Film

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Film

Postprzez Gelal w 13 Cze 2010, 22:53

Filmu jestem ciekaw, ale nie udało się go jeszcze obejrzeć. Za to piosenka z trailera mnie rozwaliła... miód...
http://www.youtube.com/watch?v=KCbxu0MhMw0
14!
Awatar użytkownika
Gelal
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 17 Sty 2010, 23:39
Ostatnio był: 14 Sty 2018, 09:29
Miejscowość: terra incognita
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 10

Reklamy Google

Re: Film

Postprzez Papa Mobile w 15 Cze 2010, 17:06

Jest dużo filmów, o których można rozmawiać, nie będę ich wymieniał, aczkolwiek, kiedy byłem młodym chłopcem i chodziłem do LO, raz na tydzień oglądałem Pluton. To był, jest mocny film o wojnie.
„Et aux horions, l’on verra qui a meilleur droit" — Jeanne d’Arc
Image
Awatar użytkownika
Papa Mobile
Tropiciel

Posty: 395
Dołączenie: 23 Sie 2007, 13:54
Ostatnio był: 06 Wrz 2023, 19:11
Miejscowość: Campus Pagani
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 133

Re: Film

Postprzez dorian w 19 Cze 2010, 08:00

Jeszcze dobrze 3D nie weszło, a tu proszę :

Asylum5D Made In PL

Jeśli ktoś ma okularki 3D może podziwiać efekty poprzez ustawienia 3D na dole ekranu.
Najlepszym, dodatkowym komentarzem będzie :

wow, nice 3D on YouTube ;) First movie what I see with this option.


A tutaj, o co chodzi i bez efektu 3D:

Zobacz zwiastun pierwszego polskiego filmu 5D

Chciałbym obejrzeć film wojenny w takim wydaniu..

dorian
Wygnany z Zony

Posty: 1408
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 11 Mar 2020, 20:52
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 244

Re: Film

Postprzez KoweK w 20 Lip 2010, 23:03

To teraz trochę poleconych filmów od Kowka. :P

Na pierwszy ogień leci cała seria "Efekt Motyla". Naprawdę porządne filmy poza drugą częścią... mimo to warto ją obejrzeć, ale i tak i tak pierwsza część rządzi pod tym względem.

Jak ktoś lubi ostro poj*bane (innego określenia nie da się użyć), polecam "Ludzką gąsienice" (oryginalny tytuł to: Human Centipede - First Sequence). Emerytowany lekko schizowaty chirurg (zajmował się rozdzielaniem syjamskich bliźniąt) porywa troje ludzi i łączy ich układem pokarmowym. :E

Pozdrowienia z Paryża - typowy film akcji. Rok produkcji 2010, ale przypomina te oldskulowe filmy, w których są bezsensowne strzelaniny... no i ciekawa rola Travolty. ;)
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Film

Postprzez Rolex w 20 Lip 2010, 23:17

Mgła na podstawie powieści Stephena Kinga. Film jak i sama książka są naprawdę niezłe.
Night At The Roxbury ten film jest świetny. Bardzo dobra komedia z wysokim rankingiem na filmwebie. Ogólnie kto chce się dowiedzieć więcej o tych filmach zapraszam do czytania recenzji o nich.
Bękarty Wojny żeby obejrzeć ten film trzeba go zrozumieć. Moim zdaniem jedna z lepszych produkcji Quentina Tarantino.
Szybko i Wściekle, Szybcy i Wściekli, Za szybcy Za wściekli, Szybcy i wściekli: Tokio Drift to muszę każdemu polecić.
Image
Awatar użytkownika
Rolex
Kot

Posty: 37
Dołączenie: 13 Mar 2010, 21:50
Ostatnio był: 09 Wrz 2012, 17:07
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 1

Re: Film

Postprzez El Diablo w 21 Lip 2010, 19:34

xKoweKx napisał(a):Będę pierwszy i polecę świetny film pt. "Kick Ass". Trochę trudno określić to jako komedię, ale film naprawdę świetny i dość oryginalny, bo prawdziwi super bohaterowie po prostu są nudni! :>


I tu zgadzam się w 100%! Naprawdę świetne kino, komediowe-sensacyjno-sience fiction, bo chyba inaczej nie da się tego określić :wink: A tak z ostatnio obejrzanych to nie wiem dlaczego tak późno, ale dopiero niedawno wpadł mi w ręce "Nie zadzieraj z fryzjerem", i uhahałem się do łez! :E Z innej beki to całkiem nieźle wyszło "Zejście 2", polecam. A kultowe dla mnie są: bezsprzecznie "Efekt motyla" totalny odjazd, a potem "7 grzechów głównych", "Fight Club", "Superhero" znany też jako Człowiek ważka :wink:
Image
Awatar użytkownika
El Diablo
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 09 Gru 2008, 22:17
Ostatnio był: 05 Paź 2021, 14:47
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 53

Re: Film

Postprzez The Witcher w 21 Sie 2010, 11:03

Trochę odkopię, bo nie wiem czemu nikt nie pisał o...

Image

Film po prostu świetny, opowiada o dwóch braciach: Elwood Blues(Dan Aykroyd) i Jake Blues(John Belushi) w filmie wystąpili m.in: John Lee Hooker, James Brown, Ray Charles i Aretha Franklin, to świetna komedia muzyczna. (Jedyna, nie licząc Blues Brothers 2000 która mi się podoba. :) ) IMO każdy powinien ten film obejrzeć (Chociaż... Kto nie oglądał? :P)
The Witcher
Legenda

Posty: 1175
Dołączenie: 31 Lip 2008, 09:03
Ostatnio był: 05 Lis 2023, 13:22
Ulubiona broń: --
Kozaki: 325

Re: Film

Postprzez utak3r w 22 Sie 2010, 15:24

xKoweKx napisał(a):Na pierwszy ogień leci cała seria "Efekt Motyla".


Jestem zmuszony się zgodzić :) Seria bardzo fajna, a pierwsza część wymiata.

Co by tu polecić?.. trudno tak, bo każdy lubi co innego, na dodatek ciężko sobie przypomnieć wszystko. Z takich cięższych pozycji na pewno "Szósty zmysł", "Piękny umysł", "Gladiator". Z kina akcji polecam trylogię o Bournie, to naprawdę świetna ekranizacja, także stary klasyk "Ścigany", jeżeli jest jeszcze ktoś, kto widział to mniej niż 20 razy ;) . Z filmów dziwnych i trudnych, polecam "Dogmę", "Pi", "Clerks". "Matriksa" chyba nie muszę polecać, ale za to polecę film, bez którego Matriksa by nie było: "Ghost in the Shell" ("Duch w pancerzu", tak to sobie przetłumaczyli...) - polecam zarówno oryginalny, pierwszy film, jak i obie serie serialu "Stand Alone Complex".

Jak sobie coś przypomnę, to zapodam jeszcze :)
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: Film

Postprzez accerone w 22 Sie 2010, 15:48

zdecydowanie polecam film pod tytułem "Blade Runner" jeden z niewielu SF które się nie zestarzały do dnia dzisiejszego.
Grafika w grze jest równie ważna jak wszystkie inne jej składowe, niczego nie należy traktować po macoszemu. Tak uważam, w której grupie procentowej graczy jestem ? :D

Za ten post accerone otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Terminus.
accerone
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 09 Sty 2010, 07:23
Ostatnio był: 07 Sty 2011, 15:39
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 10

Re: Film

Postprzez Terminus w 22 Sie 2010, 16:35

accerone napisał(a):zdecydowanie polecam film pod tytułem "Blade Runner" jeden z niewielu SF które się nie zestarzały do dnia dzisiejszego.

Amen bracie.
Książka jest niezła ale chyba adaptacja jest niegorsza. Na pewno inna. I do tego rewelacyjny soundtrack.

"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain. Time to die." [tekst z finałowej sceny]
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Film

Postprzez dorian w 26 Sie 2010, 10:33

A ja w końcu obejrzałem film "Stalker". I przyznam się, ze średnio mi się podobał, a chyba nawet nie podobał. Dla mnie po prostu było nudno i mało ciekawie. Trzech intelektualistów łażących po krzaczorach i kanałach i filozofujących o tym, jaka to Zona groźna i niebezpieczna jest. Tylko, że ja tam osobiście jakiegoś wielkiego niebezpieczeństwa w niej, poza ich gadkami i rzucaniem śrubkami ze szmatą raczej nie widziałem, a mówić to sobie można.. :(
A lubię dające do myślenia filmy i tu z kolei mogę zdecydowanie polecić np. "Oczy Szeroko Zamknięte", "Lśnienie" i "Full Metal Jacket" oraz "Mechaniczna Pomarańcza" Stanley'a Cubrick'a (to był dopiero ktoś..), "Odmienne Stany Świadomości", "Martwa Cisza", "Inni", czy "Piknik Pod Wiszącą Skałą" Petera Weir'a.
Polecam również debiut pana Russela Crowe'a, czyli:

"Romper Stomper"

Mocna sprawa o Skinach.

dorian
Wygnany z Zony

Posty: 1408
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 11 Mar 2020, 20:52
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 244

Re: Film

Postprzez El Diablo w 26 Sie 2010, 22:08

dorian napisał(a):A ja w końcu obejrzałem film "Stalker". I przyznam się, ze średnio mi się podobał, a chyba nawet nie podobał. Dla mnie po prostu było nudno i mało ciekawie. Trzech intelektualistów łażących po krzaczorach i kanałach i filozofujących o tym, jaka to Zona groźna i niebezpieczna jest. Tylko, że ja tam osobiście jakiegoś wielkiego niebezpieczeństwa w niej, poza ich gadkami i rzucaniem śrubkami ze szmatą raczej nie widziałem, a mówić to sobie można.. :(


Z przykrością muszę się całkowicie zgodzić :( Zasiadłem do tego filmu nieźle nagrzany i co :?: W połowie filmu miałem dość, ale twardo obejrzałem do końca podpierając oczy zapałkami żeby nie zasnąć z nudów. Filozofowanie na pierwszym miejscu, a stalkerstwo jako okazjonalny dodatek, cały czas trzymałem kciuki kiedy koleś rzucał tą śrubką, kiedy coś pierdyknie, jakaś anomalia, cokolwiek... nic... spokój :facepalm: No i zakończenie, zobaczyli ten... powiedzmy spełniacz życzeń, ale jakoś tego nie oddali w filmie, nawet tego nie pokazali dobrze, caly czas tylko głębokie rozważania jak na wykładzie z filozofii :facepalm:
Image
Awatar użytkownika
El Diablo
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 09 Gru 2008, 22:17
Ostatnio był: 05 Paź 2021, 14:47
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 53

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości