Homoseksualizm

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Homoseksualizm

Postprzez Przemek77 w 06 Mar 2009, 08:11

Adam napisał(a):Rodzice wychowali mnie na tradycjonalistę, więc nie toleruję "gejowskich zjawisk. Panie to zawsze się przytulają, całują na przywitanie, ale to też kaszana. Ludzie w Ameryce się nudzą, więc wymyślają takie rzeczy. Dobrze, że w stalkerze nie dochodzi do gejowskich orgii. Takie jest moje zdanie.

Uściślij określenie "gejowskie zjawiska".

W zasadzie każdy z nas (no... z tych starszych nas) był wychowywany mniej lub bardziej tradycyjnie - ale chyba nikomu rodzice nie wpajali nienawiści do kogos dlatego bo ten wierzy w co innego, lubi takie a nie inne ksiązki, czy wreszcie woli facetów niż kobitki....
Pewnie, homoseksualizm jest "inny", widok dwóch całujących sie facetów dla większości z nas jest mniej lub bardziej obrzydliwy, ale... nie popadajmy w skrajności. Nie da się zrobić tak, aby cały naród miał te same poglądy i upodobania, nie udało się to nawet takim "artystom" jak Hitler czy Stalin - więc musimy jakoś tak zyć, żeby uszanować innych. No i przede wszytskim - żeby była sprawiedliwość. Ani hetero, ani homo - nie mogą żądać traktowania ponad prawem, specjalnych względów itp.
Pewnie, wkurzałby mnie widok "liżących się" facetów na przystanku - ale nie więcej niż parki "hetero" które na przystankach czy w autobusach niemal "zjadają się". :)
Zaś zarówno na prawackich polityków i co głupszych kapłanów którzy płaczą o "gejowskiej propagandzie" jak i na aktywistów w rodzaju panów Niemca czy Biedronia (którzy moim zdaniem robią wszytskim gejom "niedźwiedzią przysługę") - leję z góry.
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Reklamy Google

Re: Homoseksualizm

Postprzez Micro w 06 Mar 2009, 09:35

Ciekawa dyskusja, wcześniej nie zauważyłem. Napiszę coś ze swojej strony. Temat kontrowersyjny i macie swoje wyrobione poglądy. Nie zamierzam nikogo namawiać czy przekonywać co jest bee a co cacy. Przedstawię wam krótko pewien problem z którym spotykaja sie geje w Polsce.
Wyobraźcie sobie kilka sytuacji:
a) Wasza ukochana osoba (partner/partnerka) ląduje w szpitalu na intensywnej terapii - nie możesz jej odwiedzić bo nie wolno Ci mieć ślubu cywilnego.
b) Mieszkasz z ukochaną osobą partnerem/partnerką już 10 lat. Jednak wszelkie sprawy podatkowe musicie mieć rozdzielne bo nie możecie wziąć ślubu cywilnego.
c) Nagle umiera Twoja ukochana osoba patner/partnerka z którą/ym żyłeś 15 lat nie miał/miała spisanego testamentu
większość waszego majątku była jego własnością. Nie dostaniesz nawet grosza bo nie mogliście wziąć ślubu cywilnego.

Mówiąc krótko jestem jak najbardziej za tym by udzielać ślubów małżeństwom homoseksualnym. To normalni ludzie i chcą normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Każdy kto widzi w tym jakieś zło, łamie prawa człowieka (choćby i w duszy), które powinna gwarantować konstytucja. Znam kilka par homoseksualnych (obu płci). Z większością studiowałem bądź znam z pracy. To najnormalniejsi w świecie ludzie. Maja tylko większe problemy przez brak praw.
Bo spróbujcie wziąć kredyt na mieszkanie w banku będąc homoseksualistą i przychodząc z partnerem, po prostu nie ma takiej opcji. Znajomi brali kredyty z rodzicami i kombinowali na różne sposoby. A to przecież ludzie jak każdy inny zarabiają płacą podatki i cos im się od państwa też należy.

Co do adopcji to jestem jej przeciwny co więcej sporo homoseksualistów też. Częściej lesbijki chciały by mieć dziecko (ja to nazywam tupot małych nóg) i moi drodzy nie oszukujmy jak chcą to mają i to nie łamiąc żadnych praw. Wystarczy, ze umówią sie z jakimś gościem i finał. Nie pochwalam tego wręcz zniesmacz mnie to ale cóż dla chcącego nic trudnego. Problem w Polsce jest też taki, że tolerancja jest marna. Krążą stereotypy i powtarzane są ciągle jakieś pierdoły. Argumenty środowisk prawicowo katolickich, czasem już śmierdzą na kilometr nazizmem.
A żeby było śmieszniej to bardzo dużo gejów jest mocno wierzących. I na pewno są lepszymi katolikami.

Proponuję sie wczuć w ich sytuacje i lepiej poznać problemy zanim zaczniecie wygłaszać jakiekolwiek opinie.
Jak ktoś pisze [nie toleruję "gejowskich zjawisk] to po prostu gówno wie i gówno widział. Porozmawiaj czasem z kimś innym niż Twoje środowisko, czytaj. Stanowisko które prezentujesz to zamykanie się na wszystko. Sam sobie wyrób swoje zdanie a nie ślepo wierz w to co wpoili Ci rodzice.
Micro
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 03 Mar 2009, 15:37
Ostatnio był: 02 Kwi 2009, 18:40
Kozaki: 0

Re: Homoseksualizm

Postprzez Khazdor w 07 Mar 2009, 16:28

Mi tam nie przeszkadzają lesbijki ;> :D . Nie lubie gejów i nigdy nie będę ich lubiał, szczególnie takich z głosikiem cienuteńkim i zachowyjącym się jak dziewczyna. A co do dzieci i ślubów, oni nie powinni mieć do tego prawa.
Khazdor


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Homoseksualizm

Postprzez KoweK w 07 Mar 2009, 16:44

Khazdor napisał(a):Mi tam nie przeszkadzają lesbijki ;> :D . Nie lubie gejów i nigdy nie będę ich lubiał, szczególnie takich z głosikiem cienuteńkim i zachowyjącym się jak dziewczyna. .

Przykład Hipokryzji.
Geje nie, Lesbijki Ok.
Widać czym myślisz...

A co do dzieci i ślubów, oni nie powinni mieć do tego prawa

Bo?
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Homoseksualizm

Postprzez Khazdor w 07 Mar 2009, 16:50

Dzieci nie będą mieć dzieciństwa, będą poniżane, wyzywane i brak przyjaciół.
Khazdor


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Homoseksualizm

Postprzez Micro w 07 Mar 2009, 17:06

Tak, będą zwłaszcza przez takich ludzi jak ty. Do tego nawet nie przeczytałeś co napisałem. Nie podajesz żadnych argumentów. Jak nie wiesz czemu to nie pisz. Nie lubię ich bo nie. A kto CI każe ich lubić. To kwestia akceptacji.
Dzieci to akurat kwestia moim zdaniem nie do ruszenia. Nie zostawia się dziecku wyboru i jest to moim zdaniem nie moralne. Ja adopcji jestem przeciwny.
Micro
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 03 Mar 2009, 15:37
Ostatnio był: 02 Kwi 2009, 18:40
Kozaki: 0

Re: Homoseksualizm

Postprzez Khazdor w 07 Mar 2009, 17:11

Ten temat jest do wypowiedzenia się na ten temat a nie krytykowaniu "mnie", więc daruj sobie te oszczerstwa, dobrze?
Khazdor


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Homoseksualizm

Postprzez KoweK w 07 Mar 2009, 17:43

Ja od siebie zapomniałem również dodać, że adopcji również jestem przeciwny, zresztą- czy ktoś się ich domaga? To tylko głupcy z pokroju NOPów i ONRów mówią, że nie dadzą spedalić polskich dzieci, bla bla bla bla, że jakby jego dziecko było 'pedałem', to by go połamał i takie tam, a w życiu geja nawet nie widział :)

A co do związków partnerskich (nie, to nie są małżeństwa, małżeństwo to kobieta i mężczyzna)? Jestem za. Argumenty? Dokładnie takie same, jak u Micro :

a) Wasza ukochana osoba (partner/partnerka) ląduje w szpitalu na intensywnej terapii - nie możesz jej odwiedzić bo nie wolno Ci mieć ślubu cywilnego.
b) Mieszkasz z ukochaną osobą partnerem/partnerką już 10 lat. Jednak wszelkie sprawy podatkowe musicie mieć rozdzielne bo nie możecie wziąć ślubu cywilnego.
c) Nagle umiera Twoja ukochana osoba patner/partnerka z którą/ym żyłeś 15 lat nie miał/miała spisanego testamentu
większość waszego majątku była jego własnością. Nie dostaniesz nawet grosza bo nie mogliście wziąć ślubu cywilnego.


Gdybym ja był homoseksualistą, i mój partner wylądowałby w szpitalu załóżmy po wypadku samochodowym, to bym tego nie zniósł psychicznie nie móc go zobaczyć- możliwie już po raz ostatni żywego.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Homoseksualizm

Postprzez Fred w 07 Mar 2009, 18:03

Micro napisał(a):Mówiąc krótko jestem jak najbardziej za tym by udzielać ślubów małżeństwom homoseksualnym. To normalni ludzie i chcą normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Każdy kto widzi w tym jakieś zło, łamie prawa człowieka (choćby i w duszy), które powinna gwarantować konstytucja. Znam kilka par homoseksualnych (obu płci). Z większością studiowałem bądź znam z pracy. To najnormalniejsi w świecie ludzie. Maja tylko większe problemy przez brak praw.
Bo spróbujcie wziąć kredyt na mieszkanie w banku będąc homoseksualistą i przychodząc z partnerem, po prostu nie ma takiej opcji. Znajomi brali kredyty z rodzicami i kombinowali na różne sposoby. A to przecież ludzie jak każdy inny zarabiają płacą podatki i cos im się od państwa też należy.


Jak chcą ślubu to niech wypier*alają do holadnii albo innego państwa które toleruje takie odchyły. Te ich przemarsze i obnoszenie się z tym że są gejami/lesbijkami doprowadza mnie do szału. Jak jest gejem/lesbijką to niech siedzi cicho i się nie chwali bo nie ma czym. Jak wyjadą z tego kraju to niech się chwalą, organizują przemarsze itp. krótko. Geje i Lesbijki niech sobie będą, ale nie w moim kraju!
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.
| Core i5 8600K + SPC Grandis XE1236 | G.SKILL 16GB DDR4 3200MHz CL15 | GTX 1070Ti JetStream 8GB | GoodRam Iridium Pro 240GB | Toshiba P300 1TB | PNY XLR8 CS3030 1TB | Corsair RM550x | BQ Silent Base 600 |
Awatar użytkownika
Fred
Weteran

Posty: 609
Dołączenie: 25 Lip 2007, 12:07
Ostatnio był: 24 Sie 2021, 12:16
Miejscowość: Oahu
Frakcja: Najemnicy
Kozaki: 25

Re: Homoseksualizm

Postprzez von Carstein w 07 Mar 2009, 19:33

Fakt. Mogli by się z "tym" nie obnosić. A pomysł z małżeństwem osobników tej samej płci jest lekko mówiąc dziwny.
Ale ja w innej sprawie. Cytuje twoje własne słowa Fredku :D
Fred napisał(a):Geje i Lesbijki niech sobie będą, ale nie w moim kraju!

Gwoli ścisłości - to jest NASZ kraj, czyli twój, mój, wszystkich użytkowników tego forum itd., a także (uważaj Fredku) gejów i lesbijek. Oni też mają obywatelstwo (Ludowej :P ) Rzeczpospolitej Polski. Skoro tak, to mogą tak jak my ubiegać się o swoje prawa.
Awatar użytkownika
von Carstein
Weteran

Posty: 690
Dołączenie: 28 Lut 2009, 15:00
Ostatnio był: 05 Kwi 2018, 12:01
Kozaki: 43

Re: Homoseksualizm

Postprzez KoweK w 07 Mar 2009, 19:48

Ludzie, chcielibyście aby zakazano publicznie się całować dla hetero? Albo zakaz trzymania się za rękę na ulicy? Pomyślcie trochę ;| To nie jest odnoszenie się ze swoją orientacją, tylko uczucia, nic więcej. Czy wy trzymając się za rękę z dziewczyną myślicie 'Niech wszyscy myślą, że jestem hetero! Ha!'.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Homoseksualizm

Postprzez Fred w 07 Mar 2009, 20:04

Ale żyjemy w kraju konserw. I takie zachowania nie są tolerowane przez społeczeństwo bo odbiegają od ogólnie przyjętej normy. Co do całowania się publicznie hetero, to jeszcze parę lat wstecz było to nienormalne, niepożądane i źle świadczyło o takich ludziach. Więc mi nie wyjeżdżaj z czymś co jeszcze parę lat temu było normą i nikomu nie przeszkadzało.
Co do uwagi ppor. Wasiłowa. Niestety jest to prawda (to że oni też są obywatelami kraju nad Wisłą) i nic się nie da z tym zrobić. Ale mimo wszystko, jak chcą ślubów to niech jadą do kraju w którym mieszkają ludzie tolerancyjni i gdzie takowych udzielają. W Polsce tego nie ma, i mam nadzieje że nie będzie (a przynajmniej że nie dożyje tych czasów).
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.
| Core i5 8600K + SPC Grandis XE1236 | G.SKILL 16GB DDR4 3200MHz CL15 | GTX 1070Ti JetStream 8GB | GoodRam Iridium Pro 240GB | Toshiba P300 1TB | PNY XLR8 CS3030 1TB | Corsair RM550x | BQ Silent Base 600 |
Awatar użytkownika
Fred
Weteran

Posty: 609
Dołączenie: 25 Lip 2007, 12:07
Ostatnio był: 24 Sie 2021, 12:16
Miejscowość: Oahu
Frakcja: Najemnicy
Kozaki: 25

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość