Nickname

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Nickname

Postprzez Leo0502 w 26 Cze 2014, 21:53

Skoro już to ktoś odkopał to i ja coś powiem o swoim nicku.
W czwartej klasie z kolegami wpadliśmy na pomysł, żeby się nazwać od imion wiedźminów z gry "Wiedźmin". Mi przypadł Leo. A że wtedy zakładaliśmy sobie konta na Smoki Nightwood od tych imion wiedźminowskich to stąd ten "Leoś". Nick na trzy litery był za krótki więc dorzuciłem liczby z daty urodzenia i już się przywiązałem. :]
Leo0502
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 20 Wrz 2012, 18:10
Ostatnio był: 24 Maj 2023, 12:49
Miejscowość: Pierdziszewice wylotem na Dupów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 140

Reklamy Google

Re: Nickname

Postprzez Mruk w 22 Lis 2020, 00:30

zaje*isty teamt znalazłem... przechodząc do rzeczy

Mruk - bo chciałem mieć nick, który jest imieniem czy tam pseudonimem postaci z serii Stalkera.
Wcześniej nazwa mojego konta była inna ale potężny moder znany jako Kowek (czy tam kow3k, jeden ch*j)
zmienił ją na Mruk.
Dlatego, że inne fajne ksywy z gry stalker były zajęte to padło na Mruka.
A dlaczego? A dlatego, że jest to jedyna postać, która w całych trzech częściach ma na sobie kombinezon Seva w barwach wolności, oraz dlatego, że granatnik bulldog-6, ukryty w wiosce pijawek należy do niego (taka tam ciekawostka).

Ostatecznie postać ta pojawia się w Cieniu Czarnobyla, ma oryginalny kombinezon jak i zarówno, posiada ukrytą broń w postaci bulldoga-6 , co wyróżnia go na tle innych stalkerów.
Pozdrawiam :(
ı̣ǝsuǝʇ opǝ
Awatar użytkownika
Mruk
Stalker

Posty: 80
Dołączenie: 12 Cze 2016, 21:45
Ostatnio był: 10 Sie 2022, 22:49
Miejscowość: Blüdhaven
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Martha
Kozaki: 20

Poprzednia

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości