Homoseksualizm

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Homoseksualizm

Postprzez Wave w 20 Cze 2014, 22:33

Woland, tera błysłeś jak iskra w komorze spalania motóra łejwunia :caleb: Porównuj cywilizowany świat do murzynków z jakiegoś afrykańskiego zacofanego wypizdowa, w którym największym wynalazkiem ludzkości jest domek z kup krowy i gliny. Teraz wykazałeś się wyjątkowo płytkim rozumowaniem jak kałuża po letnim deszczyku na polach łejwunia. A teraz, powiedz mnie, dziwny człowieku, kiedy Ci się tak nagle poglądy zmieniły? Jeszcze niedawno byłeś wnuczkiem pewnego pana z wąsem, a teraz wstąpiłeś na lewicową ścieżkę. Co to, ku*wa, ma być?

Teraz już tak na poważnie. Czego tak dyskutujecie zażarcie o znaczeniu słów, dyskutujecie skoro homosie nie powinni mieć i tak praw przypisywanych normalnemu społeczeństwu*. Nie będę ani tolerować, ani akceptować czy jeszcze inne tam słówka, by geje czy lezbijki wychowywali dzieci, zawierali związki małżeńskie. Mogą sobie spisać testamenty czy inne akty notarialne i wystarczy. Nie wiem, nad czym tu jeszcze się rozwodzić, nie róbcie z nich normalnych członków społeczeństwa, gdyż mniejszości tego typu nigdy nimi nie będą. Brzydzą mnie oni i wogle ( :TM: ), jednak jak już żyją w społeczeństwie to trudno. Niech tylko nie domagają się praw, bo i tak mają dobrze, że nie mamy jak to właśnie Terminus wspomniał o wcześniejszej Anglii. Kropka.

*Chyba każdy wie o jakiego typu prawa mi chodzi.
Wave


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Reklamy Google

Re: Homoseksualizm

Postprzez Woland w 20 Cze 2014, 22:50

Swoim porównaniem odnosiłem się tylko do tezy: duży przyrost naturalny= postęp i nauka


Wave napisał(a):Jeszcze niedawno byłeś wnuczkiem pewnego pana z wąsem, a teraz wstąpiłeś na lewicową ścieżkę. Co to, ku*wa, ma być?

Niedawno czyli kiedy? Już od dłuższego czasu się ogarnąłem.
Hmmm... powiedziałbym ale...
A h*j, już tłumaczę.
Cholernie mi się jedna gościówa podobała, nie odważyłem się odezwać a potem bycie p*zdą odreagowyłem hejtem na wszystko co się napatoczyło do zhejtowania. Żadna głębsza idea za tym nie stała...
Poza tym trolling :P


Wave napisał(a):lezbijki

lesbijki się pisze -.-
Wave napisał(a):Brzydzą mnie oni

Mężczyzna który uważa że lesbijki są obrzydliwe stanowi ukrytą opcję p*dalską...

Wave napisał(a):praw przypisywanych normalnemu społeczeństwu

Zajechało Pawłowicz :E

Za ten post Woland otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative GTR.
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Homoseksualizm

Postprzez Wave w 20 Cze 2014, 23:11

Ale twoje porównanie jest płytkie jak poziom oleju w trzydziestoletnim Kamazie. Nie odnosi się do różnic pomiędzy poziomem rozwinięcia cywilizacji na w różnych miejscach świata. Teraz w sumie i ty błąd zrobiłeś, więc mnie wytykaj. ch*j przez samo h napisać gorszy błąd. Nie zakrywaj głupoty trollingiem.

Czytaj ze zrozumieniem. Baby mogą się migdalić ( :caleb: ), ale jak słyszeć miałbym o tym jak facet rozrywa stalagnaty chu*em w jaskini drugiego kolesia to aż mnie na rzygi bierze. Chociaż mimo wszystko to w ogóle chciałbym żeby nie było homoseksualizmu na świecie.

Może i zajechało Pawłowicz, trudno. To jest moje osobiste zdanie i tyle.
Wave


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Homoseksualizm

Postprzez Kudkudak w 20 Cze 2014, 23:14

Trolland napisał(a):
Wave napisał(a):Brzydzą mnie oni

Mężczyzna który uważa że lesbijki są obrzydliwe stanowi ukrytą opcję p*dalską...


Aha. Widać że myślisz waść kutasem wątpliwej wielkości.

Natomiast odnosząc się po trochu do reszty, lesbijki jak i geje mogą być normalni (hetero też może być normalny, ale jak wiemy, niekoniecznie) i żyć w społeczeństwie godniej niż niektórzy hetero, ale stosunki seksualne lesbijek jak i gejów są... no każdy wstawi tu własne określenie ;)

Jeśli chodzi o pedałów upodabniających się w pewnych aspektach do kobiet/kobiety upodabniające się do mężczyzn:

:

Image
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Homoseksualizm

Postprzez KoweK w 20 Cze 2014, 23:17

Wave napisał(a):Ale twoje porównanie jest płytkie jak poziom oleju w trzydziestoletnim Kamazie

Wasze uogólnianie całego społeczeństwa homoseksualistów do pojedynczych przypadków, którymi są debile z parad, też jest płytkie. Szkoda, że tego nie zauważacie.

Btw. chyba dla każdego 100% hetero stosunek gejowski jest... rzeczą, której nawet w myślach nie chce mieć. Co do lesbijek to "de gustibus". :D
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Homoseksualizm

Postprzez Wave w 20 Cze 2014, 23:22

Kowuniu, gdzie ja wykazałem się płytkim uogólnianiem społeczeństwa homoseksualistów? Ja napisałem tylko, że ogólnie brzydzę się homoseksualizmem, czy to debile z parad, czy normalni ludzie. Tak mam i już. Może i ograniczone myślenie, jednak każdy ma swój pogląd na wszystko. W przypadku moich słów, które przytoczyłeś, chodziło mi o to, że Wolant źle zinterpretował zjawisko, które opisywali przedmówcy.
Wave


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Homoseksualizm

Postprzez Woland w 20 Cze 2014, 23:28

Gówno prawda że źle zinterpretowałem.

Jak jest gówniany kraj z gównianą edukacją to wyhoduje społeczeństwo z liczbą geniuszy 5 na 10 milionów ludu pomimo pieprzenia się jak króliki a kraj rozwinięty, na poziomie z niskim poziomem przyrostu dzięki stworzeniu właściwych warunków będzie mieć dajmy na to 100 geniuszy na 10 milionów ludu.

Sorry, zazwyczaj albo przyrost naturalny i bieda albo rozwój i brak przyrostu...
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Homoseksualizm

Postprzez Farathriel w 21 Cze 2014, 10:15

Sorry, zazwyczaj albo przyrost naturalny i bieda albo rozwój i brak przyrostu...


@Woland - z całym szacunkiem, ale twój tekst powinien trafić na listę najbardziej idiotycznych w historii forumowych sprzeczek i dyskusji.

Litości - chłopie - ruszże banią i pomyśl. Im więcej ludzi tym więcej środków produkcji (szczególnie tyczy się to krajów wysoko rozwiniętych gdzie funkcjonuje wolny rynek). A im więcej środków produkcji tym naturalnie większy dobrobyt ze względu na ogromną podaż towarów i usług na rynku. Natomiast cały problem niskiego przyrostu - np. w Europie - jest po części robotą pochrzanionych ilości świadczeń socjalnych. Ludzie zamiast opierać się na swoich dzieciach - opierają się na janosikowym podatku redystrybucyjnym, dzięki któremu rząd reglamentuje te czy tamte usługi (przy tym oczywiście część zabierając na opłaty dla całej tej zgrai urzędników). Także ten pogląd, że albo przyrost naturalny i bieda, albo rozwój i brak przyrostu to zwykły paralogizm. Rozwój wynika między innymi z rozrostu demograficznego. Ale pół biedy z gospodarką.

Żeby nie było off-topu - ujmę to tak - zastanawia mnie dlaczego lewica tak usilnie broni homosiów i transów. Czy to jest wynik, że oni jako lewica są chorzy na zbawienie świata, czy po prostu nieudolni socjologicznie i ekonomicznie? Jak mi ktoś co łaska na to odpowie to będę wdzięczny.
Moja twórczość jaką tutaj zamieściłem:
Złoty Odwłok Cywilizacji - cyberpunk/postapokalipsa z nutą tragedii
S.T.A.L.K.E.R. - Hipotezy - artykuł wyjaśniający zagadnienia noosfery
Barwnoprogresja Szarobredni - psychologiczne opowiadanie w narzeczu filozoficznym
Dziadek - ciepły fabularnie short
Demiurg - opowieść filozoficzna/metafizyka
Awatar użytkownika
Farathriel
Stalker

Posty: 142
Dołączenie: 16 Mar 2013, 12:37
Ostatnio był: 16 Mar 2017, 21:02
Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski
Frakcja: Naukowcy
Kozaki: 63

Re: Homoseksualizm

Postprzez impulse_101 w 21 Cze 2014, 11:02

Woland zapewni Twój naukowy umysł przeanalizował też rozwój ludzkości w większym przedziale czasowym niż ówczesność i zwrócił uwagę na fakt ze nawet będąc Einsteinem to nie wiele można zdziałać biegając goła stopa po sawannie.


xKoweKx napisał(a):Wasze uogólnianie całego społeczeństwa homoseksualistów do pojedynczych przypadków, którymi są debile z parad, też jest płytkie. Szkoda, że tego nie zauważacie.


Ale to debile z parad są głównym czynnikiem mającym wpływ na kształtowanie ideologi gender która jest oficjalnie wspierana przez UE i która wpływa niszcząco na społeczeństwo, gdyby nie debile z parad to pewnie nawet by tego tematu nie było albo by był na 3 strony.
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: Homoseksualizm

Postprzez Wave w 21 Cze 2014, 11:26

Wolant, z tego też powodu dyskusja z tobą nie ma sensu, bo zaprzeczasz logice. Dalej do ciebie nie dociera, że źle zinterpretowałeś przedmówcę? Uogólniłeś wszystko jak... no nie wiem. Dlatego zaprzestaję z tobą dyskutować, nie da się.
Wave


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Homoseksualizm

Postprzez Woland w 21 Cze 2014, 11:29

No dobra, można sobie kretyńsko gdybać ale fakty na stan dzisiejszy są jakie są i h*j.
Zawsze mnoży sie bieda i patol, i h*ja mają z potencjalnie większej ilości geniuszy.
Ale to wy macie rację, ja zj*bany Wolant przepraszam bo jak zwykle p*erdolę...
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Homoseksualizm

Postprzez Terminus w 21 Cze 2014, 11:50

Tak mamy rację. pierdo*isz jak zwykle. Zamiast przepraszać po prostu się zamknij i nie pisz.
Moherowe babcie woland zazdroszczą Ci tak zabetonowanej mózgownicy, do której nie docierają żadne informacje.

Poproszę o warna.

Uwagi moderatora:

Nie damy, Wolant uświęca środki. - Wheelunio
CREDO [łac. Wierzę]

Za ten post Terminus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive WheeljackSPW, Alchemik, Krzyk19, Gość, Kałach.
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości