Seriale amerykańskie

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Seriale amerykańskie

Postprzez diablodevil78 w 23 Kwi 2012, 14:30

Ja polecam serial Nie z tego świata
http://zalukaj.tv/sezon-serialu/nie_z_tego_swiata,451/ Tutaj można sobie obejrzeć jak ktoś chce.

Gra o Tron(sezon 1 i 2)
Też można obejrzeć online tutaj http://zalukaj.tv/sezon-serialu/gra_o_tron,283/

Polecam też Dr.House
Tajemnice Smallville ->http://zalukaj.tv/sezon-serialu/tajemnice_smallville,270/
Dwóch i Pół, Agenci NSIS i Agenci NSIS: Los Angeles, C.S.I(Miami, New York i Las Vegas
I chyba tyle.
Faber est quisque suae fortunae.=Każdy jest kowalem swojego losu
Mój kanał na Youtube->http://www.youtube.com/user/diablodevil51?feature=mhee

diablodevil78
Wygnany z Zony

Posty: 76
Dołączenie: 04 Kwi 2012, 16:49
Ostatnio był: 15 Cze 2012, 16:10
Miejscowość: Polska,Hrubieszów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 4

Reklamy Google

Re: Seriale amerykańskie

Postprzez jos w 23 Kwi 2012, 19:13

Wyczytałam na Filmwebie, że nie ma już w nim Nathana. WTF?!

Odcinek 0! :P
„Zastępca” Nathana też daje radę:D
Image
Awatar użytkownika
jos
Stalker

Posty: 184
Dołączenie: 05 Wrz 2011, 12:28
Ostatnio był: 05 Lis 2020, 17:25
Frakcja: Monolit
Kozaki: 95

Re: Seriale amerykańskie

Postprzez Glaeken w 29 Wrz 2012, 15:51

Kontroler napisał(a):Ja oglądam:

The Walking Dead - http://www.filmweb.pl/serial/Walking+De ... 010-547035

Ekranizacja kultowego komiksu pod tym samym tytułem. Serial opowiada o grupie ludzi starającej się przeżyć w świecie opanowanym przez zombie. Dowodzi nimi policjant Rick Grimes.


Co sobotę po 23 w/w serial leci na tvp. Na razie obejrzałem wszystkie - bodaj dotychczas 3 odcinki - i musze przyznać, że całkiem niezły... choć zaczyna powoli zmierzać w kierunku telenoweli rodzinnej, ale być może to tylko chwilowe:

Za ten post Glaeken otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kontroler, dorian.
Awatar użytkownika
Glaeken
Administrator

Posty: 1034
Dołączenie: 16 Lip 2011, 17:53
Ostatnio był: 15 Mar 2023, 21:32
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 371

Re: Seriale amerykańskie

Postprzez Michu w 11 Gru 2012, 11:21

I jak tam u Was maniacy? Ktoś ogląda Dextera? Pierwsze dwa odcinki wydawały mi się lekko nudne, ale odczucie było tak mylne że wciągając się dalej... 7 sezonów obejrzałem w jakieś 3 tygodnie. Obecnie wyczekuję finału właśnie wspomnianego sezonu, dużo się dzieje i serial cały czas trzyma poziom. Zasłużona dycha, póki co.

The Walking Dead powróciło na dobrą drogę i znów się przyjemnie ogląda, akcja, lepsza gra aktorska, ogólnie historia nabiera kolorów poprzez rozwój ostatnich wydarzeń.

Poza tym zacząłem oglądać Grę o Tron, bo jakoś lukę muszę wypełniać... raz na tydzień 2 odcinki dwóch seriali to stanowczo za mało. Póki co pierwszy sezon za mną, coś czuję że przyda mi się obejrzeć je od nowa kiedy skończę drugi. Na początku nie mogłem się połapać bo dosyć duży potok informacji, ale teraz ogląda mi się miodnie. Plusów serialu wymieniać nie będę bo zostały już one powciskane gdzie się tylko da :D
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: Seriale amerykańskie

Postprzez Realkriss w 11 Gru 2012, 12:51

Kurczę, a ja oglądam ten sezon finałowy Dextera kompletnie bez przekonania.
Jakoś mi się nie za bardzo podoba rozwój sytuacji, ale jestem dopiero po 4 odcinkach, więc wierzę Ci na słowo, że dalej będzie lepiej.

Grę o Tron już mam obejrzaną, oba sezony. Jak dla mnie ten drugi słabszy od pierwszego. Widać, że mieli większy budżet, ale fabuła jest za słabo ogarnięta w porównaniu do książki.
Ech, czyta człowiek te książki, a potem jak sfilmują, to się nie cieszy filmem, tylko szuka czego nie ma, porównuje postacie, zadręcza się najdrobniejszymi różnicami...
Ale z drugiej strony te książki czyta się cudownie.

A oglądasz True blood?
Ja wszystkie sezony do tej pory obejrzałam z wielką przyjemnością. A nowego wcale i jestem ciekawa, czy trzyma poziom?
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 09 Sty 2023, 10:40
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: Seriale amerykańskie

Postprzez BJ Blazkowicz w 11 Gru 2012, 14:34

Jak dla mnie wszystkie wymienione wyżej seriale są chu*owe. Za każdym razem jak już do jakiegoś się zmuszę to mnie ch*j strzela, wolę klasyczne seriale jak "Nash Bridges", "Drużyna A", "MacGyver" czy "Świat według Bundych". Przynajmniej nie są w kółko o zombiakach, psychopatach i gejo-wampirach (mimo iż mają sporą powtarzalność, np. co trzeci odcinek Drużyny A wygląda tak samo). Acha, i coś jeszcze: aktorzy nowego pokolenia w porównaniu do aktorów z lat 80-90 wyglądają jak niegroźne cioteczki w rurkach. No ku*wa, kiedyś aktorzy byli idolami, a jak teraz idolami mają być te pedałki no to dla obecnego pokolenia nie ma już szans. Jedyny z dzisiejszych seriali jaki mi się (jeszcze) podoba to "Kości".
Image
Voiton laulut soi ainiaan!

Za ten post BJ Blazkowicz otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Dżuz.
Awatar użytkownika
BJ Blazkowicz
Przewodnik

Posty: 977
Dołączenie: 17 Mar 2009, 15:42
Ostatnio był: 13 Sty 2023, 21:57
Miejscowość: Zamek Wolfenstein
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 520

Re: Seriale amerykańskie

Postprzez Soviet w 11 Gru 2012, 14:43

Wszystkie seriale proceduralne to o kant dupy potłuc. W każdym odcinku to samo - House dostaje olśnienia w tej samej minucie, a w CSI i Bones znajdują sprawcę.

Wolę jak jest jakaś zakreślona jakaś szersza fabuła, jak w Homeland, Breaking Bad czy Boardwalk Empire.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Seriale amerykańskie

Postprzez xionc w 11 Gru 2012, 14:47

Ale ten, to nie jest ostatni sezon Dextera. Został jeszcze jeden.
Ogląda tu ktoś Homeland? W niedziele finał drugiego sezonu. Oglądam zawsze na bieżąco w poniedziałek przed pracą Dextera i właśnie Homeland.
Image
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Re: Seriale amerykańskie

Postprzez Soviet w 11 Gru 2012, 14:48

Ja oglądam. Homeland jest ogólnie dobre, choć chwilami dość rozwlekłe, szczególnie ten cały romans. Ale serial bardzo fajny i warty polecenia.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Seriale amerykańskie

Postprzez atikabubu w 11 Gru 2012, 14:51

Najlepiej to oglądać Family Guya i Simpsonów jak przykładowy atik albo Soviet. :P

A Walking Dead rzeczywiście idzie ku lepszemu, bo pod koniec drugiego sezonu zawsze przysypiałem pod koniec odcinka. :caleb:
Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 01 Sty 2024, 01:00
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

Re: Seriale amerykańskie

Postprzez Tormentor w 11 Gru 2012, 16:21

Image

Tego serialu chyba nie trzeba przedstawiać - kultowy i niepowtarzalny.

Jak oglądam to zawsze mi się gdzieś tam w głowie tworzy sentymentalna podróż do dawnych czasów, gdy słowo Archiwum X za małolata wywoływało ciarki. Pamiętam późne wieczory, gdy trzeba było się już kłaść to starci bracia załączali telewizor i szybko na kanał TVP2...I ta genialna kompozycja na wstępie - majstersztyk. Motywy z UFO, niezidentyfikowane potwory czy paranormalne zagadki zawsze wywoływały niemały dreszcz emocji. Świetnie połączenie thrillera, fantastyki naukowej czy nawet horroru plus obsada aktorska czyni ten serial po prostu mistrzowskim.

Na TVP seriale w niedziele leci po dwa odcinki, trochę późno ale to chyba nie powinno nikogo dziwić. :)
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 18 Cze 2023, 17:27
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Seriale amerykańskie

Postprzez jos w 11 Gru 2012, 22:02

A oglądasz True blood?
Ja wszystkie sezony do tej pory obejrzałam z wielką przyjemnością. A nowego wcale i jestem ciekawa, czy trzyma poziom?


Oglądam ja, jeśli mogę się wtrącić :D
Według mnie trzyma poziom całej reszty, choć motywacją, czy może raczej zachowanie jednego z głównych bohaterów jest trochę mało przekonujące. Ale to w końcu True Blood :D

Chyba nikt tu nie wymienił nowego serialu pt. "Last Resrot". Zaraz pokończą się wszystkie serie więc w okresie bez serialowym można się mu przyjrzeć. W skórcie motwy przewodni: okręt podwody ma wystrzelić atomówki w stronę Pakistanu. Kapitanowi coś nie pasuje w komunikacie i odmawia wykonania rozkazu przez co okręt trafia na celownik marynarki USA.
Po serialu spodziewałem się, że będzie słaby i z takim nastawieniem oglądałem dzięki czemu mógł mnie miło zaskakiwać :D
Image
Awatar użytkownika
jos
Stalker

Posty: 184
Dołączenie: 05 Wrz 2011, 12:28
Ostatnio był: 05 Lis 2020, 17:25
Frakcja: Monolit
Kozaki: 95

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości