Nickname

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Nickname

Postprzez kapucha w 13 Lip 2012, 10:13

Kapucha - głupi nick z dupy, najchętniej bym go zmienił :facepalm:
Kiedyś miałem jakieś pytanie i znalazłem te forum. Zakładając konto wpisałem pierwsze lepsze słowo które mi przyszło na myśl. Miałem zadać tylko jedno pytanie i uciekać, więc nie przykładałem dużej uwago do profilu. Wpadłem na chwilkę, a zostałem na dłużej z głupim nickiem :/
kapucha
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 09 Kwi 2011, 13:53
Ostatnio był: 01 Lut 2015, 22:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 94

Reklamy Google

Re: Nickname

Postprzez Wunderwaffe w 14 Lip 2012, 22:29

Szczerze mówiąc, to nazwałem się w ten sposób, bo było to pierwsze nieźle brzmiące słowo (przynajmniej dla mnie), na jakie wpadłem. No i było wolne ;).
Image
Awatar użytkownika
Wunderwaffe
Łowca

Posty: 480
Dołączenie: 06 Mar 2012, 20:43
Ostatnio był: 04 Lis 2018, 20:43
Miejscowość: Siedlce
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 187

Re: Nickname

Postprzez Gro3a w 16 Lip 2012, 23:27

Mój nick wziął się od rosyjskiego słowa "groza" co znaczy burza. Wybrałem taki, bo nawet w burze i mocny deszcz wychodzę z domu. Polubiłem to odkąd dostałem od dziadka niprzemakalną kurtkę i spodnie. A drugi powód to, że jak nawijałem proste słowa ze stalkera po rosyjsku przy znajomych, to nazwali mnie "rusek" :E . No i tak zostało.
Nie ma miłości, jest tylko żądza. Nie do człowieka, a do pieniądza.

Dziękuję Ci Boże, za te wspaniałe dni, bez których nie mógłbym teraz żyć. Dziękuje Ci za te wspaniałe chwile, bo w swym życiu nie miałem ich aż tyle. Za wszystkie spędzone w samotności i za te szczęśliwe, pełne miłości...
Awatar użytkownika
Gro3a
Technik

Posty: 718
Dołączenie: 05 Maj 2012, 22:26
Ostatnio był: 02 Wrz 2023, 01:37
Miejscowość: Lubawa - warmińsko-mazurski Sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 294

Re: Nickname

Postprzez tomasz4815 w 17 Lip 2012, 09:14

tomasz4815
tomasz- Nie to nie jest moje imię. To ksywa, która przylgnęła do mnie od czasów podstawówki, pochodząca od nazwiska.
4815- Oglądał ktoś serial "LOST"? Te cyferki to początek kodu, który musiał zostać wpisany co ileśtam czasu, by (w telegraficznym skrócie) "ratować świat. Cały kod to: 4-8-15-16-23-42. Tak utkwił mi w pamięci, że łatwo jest mi odtworzyć swój nick.
Awatar użytkownika
tomasz4815
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 17 Lut 2011, 12:46
Ostatnio był: 12 Lut 2019, 14:53
Miejscowość: Tam, gdzie atik czołgiem jeździ.
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 97

Re: Nickname

Postprzez margarita w 17 Lip 2012, 18:34

Upiór napisał(a):Upiór, bo.. jestem upiorem. <groza, strach, trwoga, terror, piski dziewic i ujadanie psów z całego miasta>

To on, to Upiór tej operyyyy! :D

Dobra, a teraz żeby nie robić offtopu to się wypowiem o sobie, bo wydaje mi się, że jeszcze tu nie pisałam. Inna rzecz, że moja pamięć jest zawodna...
Mniejsza z tym.
Jest sobie taka książka, "Chorągiew Michała Archanioła". Jest sobie jedna z jej bohaterek, Małgorzata Boerner, zwana również Margaritą. Jestem sobie wreszcie ja, która od imienia tejże bohaterki przybrała sobie nicka. I nie, nie ma to nic wspólnego z drinkami, co mi sugerowano na forum pewnej książki. :)
– Tato, dlaczego nie możemy jechać z tobą?
– (do siebie) Bo jesteś mortalem, synku, a ja nie lubię paradoksu.
Awatar użytkownika
margarita
Stalker

Posty: 191
Dołączenie: 14 Gru 2011, 19:17
Ostatnio była: 21 Lis 2015, 21:28
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 129

Re: Nickname

Postprzez Stalker Rambo w 10 Sie 2012, 13:25

Stalker Rambo - Rambo to ksywka. Dostałem ją po przyjściu do wojska. Jako jedyny z całej mojej kompanii znałem zasadę działania AK i nazwy niektórych części, a po za tym chciałem zostać w wojsku. No to skoro się "znam" to pewnie ze mnie Rambo - i tak już zostało. Na początku strasznie irytowała mnie ta ksywka, ale póżniej się przyzwyczaiłem. Stalker - użyłem tego słowa w niku ponieważ na forum istnieje jakiś tam zarejestrowany rambo i po prostu nie mogłem się zarejestrować. I to wszystko :E
Awatar użytkownika
Stalker Rambo
Weteran

Posty: 595
Dołączenie: 21 Paź 2011, 00:15
Ostatnio był: 08 Cze 2022, 18:27
Miejscowość: Starogard Gdański
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 142

Re: Nickname

Postprzez KOSHI w 10 Sie 2012, 13:45

W BG 2 jest taki koleś w jednej świątyni co dzierży jedną z bardziej wypasionych broni w grze - Furię Niebios. Zawsze go zabijam na początku jak gram i tak jakoś nick po nim mi został.
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Nickname

Postprzez Gorianov w 10 Sie 2012, 16:13

Gorianov- Przy rejestracji na forum nie miałem pomysłów na jakikolwiek nick, więc dałem sobie spokój i włączyłem Red Orchestrę 2, tam jeden z graczy właśnie się tak nazywał. Więc ściągnąłem od niego pomysł i tyle, poza tym nawet pasuje do stalkera to imię.

Za ten post Gorianov otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Józio.
Awatar użytkownika
Gorianov
Człowiek-Artefakt

Posty: 192
Dołączenie: 27 Cze 2012, 00:20
Ostatnio był: 08 Wrz 2021, 23:36
Miejscowość: legowisko utakera
Kozaki: 41

Re: Nickname

Postprzez Kamasz Stalker w 10 Sie 2012, 19:51

Kamasz-to moja ksywa w szkole, dlatego dałem ją do Nicku.
Stalker-dałem ten tytuł gdyż kojarzy mi się on z Wolnymi Stalkerami/Samotnikami którzy są moją ulubioną Frakcją!
http://www.youtube.com/watch?feature=en ... Ss0nmTHcMA
War...war in the Zone a Never Ending...

Kamasz Stalker
Wygnany z Zony

Posty: 49
Dołączenie: 10 Sie 2012, 15:49
Ostatnio był: 22 Sie 2012, 07:28
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 19

Re: Nickname

Postprzez Sony95 w 22 Lip 2013, 23:31

Wiem że poruszam w uj stary temat ale musiałem się dopisać :P .
To wszystko za sprawą genialnego @Gleaken'a, który dziś jest trochę zmęczony.
To tak mój nick pochodzi z mojego kiedyś ulubionego filmu pod tytułem "Prawo Bronksu", jeden z bochaterów miał ksywę Sonny co mi się spodobało i tak w sumie zostało, a 95 to poprostu rocznik.
Awatar użytkownika
Sony95
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 07 Gru 2009, 16:43
Ostatnio był: 28 Gru 2021, 00:20
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 18

Re: Nickname

Postprzez Dark Dante w 23 Lip 2013, 00:32

Mój nick to ksywa używana przez znanego hackera - Kevin Poulsen. Znany był za włamania do: komputerów wielu znanych aktorek, Pentagonu, serwerów FBI. Kiedy wymieniona agencja chciała go postawić przed sądem to rozpoczął siedemnastomiesięczną ucieczkę. W tym czasie dowiedział się o konkursie organizowanym przez KIIS-FM z Los Angeles. Nagrodą było Porshe a miał je dostać ten, kto dodzwonił się jako 102. Wtedy Kevin zablokował połączenia i sam wykonał wygrywający telefon. Po złapaniu odsiedział 4 lata i pracuje w Wired.
Ale mi się wypracowanie zrobiło :P
Zona ma swoje tajemnica, Ty musisz je poznać.

Za ten post Dark Dante otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KoweK.

Dark Dante
Wygnany z Zony

Posty: 180
Dołączenie: 29 Kwi 2013, 18:48
Ostatnio był: 28 Cze 2015, 23:23
Miejscowość: Zona
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 12

Re: Nickname

Postprzez Szczur w 23 Lip 2013, 11:53

Mój nick pochodzi z dzieciństwa, kiedy to odkryłem tą wspaniałą grę, jaką jest Twierdza (Stronghold 1). Od razu spodobała mi się postać Szczura Diuka De Puce'a. Mimo, że był najsłabszym przeciwnikiem, miał najśmieszniejsze teksty. Jego kolorem był pomarańcz - czyli mój ulubiony. Odkąd pamiętam, darzę szczególną sympatią te gryzonie i ciągle mam jakiegoś w domu. Są to bardzo inteligentne stworzenia i staram się przełamywać stereotypy na ich temat u ludzi. Zawsze używam nicka szczuropodobnego... Kolejną grą, która utwierdziła mnie w tym przekonaniu jest Mark of Chaos i występujący w niej szczuroludzie! Tak, to chyba jest jakiś obłęd...ale dobrze mi z tym! :D
Dobrej Zony!
Всегда из тени - крыса
:

Opowiadanie - praca zawieszona
Frakcja - dodatki!
Kawa / Στίχοι / Песни

Za ten post Szczur otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive kajzerPL, DarthAvalon.
Awatar użytkownika
Szczur
Stalker

Posty: 193
Dołączenie: 21 Cze 2013, 18:29
Ostatnio był: 12 Cze 2017, 23:33
Miejscowość: Kraków / Zona
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 101

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt66 oraz 4 gości