Homoseksualizm

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Homoseksualizm

Postprzez KoweK w 15 Sty 2009, 00:21

Ostatnio po moich komentarzach na NK pewnych nacjonalistów i przeciwników "pedalstwa" zainteresował mnie ten temat. Chciałbym wiedzieć, jakie wy macie o tym zdanie. Tylko błagam! Bez głupich postów, chcę przeczytać inteligentne posty w tym wątku.

EDIT: By nikt głupich rzeczy żadnych nie myślał. Nie jestem homosiem. :P
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive PeterHD.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Reklamy Google

Re: Homoseksualizm

Postprzez Michu w 15 Sty 2009, 00:34

Hmm, a więc wypowiem się tutaj z miłą chęcią... Moim zdaniem geje, czy lesbijki - mogą sobie być, byle mi nie wchodzili w paradę (czyt. nie całowali się na środku miasta czy szli za rękę) ani nie zawierali małżeństw i adoptowali dzieci, a co takie dziecko potem zrobi ?.. Mam dwóch ojców ?, strach pomyśleć... a w szkole to już w ogóle by był wyzywany i poniżany, no cóż - kto by chciał mieć takich rodziców ?
Nie podoba mi się jednak w Polsce to, że idąc przez miasto np. założę sobie różowe sznurówki na buty, ot co... taki przykład, no i zaraz pewnie zostanę zwyzywany od pedałów, a w gorszym przypadku (choć bardzo prawdopodobnym) dostanę w czerep od jakichś zakapturzonych ułomów. Kiedyś dostałem po głowie (od 30 latka, który był z kolegą .. też miał z 30 lat) za to że się na niego popatrzałem, do tego mi wytykał że mam "koguta" i kozacze (irokeza ;P), ale gwizdać na takich!

Nie lubię gejostwa, ale nie na tyle żeby ich zaraz pozabijać czy coś - mogą sobie być, jak już mówiłem, niech tylko się nie pokazują wśród mnie bo nie chciałbym na takie coś patrzeć.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: Homoseksualizm

Postprzez Darth ReX w 15 Sty 2009, 00:44

Hmmm... Ja podobnie jak Michu.
Osobiście tego nie lubię, ale mogą sobie istnieć, tylko kurffa, niech nie okazują tego publicznie... Dzieci też bym do takich związków nie wpuścił, a na pewno nie zalegalizowałbym, robiąc z tego małżeństwo. O nie.
I przede wszystkim won ode mnie. :D
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 23:52
Kozaki: 224

Re: Homoseksualizm

Postprzez SaS TrooP w 15 Sty 2009, 00:47

Niech sobie żyją, ale nie urządzają parad, adopcji etc.
Ja rozumiem, że to nic strasznego, że to nie ich wina - ale chcąc nie chcąc to nie jest normalne więc nie powinno się tego propagować. Ale naturalnie nie ma szans, żeby byli tępieni. Jak mówiłem, to nie ich wina. Oraz niech nie próbują podrywać osób heteroseksualnych, acz najbardziej i tak ucierpi gej/lesbijka niż osoba podrywana.

Jak Michu, nic do nic do nich mam, więc możenie uznać mą wypowiedź za potwierdzenie słów mojego poprzednika.

Denerwują mnie jedynie homoseksualiści, którzy właśnie chcą parad, srarad czy dzieci. Przykro mi, ale muszą się z tym pogodzić. Dwóch ojców/matek w jednej małej rodzinie to stanowczo za dużo. A nie mówię już jak community (vide n00bki z podstawówki) będą reagowały/traktowały/uznawały owe dziecko.
SaS TrooP
Ekspert

Posty: 862
Dołączenie: 22 Gru 2007, 21:43
Ostatnio był: 07 Cze 2019, 01:47
Miejscowość: Wodzisław, Silesia
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 14

Re: Homoseksualizm

Postprzez kubala500 w 15 Sty 2009, 09:01

Oni sobie mogą żyć ,ale żeby nie żądali większych praw niż mają. Adopcja dzieci do takiego związku to już jest przesada. Brać ślubu też nie powinni bo po co im ślub :?:. Niech sobie żyją, ale z daleka od normalnych ludzi. Jak się zobaczy jakiś HOMO którzy sie obściskują i całują to aż rzygać się chce, więc jak to mówili moi przedmówcy niech tego nie robią publicznie.

BTW.Też do nich nic nie mam.
Awatar użytkownika
kubala500
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 11 Lis 2008, 23:41
Ostatnio był: 15 Lis 2009, 02:16
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Homoseksualizm

Postprzez szm w 15 Sty 2009, 11:01

Ja jako ciemnogrodzki katol nie popieram ich . Homoseksualizm uważam za chorobę (która zresztą jest do wyleczenia) . Wkurza mnie to , że żądają tolerancji sami jej nie okazując (okrzyki pod "Oknem papieskim" w Krakowie "wrzuć granat na tace") . Nie będę już wspominał o tych paradach równości , pardon paradach degeneratów http://www.youtube.com/watch?v=Dkm6NT8BfB8 .
NA KOWNO!
Awatar użytkownika
szm
Ekspert

Posty: 896
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 18:39
Ostatnio był: 29 Sty 2023, 18:48
Miejscowość: Ciemnogród k. Moherowa Wielkiego.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 163

Re: Homoseksualizm

Postprzez KoweK w 15 Sty 2009, 11:45

szm napisał(a):Ja jako ciemnogrodzki katol nie popieram ich . Homoseksualizm uważam za chorobę (która zresztą jest do wyleczenia) .

Jakoś na liście WHO nie ma takiej choroby, więc takie twierdzenie jest z dupy wzięte. I wy nacjonaliści tylko lubicie się w kółko powtarzać o tym "to jest choroba! Bo jacek poniedzialek się wyleczył jakoś tam!". A ten Wojciech Cejrowski z tego filmiku to fanatyk. Koleś przesadza, po prostu to jest ślepa nienawiść i nic.
A co Ci parady równości przeszkadzają, skoro nie ma ich w Polsce? Phi.
Katolik... haha :D
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Homoseksualizm

Postprzez szm w 15 Sty 2009, 12:02

xKoweKx napisał(a):Jakoś na liście WHO nie ma takiej choroby


Nie ma na listach bo zostały skreślone w latach 60-tych przy nacisku lobby hipisowsko-lewacko-homosiackiego . W USA i na zachodzie Europy istnieją specjalne poradnie leczące z powodzeniem homoseksualistów .
NA KOWNO!

Za ten post szm otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive LECH.
Awatar użytkownika
szm
Ekspert

Posty: 896
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 18:39
Ostatnio był: 29 Sty 2023, 18:48
Miejscowość: Ciemnogród k. Moherowa Wielkiego.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 163

Re: Homoseksualizm

Postprzez KoweK w 15 Sty 2009, 12:15

szm napisał(a):Nie ma na listach bo zostały skreślone w latach 60-tych przy nacisku lobby hipisowsko-lewacko-homosiackiego . W USA i na zachodzie Europy istnieją specjalne poradnie leczące z powodzeniem homoseksualistów .


Leczące NIESCZEŚLIWYCH, zapomniałeś dodać, homoseksualistów. Bo który gej szcześliwy, posiadający kochającego (bez żadnych zboczonych podtekstów) będzie chciał na siłę zmieniać orientację?
Btw. gdyby ktoś chciał mogłyby również powstać poradnie "leczące" heteroseksualistów. Z powodzeniem na pewno po kilku 'terapiach' byliby homoseksualistami.

Szm, chciałbym Ciebie zapytać, jako, iż widzę logo ONR'u, jaka jest twoja wizja na temat "Homo w Polsce"?

I nie obchodzi mnie w jaki sposób została skreślona. Ważne, że jej po prostu tam nie ma.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Homoseksualizm

Postprzez Przemek77 w 15 Sty 2009, 12:27

szm napisał(a):Ja jako ciemnogrodzki katol nie popieram ich . Homoseksualizm uważam za chorobę (która zresztą jest do wyleczenia) .

W takim razie wg tego co piszesz chorobami są również pedofilia, zoofilia i inne -filie - ale jakoś cięzko spotkać kogoś w pełni "wyleczonego".
Wkurza mnie to , że żądają tolerancji sami jej nie okazując (okrzyki pod "Oknem papieskim" w Krakowie "wrzuć granat na tace") . Nie będę już wspominał o tych paradach równości , pardon paradach degeneratów http://www.youtube.com/watch?v=Dkm6NT8BfB8 .

Ogólnie geje tacy nie są - fakt jest jakaś ich część, którzy sami nie wiedzą czego chcą, alepoza tymi debilami geje to normalni ludzie. Sam znam paru gejów - ich to wkurza, że tacy panowie jak "płaczka" Biedroń czy Niemiec robią z bycia gejem wielką sensację i domagają się bycia ponad wszystko.

Widzę, że w avatarze masz ręke z mieczem - już nie pamiętam czyje to logo - ONR, NOP czy inny szajs - ale wierz mi, ja też kiedyś przeszedłem przez etap bycia "dumnym (durnym?) narodowcem" - i powiem Ci, że postrzeganie wszystkiego co inne na "NIE" na dłuższą metę do niczego mądrego nie prowadzi.

Skoro zaś piszesz, że jesteś "katol" - poczytaj sobie co Kościół Katolicki o homoseksualiźmie sądzi.
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Re: Homoseksualizm

Postprzez szm w 15 Sty 2009, 12:29

xKoweKx napisał(a):Szm, chciałbym Ciebie zapytać, jako, iż widzę logo ONR'u, jaka jest twoja wizja na temat "Homo w Polsce"?


Jeżeli nie będą prowadzić swojej propagandy , organizować parad itp . Ich orientacja bedzie ich prywatna sprawą to mam ich gdzieś . Mnie naprawdę nie obchodzi czy W SWOIM PRYWATNYM DOMU facet "śpi" z babą czy z facetem bo ja tego nie oglądam . Problem zaczyna się wtedy kiedy oni chcą robi to "publicznie" .

xKoweKx napisał(a):I nie obchodzi mnie w jaki sposób została skreślona. Ważne, że jej po prostu tam nie ma.


Załóżmy że w USA za jakiś czas stanie się modny konserwatyzm , tradycyjny model rodziny itp. Homoseksualizm zostanie wpisany (może pod czyimś wpływem) znów na te listy .
I co wtedy zrobisz zaczniesz być na NIE ?? Bo ważne , że tam poprostu jest ??
NA KOWNO!
Awatar użytkownika
szm
Ekspert

Posty: 896
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 18:39
Ostatnio był: 29 Sty 2023, 18:48
Miejscowość: Ciemnogród k. Moherowa Wielkiego.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 163

Re: Homoseksualizm

Postprzez Przemek77 w 15 Sty 2009, 12:37

szm napisał(a):
xKoweKx napisał(a):Szm, chciałbym Ciebie zapytać, jako, iż widzę logo ONR'u, jaka jest twoja wizja na temat "Homo w Polsce"?


Jeżeli nie będą prowadzić swojej propagandy , organizować parad itp . Ich orientacja bedzie ich prywatna sprawą to mam ich gdzieś . Mnie naprawdę nie obchodzi czy W SWOIM PRYWATNYM DOMU facet "śpi" z babą czy z facetem bo ja tego nie oglądam . Problem zaczyna się wtedy kiedy oni chcą robi to "publicznie" .


Paradkosalnie - największą gejowską propagande prowadzą właśnie prawicowcy - a raczej prawaki (to coś jak lewaki, tylko orientacja inna). Ciągle się słyszy z "prawej strony" - "Geje to, geje tamto, zakazać gejom, geje obrazili, geje urazili" itp. Łyse kmioty ciagle przylepiają na przystankach jakieś świstki "zakaz pedałowania"... Na wszystkoch bogów Valhalli - jakoś żadnej innej propagandy nie słychać tylko to. Bo nawet jak takiego Biedronia pokazuja w TV to on raczej płacze i użala się nad tym jaki to jest prześladowany, niż coś propagującego mówi, czym wzbudza raczej śmiech politowania niż powazniejszą refleksję.
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Następna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości