzez KOSHI w 17 Sie 2018, 11:18

Sporo filmików na yt jest właśnie na tym Mio nagrywane, więc może i pójdę w tym kierunku. Na tył to chyba kupię faktycznie coś na sztukę skoro mi potrzeba z 5m za pojazdem nagrać. Xiaomi nie ma bezpośredniego wyświetlacza a poza tym jakoś nie mam zaufania po wieszających się systemach po każdej aktualizacji telefonów. :pogarda:

Nie wiem jak można blokować lewy wyjeżdżając z zabudowanego bo problemów z lewym pasem to ja na autostradzie czy ekspresówce nie mam. Mówię o innych przypadkach. No ja rozumiem, że niektórzy już muszą mieć na wysokości białej tablicy końcowej 150 na blacie ale szczerze, ch*j mnie to obchodzi. Właśnie na takich daunów mi kamerki potrzebne. Nie mam zamiaru jak jakiś janusz deptać gazu w starej becie żeby być 15 sekund szybciej w domu.
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Videorejestrator

Postprzez meJKu w 20 Wrz 2018, 17:07

https://www.banggood.com/Viofo-A129-Duo ... s=category

Do wyłapania na promocjach poniżej 500zł.
Awatar użytkownika
meJKu
Weteran

Posty: 680
Dołączenie: 04 Gru 2007, 22:21
Ostatnio był: 07 Mar 2024, 17:41
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 111


Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości