Problem z xrCore.dll

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Problem z xrCore.dll

Postprzez majorek22 w 10 Wrz 2013, 13:52

Witam. Jeśli temat z takim pytaniem był, przepraszam za przeoczenie.
Problem wygląda następująco. Po zakupie S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci zabrałem się za instalacje i przy próbie odpalenia gry pojawił się problem. Brakowało mi xrNetServer.dll, które wrzuciłem do folderu System32. W tym momencie pojawił się kolejny problem. Brakuje xrCore.dll. Znalazłem, pobrałem, wrzuciłem do System32 i nic. Nadal jej nie wykrywa. Mam Windows 7, więc próbowałem włączać jako administrator, bawiłem się zgodnościami z Windows XP i zero odzewu. Ma ktoś jakiś pomysł, jak to naprawić?
Edit: Byłbym zapomniał. Tak, reinstalowałem grę.
Wilk Morski Klanu Espadre
Awatar użytkownika
majorek22
Stalker

Posty: 95
Dołączenie: 28 Cze 2011, 15:37
Ostatnio był: 07 Cze 2014, 13:12
Miejscowość: Limańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Reklamy Google

Re: Problem z xrCore.dll

Postprzez Voldi w 10 Wrz 2013, 14:11

xrCore to o ile mnie pamięć nie myli biblioteka własna Stalkera znajdująca się w folderze z grą (przedrostek xr - xRay).

Pirat?
Image
Awatar użytkownika
Voldi
Ekspert

Posty: 843
Dołączenie: 29 Gru 2011, 11:11
Ostatnio był: 27 Kwi 2023, 17:28
Miejscowość: Kraków/Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 426

Re: Problem z xrCore.dll

Postprzez vandr w 10 Wrz 2013, 15:28

przeca napisał, że kupił grę. Po co nabijasz posty. :caleb:
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 01 Mar 2023, 21:43
Kozaki: 1747

Re: Problem z xrCore.dll

Postprzez majorek22 w 10 Wrz 2013, 16:23

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Może cię zaskoczę, Voldi, ale nie wszyscy są piratami komputerowymi. Żeby rozwiać wszelkie pozostałe wątpliwości, odpowiem. Nie, nie jest to wersja piracka.
A co do odpowiedzi na sugestię, niewątpliwie mądrzejszą od pytania, są tam takowe pliki, dokładniej mówiąc, w folderze bin. Cały kawał polega na tym, że plik xrCore.dll tam jest. W folderze System32 również jest. A program twierdzi inaczej.
Wilk Morski Klanu Espadre
Awatar użytkownika
majorek22
Stalker

Posty: 95
Dołączenie: 28 Cze 2011, 15:37
Ostatnio był: 07 Cze 2014, 13:12
Miejscowość: Limańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: Problem z xrCore.dll

Postprzez Voldi w 10 Wrz 2013, 16:42

Wybacz, nie doczytałem. Poza tym, tak mi się rzucił w oczy Twój avatar ;)

Sprawdzałeś, czy gra uruchamia się na innym kompie?
Image
Awatar użytkownika
Voldi
Ekspert

Posty: 843
Dołączenie: 29 Gru 2011, 11:11
Ostatnio był: 27 Kwi 2023, 17:28
Miejscowość: Kraków/Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 426

Re: Problem z xrCore.dll

Postprzez majorek22 w 10 Wrz 2013, 16:52

Sprawdzałem na moim laptopie, nie działa. Ale trzeba wziąć pod uwagę fakt, że na tym złomie ledwo odpalam Gothic 2.
Co do mojego avataru. Ciekawią mnie piraci. Prawdziwi, a nie nerdy w poplamionych jogurtem koszulkach, którzy życie znają tylko z definicji w encyklopedii.

*

Przepraszam za double post, ale zmienił się problem. Ten z xrCore.dll i późniejszym BugTrap.dll, którego też Zew nie wykrywał, zażegnałem, wrzucając oba do głównego folderu z grą. Teraz wyskakuje komunikat "Nie znaleziono punktu wejścia procedury ?allow_to_include_path@@YA_NABV?$xr_vecrot@Vshared_str@@V?$xalloc@Vshared_str@@@@@@PBD@Z w bibliotece xrNetServer.dll". Nie mam zielonego pojęcia, co to znaczy. Z poprzednimi częściami problemów nie było.
Wilk Morski Klanu Espadre
Awatar użytkownika
majorek22
Stalker

Posty: 95
Dołączenie: 28 Cze 2011, 15:37
Ostatnio był: 07 Cze 2014, 13:12
Miejscowość: Limańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: Problem z xrCore.dll

Postprzez majorek22 w 26 Wrz 2013, 18:57

Można to wywalić w diabły. Kolejny reinstall i odpaliłem na innym koncie użytkownika (jak pragnę zdrowia, nie wiem, co to dało) i działa.
Wilk Morski Klanu Espadre
Awatar użytkownika
majorek22
Stalker

Posty: 95
Dołączenie: 28 Cze 2011, 15:37
Ostatnio był: 07 Cze 2014, 13:12
Miejscowość: Limańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości