Homoseksualizm

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Homoseksualizm

Postprzez impulse_101 w 22 Cze 2014, 23:34

To są dwie rożne kwestia "hejtujące naród polski".
Ja pisałem o celowym przedstawianiu naszego kraju jako zacofanego i prostackiego jako kontr argumentu na osoby które nie zgadzają się z ideologia płynąca z zachodu. Takie założenie: on jest przeciw gender to pewnie jakiś homofob, prostak i katolik.

Natomiast Twój opis o ile dobrze zrozumiałem odnosi się do fermentu mentalności ludzkiej. Taka zdziadziałą postawa Janusza i Grażynki można spotkać w większości państw bloku sowieckiego w którym szalał komunizm.
W każdym normalnym kraju jak Kowalski zobaczył że sąsiad sobie kupił samochód to wiedział ze pojutrze tez sobie może taki sprawić, wystarczy wziąć nadgodziny. Natomiast w utopi komunizmu jak sobie któryś z sąsiadów za pomocą lewy dojść załatwił malucha to mogłeś się zesrać i zaharować a i tak dalej będziesz jeździł autobusem. Mogłeś być mądrzejszy i inteligentniejszy ale to nie Ty dostawałeś awans tylko kolega z układami w partii bo w komunizmie promowano posłuszne miernoty i kolesiostwo a nie pracowitość i kompetencje. Na dodatek jeden na drugiego donosił co skutkowało brak zaufania miedzy ludźmi. To właśnie tworzyło ferment w ludziach, taki zal i zgryzotę... o kupił sobie telewizor to pewnie nakradł wcześniej! O w nowej sukience przyszła to pewnie się puszcza za pieniądze! Jak się okazało po '89 łatwiej zmienić ustrój niż ludzką mentalność ale na szczęście powoli wychodzimy społecznie z tej czerwonej zapaści.

Ale jest jeden element który łączy obie te kwestie... kompleks polaczka. Niektóre współczesne osoby tak bardzo boją się być postrzegane jako "Januszki" że gotowe są zaakceptować największy nawet absurd. Nie ważne co ważne ze jest opinia zachodu.. transwestyci, aborcja, geje, adopcja dzieci przez homo TAAAAK! Trzeba być postępowym, wszystko byleby nie być broń boże wziętym za Januszka.
I kończą jako "kosmopolity-januszki" na paradach LGBT :E
Image

Za ten post impulse_101 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive paintball_0.
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Reklamy Google

Re: Homoseksualizm

Postprzez xionc w 23 Cze 2014, 07:31

W prywislanskim kraju nigdy nie bylo komunizmu, tak tylko przypominam

Wyslane z xiondzofona Tapalkiem 2
Image
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Re: Homoseksualizm

Postprzez KoweK w 26 Cze 2014, 00:55

"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive impulse_101.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Homoseksualizm

Postprzez DiegtiariowTM w 26 Cze 2014, 13:21

Nie to żebym nie był tolerancyjny ale jak widzę takiego (serdecznie przepraszam za użyty wyraz) pedała w rurkach i różowej koszulce to ciśnienie mi się podnosi. Według mnie są dwa rodzaje "homosiów":

1. Homoseksualiści pozytywni - są to ludzie, którzy ubierają się normalnie, nie całują i nie macają się z osobami tej samej płci w miejscach publicznych. Tacy ludzie zapewne potrafią jeszcze rozmawiać i pocieszać innych a nie tylko myślą żeby iść na paradę homoseksualistów. Tych ludzi szanuję i akceptuje.

2. Homoseksualiści bez kręgosłupa moralnego - są to ludzie, którzy ubierają się w różowe ubranka i rurki. Do tego jeszcze zachowują się tak jakby chcieli aby ktoś ich wziął od tyłu. Takich ludzi nie toleruję i jakby było można to wywiózł bym ich na bezludną wyspę i spuścił bym na nich atomówkę. Jednym zdwniem : Jeb*ć pederastów.
Ostatnio edytowany przez DiegtiariowTM 27 Cze 2014, 11:40, edytowano w sumie 2 razy

Za ten post DiegtiariowTM otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive czarny stachu, Imienny.
Awatar użytkownika
DiegtiariowTM
Tropiciel

Posty: 285
Dołączenie: 18 Cze 2013, 07:06
Ostatnio był: 01 Lut 2023, 17:07
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 43

Re: Homoseksualizm

Postprzez Przemek77 w 26 Cze 2014, 13:51

Najgorsi są tzw "działacze", co robią mnóstwo krzyku, wszędzie, dosłownie wszędzie dopatrują się dyskryminacji i nietolerancji, wysuwają jakieś kretyńskie żądania i tym podobne.
Niestety, takich najbardziej widać i tak naprawdę to oni robią "czarny PR" społeczności gejowskiej, bo zwykli ludzie spotykając się z tak skrajną nietolerancją - przyjmują postawę "anty".
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.

Za ten post Przemek77 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gość, Realkriss.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Re: Homoseksualizm

Postprzez szm w 07 Lip 2014, 13:28

Nie oszukujmy się. "Działacze" widzą w tym wszystkim niezłą kasę. Ich nie interesuje to, że robią "czarny PR" zwykłym homosiom. Dla nich liczy się to, że jako bojownicy o "sprawiedliwość i tolerancję" dostaną pieniądze od instytucji A, fundacji B etc.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
NA KOWNO!
Awatar użytkownika
szm
Ekspert

Posty: 896
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 18:39
Ostatnio był: 29 Sty 2023, 18:48
Miejscowość: Ciemnogród k. Moherowa Wielkiego.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 163

Re: Homoseksualizm

Postprzez scigacz1975 w 11 Gru 2014, 03:24

Naszło mnie takie pytanie, może ktoś mądry mi to wytłumaczy. Czym jest lepszy homoseksualizm od incestu (kazirodztwa)? Dlaczego mamy społecznie zaakceptować gejostwo i ich "formę" miłości, a miłość brata do siostry, matki do syna, córki do ojca jest zakazana i karana? Mówię oczywiście o miłości cielesnej i nie na siłę, ani nie z małoletnimi.
Czy ktoś poda mi różnicę? Bo jak dla mnie nie ma żadnej. I czemu w takim razie incest nie walczy o swoje "prawa"?
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: Homoseksualizm

Postprzez Universal w 11 Gru 2014, 12:46

A bo to Hartman nie pytał o to samo jakiś czas temu? :D Tyle, że jemu trochę inny cel raczej przyświecał - akceptacja kazirodztwa, bo to chory człowiek jest.

Jestem tylko ciekaw, ile zdobyczy Rozumu i Godności Człowieka będą chcieli obalić w imię łamania tabu i ciemnogrodzkiego oporu "katotalibanu".
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Homoseksualizm

Postprzez Adam w 11 Gru 2014, 12:49

Kazirodztwa nikt nie poprze, bo potem dzieci z tego są jakoś specjalnie chore. Poza tym głęboko zakorzeniona tradycja nie pozwala na takie kontakty, przez co powstaje kolejny temat tabu.
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Homoseksualizm

Postprzez Universal w 11 Gru 2014, 13:07

Ta, tylko ostatnio w jednym z dość popularnych serwisów czytałem tekst stwierdzający, że wady genetyczne dzieci ze związków kazirodczych to mit. A głęboko zakorzeniona tradycja powoli staje się mitem jak ta słynna poznańska przedsiębiorczość. Zresztą kilkadziesiąt lat temu Wielka Brytania wysyłała homoseksualistów na elektrowstrząsy, wszystko się zmieniło w ciągu wieku - od chorej pruderyjności niemal po jej przeciwność (abstrahując od tego, co możni odpieprzali po cichu :E). Wszystko jest kwestią czasu i przyzwolenia na istnienie takiej ekstremy, co jest stosunkowo płynne.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Homoseksualizm

Postprzez Krzyk19 w 11 Gru 2014, 13:49

W Belgii, Holandii i jeszcze paru innych siedliskach zarazy stosunki seksualne między bliskimi krewnymi nie są karane. http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Partia_na_rzecz_Miłości_Bliźniego,_Wolności_i_Różnorodności
Ostatnio edytowany przez Krzyk19 11 Gru 2014, 14:01, edytowano w sumie 3 razy
Krzyk19
Tropiciel

Posty: 347
Dołączenie: 25 Sty 2014, 19:48
Ostatnio był: 02 Sty 2018, 11:38
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 53

Re: Homoseksualizm

Postprzez scigacz1975 w 11 Gru 2014, 13:57

http://www.filmweb.pl/film/Big+Bang-1986-4181 - myślącym polecam obejrzeć, choćby samą końcówkę od kwestii pastucha Pana Kazimierza. "Ludzie opamiętajta się"
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 4 gości