Homoseksualizm

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Homoseksualizm

Postprzez T-man w 13 Gru 2014, 11:22

scigacz1975 napisał(a):Naszło mnie takie pytanie, może ktoś mądry mi to wytłumaczy. Czym jest lepszy homoseksualizm od incestu (kazirodztwa)? Dlaczego mamy społecznie zaakceptować gejostwo i ich "formę" miłości, a miłość brata do siostry, matki do syna, córki do ojca jest zakazana i karana? Mówię oczywiście o miłości cielesnej i nie na siłę, ani nie z małoletnimi.
Czy ktoś poda mi różnicę? Bo jak dla mnie nie ma żadnej. I czemu w takim razie incest nie walczy o swoje "prawa"?

Jeszcze tego nam w biednej Polszy brakuje, żeby jacyś matkoje*cy zaczęli walczyć o swoje prawa.
T-man


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Reklamy Google

Re: Homoseksualizm

Postprzez scigacz1975 w 13 Gru 2014, 12:01

To jest ironia, jak bys nie zrozumial.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: Homoseksualizm

Postprzez Koniak w 13 Gru 2014, 15:54

Mam na to wyje*ane, póki mnie to nie dotyczy i póki nie demonstrują tego publicznie. Mam nadzieje że tego nie zalegalizują, bo w jakim świecie przyjdzie wychowywać się naszym dzieciom, skoro już nawet dzieciaki w przedszkolach są uczeni o tej całej ideologii gender.
OS: W7 HomePremium 64bit CPU:Amd fx-4130 3.8GHz;GPU:Gigabyte Radeon r7 260x 2gb; MOTHERBOARD:MSI 760g-p43; RAM:2x4GB GoodRam1333MHz;HDD:500GB WB; PSU:Thermaltake LP500W

Koniak
Wygnany z Zony

Posty: 135
Dołączenie: 11 Mar 2014, 18:42
Ostatnio był: 09 Maj 2016, 22:00
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 18

Re: Homoseksualizm

Postprzez Koaros w 14 Gru 2014, 20:04

Ujmę to tak: pie*doli mnie to kto jakiej jest orientacji, dopóty dopóki nie zacznie odpie*dalać jakichś poje*anych parad wolności itp. Nie mówię, że od razu w każdym mieście czy wsi trzeba stawiać tęcze itp., wręcz przeciwnie; z Warszawy wypierdoliłbym ją w trymiga. A dlaczego, skoro mam takie obojętne zdanie na ten temat? Nacjonaliści - Przykład, Marsz Niepodległości: To jest do ciemnej ku*wy marsz NIEPODLEGŁOŚCI, a nie przeciw gejom pedałom rurkowcom itp. Co ma orientacja do odzyskania niepodległości? Mogę się założyć, że niejeden walczący o niepodległość był homoseksualistą. Dla świętego spokoju już dałbym tym chorym na łeb hienom równe prawa, aby tylko przestali zapie*dalać po ulicy we wszystkich kolorach świata. Mówiąc w przenośni, chciałbym tylko, abym wychodząc na ulicę nie wiedział kto jest orientacji takiej, a kto takiej. Dziękuję, pozamiatane.
Awatar użytkownika
Koaros
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 04 Gru 2014, 18:42
Ostatnio był: 12 Kwi 2018, 23:26
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 4

Re: Homoseksualizm

Postprzez czarny stachu w 29 Gru 2014, 12:59

@up
wtedy to dopiero się zacznie armagedon ,dasz palec wezmą całą rękę.Dużo zależy od charakteru takiego ,,działacza" ,jeden powie :aha spoko,luz a drugi będzie biegał w stringach po śniegu drąc japę że jest dyskryminowany i przecież taki on wrażliwy a taki och niewinny.Homoseksualizm to jedno a pedałowatość to drugie.Sam ostatnio widziałem jak szło 7 rurkowców i spotkali 2 dresów i zaczeli opowiadać o swojej wrażliwości i czułości. :E 6 dostało wpie :wódka: ol a 1 uciekł z płaczem.
Podkreślam to ta większa grupa zaczęła.
Każdy ziom zbiera złom!
sprzedaj pralkę ,sprzedaj łom!
opal kable ,przetop druty
żeby mieć na nowe buty!
czarny stachu
Stalker

Posty: 86
Dołączenie: 22 Kwi 2014, 17:05
Ostatnio był: 21 Cze 2015, 16:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 5

Re: Homoseksualizm

Postprzez Nieznajomy X w 29 Gru 2014, 19:24

Ja nic do homoseksualistów nie mam, ale jak "praktykują" swoją orientację u siebie na chacie, a nie w centrum miasta, na boga. Nawet jak chłop z babą się zbytnio afiszują ze swoją miłością w miejscach publicznych to mnie to wku*wia a co dopiero homo. Czy im się to podoba, czy nie, ich orientacja przeczy naturalnemu porządkowi rzeczy i jak widzę że jakiś za przeproszeniem "homoś" chce adoptować dzieci albo brać ślub to mi się kosa w kieszeni otwiera. Niedługo wyjdzie że to my hetero jesteśmy chorzy a homosie są naturalnym zjawiskiem ku*wa. A jak widzę w telewizji paradę wolności, to nic tylko wynająć zbirów z bejsbolami i pokazać co poniektórym, gdzie ich miejsce.
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Za ten post Nieznajomy X otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive trolololo, scigacz1975, Chisu, Józio, Rumcajs.

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2

Re: Homoseksualizm

Postprzez Józio w 14 Cze 2021, 12:49

Powinniście dodać 14 punkt regulaminu forum:

"Czytanie tematu pt. "Homoseksualizm" powoduje uszczerbek na zdrowiu psychicznym i ryzyko raka mózgu. Czytasz na własną odpowiedzialność"
JESTEM PEDAŁEM
Awatar użytkownika
Józio
Tropiciel

Posty: 334
Dołączenie: 30 Lis 2014, 15:04
Ostatnio była: 23 Lut 2024, 23:56
Miejscowość: Moje hobby: obciąganie kutasów
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 105

Re: Homoseksualizm

Postprzez tom3kb w 14 Cze 2021, 12:53

No szczególnie 7 lat po ostatnim poście. ku*wa, kto trafia na takie stare tematy i jeszcze coś od siebie dorzuci.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: Homoseksualizm

Postprzez Józio w 14 Cze 2021, 12:54

>2021
>przypie*dalanie się o odkopy :u3:

Przecież obecnie każdy nowy post na tym forum to w jakimś stopniu odkop :E
JESTEM PEDAŁEM
Awatar użytkownika
Józio
Tropiciel

Posty: 334
Dołączenie: 30 Lis 2014, 15:04
Ostatnio była: 23 Lut 2024, 23:56
Miejscowość: Moje hobby: obciąganie kutasów
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 105

Re: Homoseksualizm

Postprzez Darth ReX w 14 Cze 2021, 18:27

na tym etapie to się cieszcie że ktoś tu jeszcze postuje :u3:
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||

Za ten post Darth ReX otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Józio, Universal, jedrek777, Mruk.
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 23:52
Kozaki: 224

Re: Homoseksualizm

Postprzez Stalker Rambo w 16 Maj 2022, 21:54

A wiecie co? Dawno temu pisałem tutaj w sposób negatywny o homoseksualizmie. Jeżeli wtedy kogoś uraziłem... To chciałbym przeprosić i wyrazić obecną opinię. Do każdej tematyki trzeba dojrzeć i po latach człowiek patrzy inaczej na niektóre rzeczy. Od kilku lat przyjaźnię się z lesbijką. Po za tym w pracy poznałem kilka innych osób homoseksualnych. Czasami z nimi rozmawiałem na ten temat, a z przyjaciółką bardzo często. Nadal nie rozumiem, jak można mieć pociąg do tej samej płci i nadal uważam to za nienormalne, ale teraz jestem w stanie to zaakceptować. Większość z nas na pewno poznała tematykę homoseksualizmu z nieszczęsnych "parad wolności". Tam można zauważyć dewiantów i zboczeńców w różnych dziwnych strojach (albo bez nich). Rozmawiałem o tym z moimi koleżankami. Im też się nie podobają takie zachowania, gdyż ludzie wtedy negatywnie patrzą na nich. Moje rozmówczynie nie szukają rozgłosu jaki robi nowoczesna Europa. Ale też się tego nie wstydzą. Po prostu chcą być sobą i chcą być szczęśliwe. Jak my "normalni".

P.S. Jedna rzecz mnie wkurza a propos homoseksualizmu. Często zdarzało mi się słyszeć opinię (męską, a jak) na temat homoseksualizmu w stylu: Lesbijki są spoko, ale tych pedałów to by spalić trzeba było... Panowie... żadna lesbijka nie wpuści was do łóżka, więc nie wiem skąd takie poglądy...

Za ten post Stalker Rambo otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mruk.
Awatar użytkownika
Stalker Rambo
Weteran

Posty: 595
Dołączenie: 21 Paź 2011, 00:15
Ostatnio był: 08 Cze 2022, 18:27
Miejscowość: Starogard Gdański
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 142

Re: Homoseksualizm

Postprzez Mruk w 16 Maj 2022, 22:49

Oczywiście osobom hetero ciężko zrozumieć tych z inną orientajcą. Sam również nie wyobrażam sobie, aby mógł podobać mi się mężczyzna.
Jednakże coż Ci "inni" mogą poradzić, że są osobami homoseksualnymi ? Raczej nie mają na to wpływu, dopóki nie robią innym krzywdy swoją innąścią to należy takich ludzi szanować jak każdych innych.
ı̣ǝsuǝʇ opǝ
Awatar użytkownika
Mruk
Stalker

Posty: 80
Dołączenie: 12 Cze 2016, 21:45
Ostatnio był: 10 Sie 2022, 22:49
Miejscowość: Blüdhaven
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Martha
Kozaki: 20

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość