Homoseksualizm

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Homoseksualizm

Postprzez Herezja w 21 Cze 2014, 20:40

W tym problem każdego Polaka, że dyskutuje na każdy temat i mniema, że na danym temacie się zna.

Dotyczy to wszystkich moich przedmówców. Jednego za to jestem pewien. Polska przez długie lata była uważana za kraj bardzo liberalny i miejsce gdzie każdy mógł żyć bez większego ryzyka na Pogrom.
Rzeczywistość pokazuje, że wioska globalna zrobiła z Polski takie same państwo jak opisywana wcześniej Anglia.
Piszecie o waszej walce o Polskę, że jesteście patriotami a w tym momencie się po prostu wstydzę, że jestem polakiem.
Wywodzę się z narodu światłego a ostatnimi czasy tak skarlałego.
Awatar użytkownika
Herezja
Łowca

Posty: 490
Dołączenie: 19 Sty 2014, 15:58
Ostatnio był: 17 Paź 2021, 13:05
Kozaki: 71

Reklamy Google

Re: Homoseksualizm

Postprzez Asalt w 21 Cze 2014, 21:10

@UP masz żeński nick gejufu ;_;

Uwagi moderatora:

Jaki to ma związek z tematem? - Wheeljack

Za ten post Asalt otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Herezja, Gość.
Asalt
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 08 Mar 2014, 11:55
Ostatnio był: 27 Wrz 2015, 20:32
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 0

Re: Homoseksualizm

Postprzez Asalt w 21 Cze 2014, 21:18

Duzy

Uwagi moderatora:

Tak więc PW z niespodzianką. - Wheeljack
Asalt
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 08 Mar 2014, 11:55
Ostatnio był: 27 Wrz 2015, 20:32
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 0

Re: Homoseksualizm

Postprzez Terminus w 21 Cze 2014, 22:28

Herezja napisał(a):wstydzę, że jestem polakiem.

Też bym się wstydził. :E
Wywodzę się z narodu światłego a ostatnimi czasy tak skarlałego.

Polacy i "światły naród"? No bez jaj.

A tak serio to nie rozumiem Twoich żalów. Geje o ile pamiętam nie byli i nie są prześladowani/dyskryminowani w tym kraju. Jedyny przejaw dyskryminacji jaki kojarzę to operacja "Hiacynt" w wykonaniu gen. Kiszczaka.
Na dzień dzisiejszy nie ma w naszym prawie przepisów ograniczających prawa mniejszości. Więc co się "zmieniło"?
CREDO [łac. Wierzę]

Za ten post Terminus otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Stalker120.
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Homoseksualizm

Postprzez Herezja w 22 Cze 2014, 00:54

Podejście zwykłego kowalskiego. Zresztą. Co ja sobie będę strzelił strzępił przysłowiowy język na puste dywagacje bo i tak nic nie zmienią.

Mała korekta.
Pisałem w nocy układając noworodka do snu i to jeszcze pisząc na komórce. ];)
Awatar użytkownika
Herezja
Łowca

Posty: 490
Dołączenie: 19 Sty 2014, 15:58
Ostatnio był: 17 Paź 2021, 13:05
Kozaki: 71

Re: Homoseksualizm

Postprzez Wave w 22 Cze 2014, 13:53

Ale po co ich tak bronisz? Jest jak jest i tyle. Nikt ich przecież nie morduje, bo jak na razie to tylko lewicowcy i wspomniane przez Kowunia debile rzucają się o kolejne prawa dla nich, co jest dla mnie całkowicie niezrozumiałe. Zwykły Wave (Kowalski :caleb: ) nie lubi homoseksualistów, brzydzi się nimi i tyle. Co w tym złego/dziwnego? Pewnie okrzyknie mnie ktoś zacofanym, jednak swojego zdania nie zmienię i już. Wiadomo, nie będę otwarcie na ulicę wychodzić, wyszukiwać ludzi homo i wbijać im palików z napisem "na pohybel homoekspansji".
Wave


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Homoseksualizm

Postprzez impulse_101 w 22 Cze 2014, 14:05

Herezja wstydzisz bo nam wmawiają że mamy się wstydzić po przez przekręcanie pojęć

Patriota = nazista
Konserwatysta = homofob
Polska = ciemnogrodzka nadwiślańska kraina
Zachód = utopijne landy przewyższające kulturowo i cywilizacyjnie słowiańska swołocz.
Własny światopogląd = nietolerancyjność
Demokracja = rządy uciśnionej mniejszości nad większością.

Faktycznie jak człowiek uwierzy w takie przeinaczenie znaczenia to może się wstydzić ze żyje w Polsce. Ale takie zabiegi maja swój cel, zdezorientować społeczeństwo które stanie się bezbronne na indoktrynacje.



Małżeństwo to związek kobiety z mężczyzną, nie dajmy się "zduraczyć" i wmówić sobie że taka opinia to powód do wstydu.
Ostatnio edytowany przez impulse_101, 22 Cze 2014, 22:29, edytowano w sumie 1 raz
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: Homoseksualizm

Postprzez Herezja w 22 Cze 2014, 16:54

Wstydzę się głównie tego, że zamiast zaakceptować inność to staracie się nawzajem poklepać po główkach i powiedzieć, że to jest złe albo tamto. Macie własne poglądy i je szanuje. Jesteście zapewne dorosłymi
Skoro nie chcesz wychodzić na ulice i mordować lub robić kontr marszy gdy geje i lesbijki mają własne parady to po co w ogóle jest ta dyskusja?
Awatar użytkownika
Herezja
Łowca

Posty: 490
Dołączenie: 19 Sty 2014, 15:58
Ostatnio był: 17 Paź 2021, 13:05
Kozaki: 71

Re: Homoseksualizm

Postprzez Wave w 22 Cze 2014, 17:37

Czytaj pan mnie. Napisałem, że pomimo tego, że nie akceptuję ich w każdej formie, nie będzie to przecież oznaczało, że wyskoczę na ulicę z tasakami i rzucę nimi w każdego homo. Zapuszkowaliby mnie i bym jak Breivik domagał się szybszego neta czy coś tam, żeby stalker.pl lepiej ładowało :caleb: A ta dyskusja jest po to, by każdy przedstawił swoje racje odnośnie homoseksualizmu w naszych oczach i w społeczeństwie, czyż nie?

My się tutaj nie klepiemy po główkach :P Tu się nie ma czego wstydzić, ja takiej (wielu innych w sumie też :caleb: ) inności zaakceptować nie chcę, nawet niech ktoś stwierdza, że jestem niepostępowym ciemnogrodem, trudno. Cytując pewnego dziadka z ostatnio popularnych filmików w internecie: "Tak chłop ze chłopem?" :TM:
Wave


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Homoseksualizm

Postprzez Terminus w 22 Cze 2014, 19:20

Herezja: kolejny post odnosisz się do uczestników dyskusji a nie do meritum, więc daruj sobie ten protekcjonalny ton.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Homoseksualizm

Postprzez Universal w 22 Cze 2014, 20:01

xKoweKx napisał(a):Wasze uogólnianie całego społeczeństwa homoseksualistów do pojedynczych przypadków, którymi są debile z parad, też jest płytkie. Szkoda, że tego nie zauważacie.

Szkoda, że uparcie nie zauważasz, iż większość osób udzielających się w temacie, a będących przeciwnikami "homoseksualnego przemysłu nienawiści" :tm: jest przeciwna tęczowym pedałom, a nie homoseksualistom nie domagającym się praw. Zresztą rzecz była poruszana tu ileś razy, jeśli mnie pamięć nie myli.
xKoweKx napisał(a):Btw. chyba dla każdego 100% hetero stosunek gejowski jest... rzeczą, której nawet w myślach nie chce mieć. Co do lesbijek to "de gustibus". :D

Przykra hipokryzja. Dla mnie obie te sytuacje są nieakceptowalne. Nie rozumiem, dlaczego większość nie oddziela chuci od rozumu i poglądów.
Herezja napisał(a):Wstydzę się głównie tego, że zamiast zaakceptować inność

Nie każda inność jest warta akceptacji. Część rzeczy można tolerować, ale akceptuje się w większości tylko nieliczne.
Herezja napisał(a):Macie własne poglądy i je szanuje.

No jakoś tak średnio to widzę. Nie wiem, no ja mam z reguły czyjeś poglądy w dupie, jeśli znacząco odbiegają od moich i nie trzymają się dla mnie kupy.
Herezja napisał(a):Skoro nie chcesz wychodzić na ulice i mordować lub robić kontr marszy gdy geje i lesbijki mają własne parady to po co w ogóle jest ta dyskusja?

O, rzezie są tożsame kontrmarszom? Ciekawe. To co, w żaden sposób nie można wyrazić sprzeciwu wobec tęczowiaków? A już kontrmanifestacja przeciwna Marszowi Niepodległości jest cacy, nie?

Najlepszy temat ever, w żaden się tak nie wkręciłem, mimo że wielokrotnie obiecałem sobie go odpuścić by nie podnosić zanadto ciśnienia.

Edycja: Nie warto mi pisać nowego posta - ok, słowa "hipokryzja" użyłem tu z rozpędu błędnie. Ale tak czy inaczej to lecenie w kulki, to wciąż jedno i to samo zjawisko, różniące się jedynie celem chcicy. Zgrabne odwrócenie kota ogonem.
Ostatnio edytowany przez Universal 22 Cze 2014, 21:57, edytowano w sumie 2 razy
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Homoseksualizm

Postprzez KoweK w 22 Cze 2014, 21:39

Uni, Chyba nie znasz definicji słowa "hipokryzja" - skoro mówię, że podobają mi się les/bi panienki, a faceci nie i rzeczywiście w moim przypadku tak jest to nie ma mowy o hipokryzji.

- - -

impulse, nie odwracaj kota ogonem, nikt tak nie myśli o patriotach itd. Ale akurat mentalność Polaków jest słaba w porównaniu do innych narodów i wystarczy chociażby gdzieś wyjechać by się o tym przekonać. Nie "hejtuje" narodu polskiego, tylko taka jest przykra prawda. Zaglądanie do portfela, łóżka, interesowanie się cudzym życiem i buractwo u nas jest na porządku dziennym - wystarczy zajrzeć do Internetu.

inb4 jak ci się nie podoba to wypie*dalaj do tych ciapaków

Tak, wiem, że te kraje nie są idealne - socjal i te sprawy, które trzymają tam patologię (również polską) - ale z chęcią chciałbym by "Janusze i Grażynki" byli tak uprzejmi, chętni do rozmowy z obcokrajowcami i mieli wyje*ane na większość spraw, które ich nie dotyczą. ;) Niestety takie rzeczy w Polsce póki co widziałem jedynie dużych miastach i tych typowo turystycznych.

Co do ostatniego Twojego zdania to jest zgoda - definicja małżeństwa jest jedna, również uważam by nie podpinać tego pod inne "mniej normalne" związki.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości